Home Biznes i finanse Sukces Inicjatywy `Pasa i Drogi” – relacja z Konferencji Przedsiębiorców z udziałem Firmy Hinen

Sukces Inicjatywy `Pasa i Drogi” – relacja z Konferencji Przedsiębiorców z udziałem Firmy Hinen

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

15 listopada zapraszamy do udziału w piątym odcinku cyklu #SposóbNaKapitał, podczas którego porozmawiamy z Piotrem Wolińskim, Prezesem Zarządu, VINCI SA, o możliwościach pozyskiwania kapitału z rynku prywatnego przez przedsiębiorców na etapie pomysłu, start-upu lub małej spółki. Dowiemy się jakie wsparcie może otrzymać innowacyjny, technologiczny biznes w tej wczesnej fazie rozwoju.

14 listopada 2023 r. odbyło się III Forum Międzynarodowej Współpracy w ramach Inicjatywy „Pasa i Drogi” w Pekinie, w którym uczestniczyli przedstawiciele ponad 150 krajów. Krajowe Przedsiębiorstwo Technologiczne Hinen zorganizowało ceremonię otwarcia, podczas której podpisano porozumienie. Hinen to przedsiębiorstwo oferujące wysoce zaawansowane technologicznie usługi, które zatrudnia ponad 10 tysięcy pracowników i dysponuje pięcioma dużymi bazami produkcyjnymi.

Hinen to firma, która skupia się na badaniach i rozwoju, a także na globalnej sprzedaży przystosowanych do wykorzystania w domu systemów magazynowania energii, hybrydowych falowników solarnych, przenośnych zasilaczy oraz zestawów akumulatorów. Opracowany przez nią zespół składający się z 400 profesjonalnych techników ds. badań i rozwoju wraz ze 150 patentami idzie w parze z jej wysokiej jakości rozwiązaniami w zakresie energii odnawialnej, przeznaczonymi do użytku zewnętrznego, domowego i poza siecią.

Konferencja Przedsiębiorców upamiętniająca 10. rocznicę uruchomienia Inicjatywy „Pasa i Drogi” stała się ważnym forum dyskusji na temat wysokiej jakości rozwoju. Sponsorami wydarzenia były: Chińska Rada Promocji Handlu Międzynarodowego, Komisja Nadzoru i Administracji Aktywów Państwowych Rady Państwa oraz Chińska Federacja Przemysłu i Handlu. Wszystkim uczestnikom towarzyszyło hasło: „Połączyć siły i tworzyć wysokiej jakości inicjatywę Pasa i Drogi oraz wspólnie dążyć do rozwoju i osiągnięcia dobrobytu”.

Uczestnicy Konferencji w tym roku liczyli ponad 1100 osób, z reprezentacjami wielu krajów. Dyskutowano na temat innowacyjnych rozwiązań w dziedzinach, takich jak infrastruktura, czysta energia, sztuczna inteligencja, biomedycyna, usługi finansowe, nowoczesne rolnictwo i tranzyt kolejowy. Oprócz wymiany wiedzy, uczestnicy zawarli porozumienie dotyczące współpracy przy projektach o łącznej wartości 97,2 miliarda USD, co jest rekordowym wynikiem w porównaniu do poprzedniej edycji Konferencji.

Firma Hinen jest dumna, że mogła wnieść swój wkład do Konferencji Przedsiębiorców w ramach Inicjatywy „Pasa i Drogi”. Przedsiębiorstwo wykorzystuje swoje doświadczenie w dziedzinie technologii, aby zapewnić klientom najnowsze rozwiązania dotyczące magazynowania energii, hybrydowych falowników solarnych i akumulatorów. Ponadto Hinen oferuje produkty przyjazne dla środowiska i wysokiej jakości rozwiązania w dziedzinie energii odnawialnej, zarówno do wewnętrznego, jak i zewnętrznego użytku.

Hinen wykorzysta swoją wiedzę technologiczną i innowacyjne produkty wraz z partnerami, aby wspierać tworzenie wysokiej jakości inicjatyw „Pasa i Drogi” oraz przyczynić się do globalnego rozwoju i dobrobytu.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ