Home Biznes i finanse Hillstone Networks zostaje wyróżniona w raporcie dotyczącym rozwiązań do mikrosegmentacji

Hillstone Networks zostaje wyróżniona w raporcie dotyczącym rozwiązań do mikrosegmentacji

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Hillstone Networks, wiodący dostawca rozwiązań cyberbezpieczeństwa, został uwzględniony w raporcie Forrester Microsegmentation Solutions Landscape na drugi kwartał 2024 roku, co potwierdza zaawansowaną mikrosegmentację dostępną dla różnych gałęzi przemysłu. Spółka oferuje rozwiązania do ochrony krytycznych zasobów, walki ze złośliwym oprogramowaniem (ransomware) i zapewniania zgodności z przepisami, co czyni ją idealnym wyborem dla specjalistów ds. bezpieczeństwa informacji.

SANTA CLARA, Kalifornia, 25 kwietnia 2024 r. /PRNewswire/ — Hillstone Networks, ceniony dostawca rozwiązań cyberbezpieczeństwa, został wyróżniony w raporcie Forrester Microsegmentation Solutions Landscape na drugi kwartał 2024 roku. Raport koncentruje się na dostawcach oferujących zaawansowane rozwiązania do mikrosegmentacji, uwzględniając takie czynniki, jak wielkość, zasięg geograficzny i przypadki zastosowań, co pozwala wybrać najbardziej odpowiednią opcję dla potrzeb klientów.

Według raportu Landscape Report Forrester, zasada zerowego zaufania polega na zastąpieniu domniemanego zaufania jawną polityką. W sieciach fizycznych i wirtualnych zastosowanie tej reguły określa się mianem mikrosegmentacji. Była to jedna z pierwszych prawdziwych technologii opartych na koncepcji zerowego zaufania opracowanych po opublikowaniu przez firmę Forrester pierwszych raportów na ten temat.

Według raportu Forrester głównym trendem jest to, że organizacje coraz poważniej podchodzą do kwestii zerowego zaufania. Niektóre z nich aktywnie wdrażają mikrosegmentację jako część tej strategii, podczas gdy inne robią to w wyniku ataku złośliwego oprogramowania ransomware i starają się zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości. Wszystkie jednak przyjmują model zerowego zaufania z mikrosegmentacją.

„Zostanie wyróżnionym jako dostawca rozwiązań do mikrosegmentacji odzwierciedla kluczową rolę, jaką nasza technologia odgrywa w ochronie krytycznych zasobów i udaremnianiu zagrożeń typu ransomware. Jest to potwierdzenie naszego zobowiązania do zapewniania najnowocześniejszych środków bezpieczeństwa opartych na innowacyjnej platformie bazującej na sztucznej inteligencji, która wspomaga naszych klientów w obronie przed ewoluującymi zagrożeniami cybernetycznymi, zapewniając odporność i zaufanie” – mówi Tim Liu, dyrektor ds. technicznych i współzałożyciel Hillstone Networks.

Usługa mikrosegmentacji firmy Hillstone oferuje liczne korzyści, takie jak:

– Zaawansowana mikrosegmentacja dla serwerów fizycznych, maszyn wirtualnych, hostów w chmurze i kontenerów, kompatybilna z wieloma platformami.

– Zintegrowane mechanizmy zabezpieczeń warstwy 4-7 i funkcje ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, takie jak zapora sieciowa nowej generacji, system zapobiegania włamaniom, oprogramowanie antywirusowe, filtrowanie adresów URL, ochrona przed atakami DDoS i botami, oraz zarządzanie lukami w zabezpieczeniach w całym cyklu życia aplikacji.

– Architektura rozproszona ułatwia skalowanie i przenoszenie, co zapewnia elastyczność i efektywność.

– Dzięki scentralizowanej i kompleksowej przejrzystości firma Hillstone Networks zmniejsza luki istniejące w obszarze zagrożeń.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań firmy Hillstone Networks.

Hillstone Networks

Integracyjne podejście do cyberbezpieczeństwa firmy Hillstone Networks opiera się na wizjonerskiej ogólnodostępnej platformie zasilanej sztuczną inteligencją, która zapewnia zasięg, kontrolę i konsolidację, zapewniając bezpieczeństwo ponad 28 000 przedsiębiorstwom globalnym.


Źródło: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ