Home Biznes i finanse TOPDON prezentuje najnowocześniejszą kamerę termowizyjną wyposażoną w regulowany obiektyw 9 mm

TOPDON prezentuje najnowocześniejszą kamerę termowizyjną wyposażoną w regulowany obiektyw 9 mm

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Hillstone Networks oferuje zaawansowaną mikrosegmentację, która jest idealna dla różnych gałęzi przemysłu.

ROCKAWAY, NJ, 24 kwietnia 2024 r. /PRNewswire/ — Największy dostawca przełomowych technologii i zaawansowanych narzędzi dla fachowców i entuzjastów napraw samochodowych, spółka TOPDON, przedstawiła najnowszą profesjonalną kamerę termowizyjną TS001. Jest to długoogniskowe urządzenie termowizyjne z systemem Android przeznaczone do rejestrowania wyrazistych obrazów, nawet w przypadku obiektów znajdujących się tak blisko jak płytki PCB.

„Termowizja to kluczowe narzędzie do szybkiego i precyzyjnego lokalizowania i rozwiązywania złożonych problemów w wielu branżach – powiedział Mike Zhou, dyrektor generalny TOPDON. – Jako lider w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań dla przemysłu motoryzacyjnego z dumą prezentujemy najbardziej zaawansowaną technologię termowizyjną TS001. Jest to innowacyjne narzędzie do wykrywania usterek strukturalnych, elektrycznych i mechanicznych, a także do poprawy bezpieczeństwa w niesprzyjających warunkach”.

Model TS001 wykorzystuje regulowany obiektyw 9 mm, co zapewnia wyraźny obraz w podczerwieni z odległości od 0,1 do 500 metrów. Dzięki rozdzielczości 256×192 IR osiągalne są bezbłędne wyniki zarówno w przypadku elektrycznych przyrządów do wykrywania w skali makro, jak i obserwacji na zewnątrz.

Wysoka częstotliwość odświeżania 25 Hz pozwala na błyskawiczne wychwytywanie drobnych usterek, a zaawansowane tryby pomiarowe zapewniają dokładne odczyty temperatury i intuicyjny wgląd w rozkład ciepła, co sprawia, że model TS001 jest niezawodnym narzędziem do precyzyjnych obserwacji w podczerwieni.

„Opracowana przez nas nowatorska technologia obrazowania termicznego TS001 ma daleko idące zastosowania poza przemysłem motoryzacyjnym – powiedział Zhou. – Jako że nie jest to tylko rozwiązanie prewencyjne, może ono również prowadzić do zwiększenia bezpieczeństwa i wydajności energetycznej wszędzie tam, gdzie niezbędne jest precyzyjne i szybkie wykrywanie zmian temperatury. Specjaliści z dziedziny konserwacji przemysłowej, inspekcji elektrycznych, budownictwa i systemów HVAC oraz diagnostyki medycznej należą do grona osób, które z pewnością skorzystają z naszej technologii”.

TS001 jest urządzeniem wyposażonym w zaawansowane funkcje, w tym:

– wysoką jakość obrazu dzięki rozdzielczości 256×192 IR;

– regulowany obiektyw o średnicy 9 mm, zapewniający wyrazistość obiektów zarówno z bliska, jak i z daleka;

– tryb obserwacji umożliwiający szybkie i precyzyjne rejestrowanie obiektów;

– inteligentny alarm temperaturowy;

– wykres temperatury w czasie rzeczywistym;

– 10 palet kolorystycznych.

Dodatkowe informacje na temat TS001 można znaleźć na stronie https://www.topdon.com/products/TS001 

TOPDON

Firma TOPDON została założona w 2017 r. Jest specjalistycznym dostawcą podstawowych, średnich i zaawansowanych narzędzi i rozwiązań dla wykwalifikowanych techników, jak również majsterkowiczów. Na całym świecie TOPDON zatrudnia ponad 250 najlepszych w branży inżynierów i jest właścicielem ponad 500 patentów i praw autorskich do oprogramowania. Najnowocześniejsza technologia firmy umożliwia sklepom zminimalizowanie przestojów przy maksymalizacji zysków. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.topdon.com 


Na podstawie aktualności z serwisu: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ