Home Biznes i finanse Mohawk Industries w rankingu USA Today jako lider w dziedzinie klimatu w Stanach Zjednoczonych

Mohawk Industries w rankingu USA Today jako lider w dziedzinie klimatu w Stanach Zjednoczonych

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

24 maja 2023 roku firma Mohawk Industries, największy na świecie producent wyrobów podłogowych (NYSE: MHK), otrzymała prestiżową nagrodę USA Today – America’s Climate Leaders. Mohawk był jedynym producentem wyrobów podłogowych wśród firm wyróżnionych za największe redukcje w swoim śladzie węglowym.

Mohawk Industries otrzymało od USA Today nagrodę America’s Climate Leaders za wyjątkowy wkład w ograniczanie emisji. Firma była jedynym producentem wyrobów podłogowych wśród przedsiębiorstw docenionych za największe zmniejszenie swojego śladu węglowego.

„To be ranked as one of America’s Climate Leaders is a great honor and reflects the great work being accomplished by thousands of our associates across our global operations – said Malisa Maynard, Mohawk’s vice president of sustainability. – We are continuing to identify new and innovative ways to lower greenhouse gas emissions while creating sustainable products that improve homes and public spaces in approximately 170 countries”.

Jako światowy lider w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, firma Mohawk oferuje jedną z najbardziej kompleksowych kolekcji produktów przyjaznych środowisku, przeznaczonych zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego. Portfolio Mohawk obejmuje najbardziej znane marki wszystkich kategorii produktów, w tym wykładziny i dywany (Mohawk, Mohawk Group, Karastan, Mohawk Home, Godfrey Hirst), płytki ceramiczne i blaty (Daltile, American Olean, Marazzi) oraz laminaty, płytki winylowe, winylowe i drewniane (Mohawk, Mohawk Group, Pergo, Quick-Step). Wszystkie produkty podłogowe komercyjne Mohawk Group są w pełni neutralne dla środowiska, a także mają 5-procentowy bonus za ograniczenie emisji CO2.

Będąc światowym liderem w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, firma Mohawk ma jedną z najbardziej zaawansowanych kolekcji produktów przyjaznych dla środowiska, przeznaczonych zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego. Portfolio Mohawk zawiera najbardziej rozpoznawalne marki wszystkich kategorii produktów, w tym dywany i wykładziny (Mohawk, Mohawk Group, Karastan, Mohawk Home, Godfrey Hirst), płytki ceramiczne i blaty (Daltile, American Olean, Marazzi) oraz laminaty, płytki winylowe, winylowe i drewniane (Mohawk, Mohawk Group, Pergo, Quick-Step). Wszystkie produkty podłogowe komercyjne Mohawk Group są w pełni ekologiczne, a także mają 5-procentowy bonus za ograniczenie emisji CO2.

Dzięki najnowocześniejszej kolekcji produktów przyjaznych dla środowiska, firma Mohawk jest uznawana na całym świecie za lidera w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. Ich portfolio obejmuje najbardziej znane marki wszystkich kategorii produktów, w tym wykładzin i dywanów (Mohawk, Mohawk Group, Karastan, Mohawk Home, Godfrey Hirst), płytek ceramicznych i blatów (Daltile, American Olean, Marazzi) oraz laminatów, płytek winylowych, winylowych i drewnianych (Mohawk, Mohawk Group, Pergo, Quick-Step). Wszystkie produkty podłogowe komercyjne Mohawk Group są w pełni neutralne dla środowiska, a także mają 5-procentowy bonus za ograniczenie emisji CO2.

USA Today to największy amerykański dziennik ogólnokrajowy, który ma średnią liczbę czytelników wynoszącą 2,6 mln i 133 mln miesięcznych unikalnych wizyt na jego stronie internetowej. Rankingi liderów w dziedzinie klimatu są przedstawione wspólnie z firmą Statista, Inc., światowym liderem w dziedzinie statystyk i dostawcą rankingów branżowych.

Oceniając tysiące amerykańskich firm publicznych i prywatnych z przychodami przekraczającymi 50 milionów dolarów, określono liderów klimatycznych Stanów Zjednoczonych. Firmy, które osiągnęły najwyższe wieloletnie zmniejszenie intensywności emisji (średni wieloletni wskaźnik zmniejszenia) od 2019 roku do 2021 roku, znalazły się na liście opublikowanej w wydaniu drukowanym i cyfrowym USA Today z 24 maja.

America’s Climate Leaders 2023 można obejrzeć na stronie Climate change needs carbon emissions cut. Which companies do it best? (usatoday.com). Kompletny raport zrównoważonego rozwoju firmy Mohawk jest dostępny na mohawksustainability.com. Firma aktualizuje swój raport każdej września w ramach uczestnictwa w NYC Climate Week.

O firmie Mohawk Industries

Firma Mohawk Industries jest światowym liderem w produkcji produktów podłogowych, które udoskonalają przestrzenie mieszkalne i komercyjne na całym świecie. Procesy produkcyjne i dystrybucyjne firmy Mohawk zapewniają konkurencyjne przewagi w produkcji dywanów, wykładzin, płytek ceramicznych, laminatów, drewna, kamienia i winylu oraz płyt wiórowych, płyt melaminowych, paneli dekoracyjnych z wysokotemperaturowego laminatu i izolacji. Innowacyjność firmy Mohawk na czele przemysłu przyniosła produkty i technologie, które odróżniają jej marki na rynku i zaspokajają wszystkie wymagania remontowe i nowych budów. Marki Mohawk są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych w branży i obejmują American Olean, Daltile, Durkan, Eliane, Elizabeth, Feltex, Godfrey Hirst, Karastan, Marazzi, Mohawk, Mohawk Group, Mohawk Home, Pergo, Quick-Step, Unilin i Vitromex. W ciągu ostatniej dekady Mohawk przekształcił swoje biznesy z amerykańskiego producenta dywanów w największą na świecie firmę podłogową z działalnością w Australii, Brazylii, Kanadzie, Europie, Malezji, Meksyku, Nowej Zelandii, Rosji i Stanach Zjednoczonych.


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ