Home Biznes i finanse Textron Aviation podnosi poziom obsługi klienta, prezentując globalny obiekt dystrybucji części po rozbudowie

Textron Aviation podnosi poziom obsługi klienta, prezentując globalny obiekt dystrybucji części po rozbudowie

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Sezon na truskawki rozpoczyna się, co cieszy wszystkich miłośników tego ulubionego owocu w Polsce. Ostatnio zyskują one coraz większą popularność, a mimo to ceny pierwszych owoców nie są wyższe niż rok temu. Dlaczego truskawki są uznawane za polskie superowoce i dlaczego owoce krajowe są zawsze smaczniejsze i zdrowsze od importowanych?

Firma Textron Aviation ogłosiła dzisiaj otwarcie swojego największego obiektu dystrybucyjnego w Wichicie, Kansas. Po zwiększeniu powierzchni o 180 tys. stóp kwadratowych, ten nowoczesny obiekt umożliwia bardziej efektywną obsługę globalnej bazy klientów firmy poprzez zwiększenie zdolności magazynowej części i przyspieszenie dostaw.

Więcej informacji oraz multimedia można znaleźć w pełnej treści informacji prasowej dostępnej pod tym linkiem: https://www.businesswire.com/news/home/20240501775596/pl/

Klienci Beechcraft, Cessna i Hawker mogą teraz korzystać z usług i wsparcia bezpośrednio z zakładów Textron Aviation Inc. przez globalną sieć centrów obsługi i dystrybucji części, mobilnych jednostek serwisowych oraz wsparcia 24/7 1CALL pomagającego w przypadku uziemionych statków powietrznych.

Textron Aviation rozumie, jak istotne jest zapewnienie dostępności części do obsługi tysięcy statków powietrznych marek Cessna, Beechcraft i Hawker na całym świecie. Dlatego zdecydowano się zwiększyć zdolności obiektu dystrybucyjnego, aby zwiększyć inwestycje w zapasy części i poprawić ich dostępność dla nowych i istniejących modeli. Dodatkowo, rozszerzenie obiektu ma za zadanie usprawnić doświadczenie klienta poprzez stworzenie nowego, dedykowanego pasa dla klientów, umożliwiającego wygodne dostarczenie lub odbiór osobisty części.

„Dzięki zwiększeniu powierzchni obiektu o 180 tys. stóp kwadratowych możemy zwiększyć zakres wsparcia świadczonego klientom z całego świata i w dalszym ciągu inwestować w przechowywane zapasy części” – powiedział Brad White, wiceprezes wyższego szczebla ds. części i dystrybucji globalnej. – Rozwój działalności w zakresie dystrybucji części stanowi wyraz zaangażowania Textron Aviation na rzecz opracowywania i dostarczania klientom najlepszych doświadczeń z lotnictwa”.

W ramach działań na rzecz zrównoważonego rozwoju firma zainstalowała energooszczędne oświetlenie LED i wysoko wydajne systemy, a także wprowadziła usprawnienia procesów logistycznych, co pozwoliło zmniejszyć przebiegi pojazdów o około 30 tys. mil rocznie. Prace budowlane rozpoczęły się w październiku 2022 r. Projekt opracowały firmy PEC Engineering i GLMV Architecture, natomiast wykonawstwo powierzono firmie CONCO Construction, wszystkie lokalne przedsiębiorstwa z siedzibą w okolicy obiektu Textron Aviation – Wichita.

Textron Aviation posiada obecnie siedem centrów dystrybucyjnych i 17 magazynów na całym świecie, w tym rozbudowany obiekt w Wichita. Firma obsługuje ponad 150 tys. unikatowych numerów katalogowych i zatrudnia ponad 600 pracowników. Dzięki temu Textron Aviation jest w stanie zapewnić klientom wsparcie i dostarczyć niezbędne części na całym świecie.

Odkryj Textron Aviation

Textron Aviation Inc., spółka należąca do Textron Inc., to firma, która od ponad 95 lat inspirowała podróże lotnicze. Wspiera utalentowane zespoły marek Beechcraft, Cessna i Hawker w projektowaniu i dostarczaniu klientom najlepszych doświadczeń z lotnictwa. Firma oferuje najbardziej wszechstronną i kompleksową ofertę produktów dla lotnictwa na świecie, a jej pracownicy odpowiadają za produkcję ponad połowy wszystkich samolotów używanych w lotnictwie ogólnym na świecie. Klienci z ponad 170 krajów polegają na legendarnej wydajności, niezawodności i wszechstronności firmy, a także jej zaufanej globalnej sieci obsługi klienta, zyskując elastyczność lotów po przystępnej cenie. Więcej informacji na stronie www.txtav.com | www.defense.txtav.com | www.scorpionjet.com.

O Textron Inc.

Textron Inc. to koncern działający w wielu branżach, który wykorzystuje globalną sieć firm z obszarów lotnictwa, obronności, przemysłu i finansów, by oferować klientom innowacyjne rozwiązania i usługi. Firma jest znana z potężnych marek, takich jak Bell, Cessna, Beechcraft, Pipistrel, Jacobsen, Kautex, Lycoming, E-Z-GO, Arctic Cat, Textron Systems i TRU Simulation. Więcej informacji na stronie www.textron.com.

Niniejsza informacja prasowa zawiera oświadczenia prognozujące dotyczące generowania dochodów, strategii, celów i perspektyw, które obowiązują tylko w dniu publikacji. Firma nie zobowiązuje się do aktualizacji tych oświadczeń. Ponadto, oświadczenia te podlegają różnym rodzajom ryzyka, niepewności i innych czynników, które mogą znacząco odbiegać od rzeczywistych wyników. Może to wiązać się z zmianami w harmonogramach dostaw statków powietrznych, anulowaniem zamówień lub odroczeniem ich realizacji.

Ważny jest tylko oryginalny tekst tego zawiadomienia w języku źródłowym. Tłumaczenie jest tylko do celów informacyjnych i powinno być interpretowane w odniesieniu do oryginalnego tekstu, który ma moc prawną.


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ