Home Biznes i finanse Firma Hisense ma się czym pochwalić: wśród wpływowych chińskich przedsiębiorstw magazynu Fortune

Firma Hisense ma się czym pochwalić: wśród wpływowych chińskich przedsiębiorstw magazynu Fortune

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Dentsu, FuboTV, GroupM, Havas, LG, Mars i Omnicom Media Group Germany stały się pierwszymi użytkownikami Activate.

Dziś Hisense, jeden z czołowych na świecie producentów sprzętu AGD i elektroniki użytkowej, otrzymał wyróżnienie w rankingu wpływowych chińskich firm w zakresie ESG, według magazynu Fortune. Przyznano mu je za wybitne osiągnięcia w dziedzinie technologii, produkcji, badań i rozwoju oraz partnerstwa w łańcuchu dostaw.

Hisense dostrzega potrzebę wsparcia globalnych wysiłków w celu poprawy stanu środowiska naturalnego, ochrony pracowników i wspierania społeczności. Firma jest zaangażowana w działania zrównoważone i integracyjne, a także w odpowiedzialność społeczną, która jest ważnym aspektem strategii podwójnego ograniczania śladu węglowego Chin. Hisense rozumie, że jego globalne zaangażowanie może przynieść korzyści wszystkim krajom na całym świecie.

W uzasadnieniu włączenia Hisense na listę wpływowych chińskich przedsiębiorstw magazynu Fortune napisano: „W tym roku firma Hisense została szczególnie doceniona za swoją pracę, która wykorzystuje dostępne w Chinach możliwości budowania systemów fotowoltaicznych, magazynowania energii, prądu stałego oraz elastyczności (PEDF), aby tworzyć i użytkować zaawansowaną, samodzielnie opracowaną technologię centralnych systemów klimatyzacji. Postęp ten zmienia system klimatyzacji z dużego odbiornika energii na stację przesyłową rozproszonego systemu energetycznego. Rozwiązanie to pozwala wyeliminować wady tradycyjnej klimatyzacji, związane ze znacznym zużyciem energii i wysoką emisją dwutlenku węgla, a także wprowadza innowacje techniczne do tradycyjnego przemysłu klimatyzacyjnego”.

Dentsu, FuboTV, GroupM, Havas, LG, Mars i Omnicom Media Group Germany są pierwszymi użytkownikami Activate. Hisense, czołowa globalna marka AGD i elektroniki użytkowej, została sklasyfikowana wśród wpływowych chińskich przedsiębiorstw ESG. Firma została wyróżniona za wykorzystanie dostępnych w Chinach możliwości budowania systemów fotowoltaicznych, magazynowania energii, a także za optymalizację wskaźnika ponownego wykorzystania ścieków przemysłowych w fabryce i zmniejszenie zużycia czystej wody.

Hisense uznaje również znaczenie podejmowania globalnych wysiłków, które wykraczają poza Azję i mają pozytywny wpływ na inne kraje świata. Aspirując do miana najbardziej niezawodnej marki na świecie, Hisense wprowadza innowacje technologiczne w celu dostarczenia wysokiej jakości produktów i doskonałych doświadczeń użytkownikom na całym ś

„Dodatkowo firma Hisense poprawiła wydajność wykorzystania wody i zmniejszyła stopień jej zanieczyszczenia poprzez działania w różnych obszarach, takich jak wybór lokalizacji zakładu, wdrożenie transformacji technicznej, produkcja oraz wybór partnera w łańcuchu dostaw. Jednocześnie firma aktywnie promuje lokalny recykling ścieków przemysłowych, optymalizuje wskaźnik ponownego wykorzystania ścieków przemysłowych w fabryce i nieustannie zmniejsza zużycie czystej wody”.

Od ponad stu lat Hisense dąży do przywództwa w dziedzinie technologii dostarczając innowacje milionom rodzin. Wszystko po to, by zapewnić użytkownikom wysokiej jakości produkty i wspaniałe doświadczenia.

Hisense skupia się na wprowadzaniu innowacyjnych i zaawansowanych technologii, aby zapewnić swoim klientom wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Firma wyznacza nowe standardy w dziedzinie technologii i jakości poprzez wprowadzanie innowacji i ulepszeń dla konsumentów. Hisense stawia sobie za cel dostarczanie przyjemnych i satysfakcjonujących wrażeń z korzystania z produktów.

Hisense stał się liderem w swojej branży, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i sprzedaży produktów elektronicznych. Firma nieustannie wspiera swoich klientów, aby zapewnić im najwyższy poziom obsługi. Hisense oferuje również szeroki wybór produktów, dzięki którym klienci mogą zapewnić sobie zadowolenie z zakupów.

Hisense wyznacza nowe kierunki w przemyśle AGD i elektronice użytkowej, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów. Firma łączy zaawansowane technologie z zaawansowanymi funkcjami, tworząc produkty o doskonałych parametrach technicznych. Hisense dąży do tworzenia produktów, które pozwolą klientom w pełni wykorzystać ich funkcjonalność, aby zapewnić im optymalne wrażenia z użytkowania.

Hisense jest marką, która wyznacza trendy w przemyśle AGD i elektroniki użytkowej. Firma oferuje szeroki wybór produktów, dzięki którym klienci mogą tworzyć unikalne rozwiązania. Hisense koncentruje się na zaspokajaniu potrzeb klientów, wprowadzając innowacyjne technologie, a także zapewniając satysfakcjonujące wrażenia z użytkowania swoich produktów.


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ