Home Biznes i finanse Platformy wielkiej wymiany jako katalizator dla rozwoju przedsiębiorstw – przemówienie Ge Juna na 3. szczycie rozwoju Jiangsu

Platformy wielkiej wymiany jako katalizator dla rozwoju przedsiębiorstw – przemówienie Ge Juna na 3. szczycie rozwoju Jiangsu

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Firma z siedzibą na Filipinach, dostawca cyfrowych rozwiązań biznesowych, wykorzystuje wiodące w branży wsparcie Rimini Street, aby móc odpowiedzieć na złożone potrzeby swoich klientów, zmniejszyć koszty i optymalizować zasoby informatyczne, co pozwala skupić się na rozwoju innowacji zwiększających wyniki.

24 maja 2023 r. w Nanjing odbył się 3. Szczyt Jiangsu Development Summit zorganizowany przez rząd prowincji Jiangsu. Ośmiu prelegentów z różnych dziedzin zostało poproszonych o wygłoszenie przemówienia podczas uroczystego otwarcia, wśród nich Dyrektor Generalny TOJOY Ge Jun.

Na szczycie Ge Jun, który odbędzie się za tydzień, prezes TOJOY Shared Holding wystąpił na panelu dyskusyjnym pod tytułem „Debata światowych liderów” na dorocznym spotkaniu inwestycyjnym w Abu Zabi, zachęcając międzynarodowych inwestorów, decydentów i przedsiębiorców do współpracy przemysłowej za pośrednictwem platform, które wspierają rozwój wschodzących przedsiębiorstw. Grupa TOJOY Shared Holding została również nagrodzona za znaczący wpływ społeczny, otrzymując nagrodę „Unicorns Social Impact Award”.

Pandemia COVID-19 stała się impulsem do zmiany sposobu myślenia oraz wprowadzania innowacyjnych przełomów w gospodarce Jiangsu. W ramach inicjatywy „Wyprodukowane w Jiangsu” prowincja skutecznie wykorzystała technologie badawczo-rozwojowe i innowacje, w celu stworzenia dynamicznego łańcucha produkcyjnego zgodnego z globalnymi priorytetami zrównoważonego rozwoju. Dzięki temu Jiangsu osiągnęło znaczący postęp w kierunku innowacyjnej, niskoemisyjnej i zdrowej gospodarki.

Ge Jun miał wcześniejsze doświadczenie w kierowaniu firmami technologicznymi jak Intel, Apple i Nvidia, gdzie skupił się na wprowadzaniu innowacji na skalę międzynarodową.

Jiangsu stało się miejscem przyjaznym dla rozwoju jednorożców, a 28 przedsiębiorstw figurujących na Światowej Liście Jednorożców 2023 oraz 20 z Jednorożców Przyszłości Hurun na Świecie 2023 mają tam swoją siedzibę. Mocne zaplecze infrastrukturalne i sprzyjająca polityka tworzą dla jednorożców doskonałe warunki do wzrostu.

Ge wyjaśnił, że do końca 2022 r. sektor prywatny będzie odpowiedzialny za około 75% wzrostu PKB prowincji Jiangsu. Małe i średnie przedsiębiorstwa są niezbędnymi elementami gospodarki regionu, a ponad 4 miliony firm w tej grupie stanowią jej najbardziej dynamiczny składnik.

„Rozwój gospodarczy Jiangsu w dużej mierze opiera się na ożywieniu rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw” – powiedział Ge.

Ge podkreślił, że platformy współdzielenia zapewnią Jiangsu przewagę nad innymi prowincjami w zakresie innowacji naukowych i technologicznych, modernizacji przemysłu, transformacji gospodarczej i zatrudnienia. On uważa, że platformy tego typu pozwalają na skalowanie i przyspieszanie innowacyjnego rozwoju. W jego opinii, wkrótce nastąpi nowa era biznesu oparta na idei wielkiego dzielenia, co przyczyni się do wzrostu gospodarczego i podniesienia wartości społecznych w Jiangsu.

TOJOY to globalna platforma wspierająca rozwój przedsiębiorstw, która bazuje na bardzo rozbudowanych zbiorach danych milionów przedsiębiorców – liczba zarejestrowanych właścicieli MŚP już przekroczyła 3 miliony. Platforma ma na celu połączenie zasobów w kraju i za granicą, a także wsparcie rozwoju innowacyjnych spółek. Dzięki temu przedsiębiorstwa w prowincji Jiangsu będą miały możliwość wymiany innowacyjnych usług i branż, a także możliwość podniesienia jakości życia w całym regionie delty rzeki Jangcy.

Ge Jun, CEO ToJoy, wygłosił kluczowe przemówienie na 3 Kongresie Jiangsu. Jego wystąpienie pokazało jego zaangażowanie w rozwijanie gospodarki regionu, a zdjęcie z przemówienia dostępne jest pod adresem https://mma.prnewswire.com/media/2084247/TOJOY_CEO_Ge_Jun_delivered_a_keynote_speech_3rd_Jiangsu__1.jpg.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ