Home Biznes i finanse Nowy EVP Product Development i CTO Westport Fuel Systems Przywitany

Nowy EVP Product Development i CTO Westport Fuel Systems Przywitany

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Dzisiaj, 1 maja 2023 r., Westport Fuel Systems Inc. („Westport” lub „Spółka”) (TSX: WPRT / Nasdaq: WPRT), światowy lider w technologiach transportu z niskimi emisjami paliw alternatywnych, ogłosił powołanie Fabiena G. Redona na stanowisko głównego technologa (CTO) i wiceprezesa rozwoju produktów. W tej roli Redon będzie bezpośrednio raportował do Davida M. Johnsona, prezesa i dyrektora generalnego spółki. Powołanie to ugruntowuje pozycję Westport na rynku rozwiązań mobilnych z użyciem paliw alternatywnych.

Fabien G. Redon posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie technologii transportu z zastosowaniem paliw alternatywnych. Ma na swoim koncie wiele sukcesów, w tym przyczynienie się do wprowadzenia innowacyjnych produktów w branży paliw alternatywnych. Jako główny technolog i wiceprezes rozwoju produktów Redon będzie odpowiedzialny za kierowanie działaniami zmierzającymi do poprawy istniejących produktów oraz tworzenia nowych produktów.

Jako główny dyrektor technologiczny i wiceprezes, Redon będzie odpowiedzialny za opracowanie i dostarczenie innowacyjnych systemów paliw alternatywnych od koncepcji do klientów na rynkach transportowych i pozatransportowych na całym świecie, jednocześnie skutecznie wdrażając globalne strategie integracji w celu optymalizacji wykorzystania zasobów na całym świecie.

„Fabien brings a wealth of technical leadership experience to Westport that is ideal for continued advancement of innovation and technology while driving efficiencies – said David M. Johnson, chief executive officer of Westport Fuel Systems. – Crucial to our strategic growth is the development and the delivery of the right solution at the right time to meet our customers needs around the world, we look forward to Fabien leading these efforts with the support of Westport’s global product development team”.

Redon dołączy do Westport po sześciu latach pełnienia funkcji wiceprezesa i CTO w firmie Achates Power. Poprzednio Redon piastował wiele innych stanowisk kierowniczych w Achates Power, prowadząc działy Technologii, Wydajności i Rozwoju Emisji. Pracował także na kierowniczych stanowiskach w renomowanych międzynarodowych firmach, w tym w General Motors i Detroit Diesel.

Wcześniej doświadczenie zawodowe Redona obejmowało również pracę z zespołami technologicznymi i inżynierami w celu opracowania nowych technologii, a także zarządzania kontraktami i budżetami. Ponadto jest on aktywnym członkiem wielu międzynarodowych organizacji związanych z motoryzacją.

Doświadczenie zawodowe Redona obejmowało również pracę jako członek zespołów technologicznych i inżynierów w celu wprowadzania nowych technologii, a także zarządzania kontraktami i budżetami. Był on również aktywnym członkiem wielu międzynarodowych organizacji związanych z motoryzacją. Przed dołączeniem do Westport, Redon przez pięć lat pełnił funkcję wiceprezesa i CTO w firmie Achates Power, a wcześniej sprawował również inne stanowiska kierownicze w tej firmie, kierując działami Technologii, Wydajności i Rozwoju Emisji.

Od 1 maja 2023 roku Redon objął tę rolę.

Westport Fuel Systems to wiodący dostawca zaawansowanych elementów i systemów dostarczania paliw czystych, niskoemisyjnych paliw, takich jak gaz ziemny, odnawialny gaz ziemny, propan i wodór do globalnego przemysłu transportowego. Nasza technologia zapewnia wymagane przez aplikacje transportowe wydajność i wydajność paliwa oraz korzyści dla środowiska, które obejmują zmiany klimatyczne i wyzwania jakości powietrza w miastach. Posiadając siedzibę w Vancouver w Kanadzie oraz oddziały w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Ameryce Południowej, obsługujemy naszych klientów w ponad 70 krajach z najlepszymi światowymi markami transportu. W Westport Fuel Systems myślimy naprzód. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.wfsinc.com.

Westport Fuel Systems oferuje szeroki zakres innowacji, aby zapewnić czystszą przyszłość. Nasze technologie umożliwiają wykorzystanie niskoemisyjnych paliw, takich jak gaz ziemny, odnawialny gaz ziemny, propan i wodór w transporcie.

Zaawansowane technologie Westport Fuel Systems zapewniają wysoką wydajność i wydajność paliwa, a także korzyści dla środowiska, w tym ochronę klimatu i ochronę jakości powietrza w miastach.

Z myślą o przyszłości, Westport Fuel Systems dostarcza swoje usługi w ponad 70 krajach na całym świecie, współpracując z najlepszymi światowymi markami transportu.

Udostępniamy zdjęcie związane z niniejszym ogłoszeniem, które można znaleźć pod adresem https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/ec6f7e6b-7d21-4e48-929c-42b4ea7b6b7e.


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ