Home Biznes i finanse Hyosung TNC proponuje nową koncepcję zrównoważonej produkcji bio-BDO

Hyosung TNC proponuje nową koncepcję zrównoważonej produkcji bio-BDO

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Firma dąży do zwiększenia satysfakcji klientów na skalę globalną.

SEUL, Korea Południowa, 26 kwietnia 2024 r. /PRNewswire/ — Hyosung TNC podejmuje kroki w kierunku zrównoważonej przyszłości poprzez produkcję zrównoważonego bio-butanodiolu (BDO), który jest niezbędny w wielu gałęziach przemysłu, w tym w produkcji włókien spandeksowych, inżynierii tworzyw sztucznych, produkcji biodegradowalnych opakowań i obuwia.

Aby uzyskać pełną interaktywną i wielokanałową informację prasową, odwiedź stronę: https://www.multivu.com/players/pl/9264451-hyosung-tnc-presents-a-new-paradigm-through-sustainable-bio-bdo-production/

Tradycyjne metody produkcji BDO miały negatywny wpływ na środowisko ze względu na zależność od paliw kopalnych, takich jak węgiel. W odpowiedzi na to wyzwanie Hyosung nawiązał współpracę z Geno, liderem biotechnologii z San Diego, specjalizującym się w produkcji ekologicznych materiałów. Wykorzystując technologię GENO™ BDO opartą na fermentacji cukrów z trzciny cukrowej, Hyosung zamierza rozwijać swoją gamę produktów Regen™ Bio Spandex, zastępując tradycyjne paliwa kopalne.

Hyosung TNC planuje rozwinięcie swojej marki regen™ poprzez dodanie do oferty spandeksu pochodzenia biologicznego, aby stać się liderem na rynku premium.

Firma Hyosung TNC realizuje produkcję BDO na bazie biologicznej, co ma pozytywny wpływ na ochronę środowiska i wspiera zrównoważony rozwój przemysłu. Ich innowacyjne podejście odzwierciedla ich zaangażowanie w bardziej odpowiedzialne podejście korporacyjne, które uwzględnia istotę ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju przemysłowego.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ