Home Polityka i społeczeństwo MOGAS z żalem zawiadamia o śmierci prezesa-założyciela, Vincenta Louisa Mogasa

MOGAS z żalem zawiadamia o śmierci prezesa-założyciela, Vincenta Louisa Mogasa

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Firma MOGAS z żalem informuje, że Vincent Louis Mogas, prezes i założyciel firmy, zmarł 2 maja 2024 r. w Houston, Teksas. Louis poświęcił swoje życie na rozwój firmy zajmującej się produkcją zaworów i tworzenie kultury biznesowej opartej na działaniu w imię dobra.

Więcej informacji prasowych, wraz z multimediami, dostępne jest tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20240503217316/pl/.

W maju 1973 roku Louis Mogas przejął niewielki warsztat mechaniczny w Houston, tworząc firmę MOGAS Industries. Po nabyciu praw do serwisowania i konserwacji zaworów kulowych Cameron Iron Works, firma rozwinęła się pod przewodnictwem Louisa, który założył dział prac badawczo-rozwojowych. Od 2000 r. firma MOGAS rozszerzyła swoją działalność na światowe rynki, otwierając oddziały sprzedażowe i serwisowe w Australii, Chinach, Europie, Kanadzie, Ameryce Południowej, na Bliskim Wschodzie oraz w Indiach.

Od samego początku działalności firmy Louis Mogas, wprowadzone zostały zasady postępowania, które stanowią podstawę podstawowych wartości firmy. Każdy pracownik jest odpowiedzialny za swoje działania, praca ma być przyjemnością, a zachowanie zawsze należy do właściwych. Louis Mogas wierzył, że praca może być zarówno przyjemna, jak i uczciwa, a firma to jeden zespół, co stanowi podstawę jej zasad biznesowych, obowiązujących do dziś.

Louis otrzymał wiele prestiżowych nagród dla swojej firmy, w tym nagrodę w plebiscycie The Inc. 500 Fastest Growing Private Companies, nagrody Best Companies to Work For in Texas, nagrody za doskonałość dostawcy, oraz wyróżnienie Texas Family Large Business of the Year. Jednak jego największym osiągnięciem było zaangażowanie charytatywne, w które zaangażował się wraz z rodziną. Ich działalność obejmuje wsparcie dla wielu organizacji, włączając w to Ronald McDonald House Houston, The Periwinkle Foundation, Camp for All, National Multiple Sclerosis Association oraz szkoły w Houston. Louis został również uhonorowany jako wybitny absolwent Uniwersytetu Texas A&M w Kingsville i utworzył fundusz stypendialny Mogas Family Perseverance Scholarship Endowment. Firma MOGAS Industries udziela również wsparcia edukacyjnego swoim pracownikom i ich dzieciom, oraz mentoringu dla stażystów.

Cała rodzina Louisa Mogasa, kierownictwo i pracownicy firmy MOGAS z całego świata żałują z powodu śmierci wspaniałego przywódcy, który poświęcał się służbie innym. Jego nauki będą kontynuowane przez nich w ich pracy i życiu codziennym, aby zachować jego dziedzictwo na całym świecie.

„Będąc w pracy, zawsze pozostawaj wierny swym wartościom, abyś po powrocie do domu każdego dnia mógł być z siebie dumny” – Louis Mogas.

MOGAS Industries, Inc. to firma specjalizująca się w technologii o krytycznym znaczeniu, która oferuje usługi serwisowe w zakresie zaworów, obróbki powierzchniowej/powłok, modułowych zespołów procesowych oraz wsparcie posprzedażowe. Jej produkty i usługi są doskonale dostosowane do krytycznych zastosowań w energetyce, przemyśle wydobywczym, sektorze ropy naftowej i gazu, rafinacji, branży chemicznej/petrochemicznej, sektorze celulozowo-papierniczym oraz w branżach specjalistycznych.

MOGAS Industries, Inc. to firma o ugruntowanej reputacji, która świadczy usługi technologiczne o kluczowym znaczeniu. Jej światowej klasy produkty i usługi są wyjątkowo skuteczne w krytycznych zastosowaniach w różnych sektorach przemysłu.

Niniejsze zawiadomienie ma moc prawną wyłącznie w wersji oryginalnej w języku źródłowym. Tłumaczenie ma charakter wyłącznie orientacyjny i służy jedynie ułatwieniu zrozumienia treści oryginału. W przypadku rozbieżności interpretacji, obowiązującym tekstem jest wersja oryginalna.


Na podstawie aktualności z serwisu: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ