Home Biznes i finanse Risen Energy: Wzrost przychodów o 56,05% w 2022 roku

Risen Energy: Wzrost przychodów o 56,05% w 2022 roku

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Risen Energy Co., Ltd., międzynarodowy producent wysokiej jakości produktów fotowoltaicznych, ogłosił swoje roczne sprawozdanie za 2022 rok 28 kwietnia w NINGBO w Chinach. Sprawozdanie zostało opublikowane 21 kwietnia.

W 2022 r. spółka Risen Energy odnotowała łączne przychody w wysokości 29,38 mld juanów (4,24 mld USD), co oznaczało wzrost o 56,05% w stosunku do roku poprzedniego. Zysk netto przypisany akcjonariuszom wyniósł 945 mln juanów (136,52 mln USD), co stanowi wzrost o 2 332,31% w porównaniu do roku ubiegłego. Zysk netto z wyłączeniem zysków i strat nadzwyczajnych wyniósł 1,026 mld juanów (148,22 mln USD), a jego wzrost w porównaniu z rokiem poprzednim wyniósł 258,5%.

Spółka Risen Energy osiągnęła w 2022 roku zdolność produkcyjną na poziomie 25 GW modułów fotowoltaicznych, z których głównymi ośrodkami produkcyjnymi były Ningbo i Yiwu w prowincji Zhejiang, Jintan w prowincji Jiangsu, Chuzhou w prowincji Anhui, Baotou w Mongolii Wewnętrznej oraz Malezja.

Firma Risen Energy wprowadziła również nowy projekt w celu promowania innowacji badawczo-rozwojowych i budowania zintegrowanego łańcucha przemysłowego. Projekt ten obejmuje szereg działań, w tym inwestycje w infrastrukturę, finansowanie rozwoju produktów, wsparcie badawczo-rozwojowe, współpracę z uniwersytetami i instytutami badawczymi oraz współpracę międzynarodową. Wszystkie te inicjatywy mają na celu wspieranie rozwoju przemysłu fotowoltaicznego i przyczynianie się do utrzymania wysokiej wydajności produktów.

Spółka wprowadziła do oferty szereg nowych produktów, w tym wyjątkowych produktów z serii BIPV, zaprojektowanych z myślą o dachach budynków handlowo-usługowych i mieszkalnych. Te systemy fotowoltaiczne zintegrowane z budynkami są przystosowane do szerokiego zakresu zastosowań, gwarantując wysoką wydajność i wytrzymałość.

Doświadczenie Risen Energy w zakresie innowacyjnych prac badawczo-rozwojowych obejmuje wysoko wydajną technologię ogniw opartą na heterozłączach, która pozwala na uzyskanie maksymalnego poziomu wydajności konwersji do poziomu 25,5 procent.

Firma Risen Energy posiada szeroki zakres projektów, obejmujących produkcję ogniw i modułów typu n opartych na heterozłączach o mocy 5 GW, wyposażonych w ultra-niską emisję CO2. Dodatkowo, realizowane są projekty wysoko wydajnych modułów słonecznych o mocy 4 GW w Ninghai, Zhejiang, 6 GW w Jintan, Jiangsu oraz 10 GW rocznie w Chuzhou, Anhui.

„Rok 2022 był owocnym okresem dla Risen Energy, w którym koncentrowaliśmy się na dostarczaniu światu energii w formie wysokiej jakości i atrakcyjnych cenowo produktów i rozwiązań. Risen Energy nadal będzie umacniać inwestycje w prace badawczo-rozwojowe w zakresie segmentu magazynowania energii, optymalizować kompleksową strukturę oferty produktów oraz budować zintegrowany kształt sektora w celu podniesienia możliwości świadczenia usług i uzyskania korzyści skali” – powiedział przedstawiciel Risen Energy.


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ