Home Praca w Rzeszowie i lokalnych miejscowościach Oferta pracy na stanowisko – Dyrektora/ Pełnomocnika ds. Jakości (Łańcut)

Oferta pracy na stanowisko – Dyrektora/ Pełnomocnika ds. Jakości (Łańcut)

0 comment

Dyrektora/ Pełnomocnika ds. Jakości Miejsce pracy: Łańcut

Opis stanowiska:
·         Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania działów z Pionu Jakości
·         Nadzór nad pracami związanymi z certyfikacją systemu jakości, bezpieczeństwa pracy oraz ochrony środowiska
·         Zarządzanie działami Jakości poprzez nadzorowanie i koordynowanie wszystkich etapów procesu
·         Zagwarantowanie właściwych cech jakościowych produkowanych wyrobów
·         Pełny nadzór nad procedurą reklamacji wytwarzanych produktów
·         Reprezentowanie Spółki we wszystkich sprawach dotyczących Systemu Zarządzania Jakością, Systemu Zarządzania Środowiskowego
·         Współudział w ustalaniu strategicznych celów jakościowych
·         Nadzór nad opracowywaniem wewnętrznych dokumentacji jakościowych ·         Nadzór nad audytami wewnętrznymi oraz u dostawców
·         Analiza i ocena wskaźników jakościowych oraz skutków oddziaływania na środowisko
·         Koordynacja procesu certyfikacji wyrobów
·         Prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości związanej z problematyką środowiskową

·         Nadzór nad kompleksową kontrolą partii wyrobów przedstawianych do odbioru międzyoperacyjnego i kontroli finalnej

Wymagania:
·         Wykształcenie wyższe z zakresu obszarów jakości, inżynierii produkcji, budowy maszyn itp.
·         Min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku z branży Automotive ·         Znajomość norm: – IATF 16949 / ISO 9001, – PN-EN-ISO 14001:2005 – PN-N 18001:2004
·         Znajomość zagadnień związanych z ZKP dla wyrobów budowlanych
·         Praktyczna znajomość 8D, FMEA, MSA ·         Znajomość APQP oraz procedury wdrażania nowego projektu do produkcji seryjnej
·         Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
·         Umiejętność zarządzania zespołem i pracy pod presją czasu
·         Orientacja na osiąganie celów, rzetelność, skrupulatność, umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy:

·         Stabilną pracę w firmie z ponad 60 letnią tradycją

·         Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanego doświadczenia i kompetencji – ustalane indywidualnie na spotkaniu
·         Atrakcyjny system premiowy składający się z premii kwartalnej, za udział w projektach, MBO
·         Benefity pozapłacowe: samochód służbowy, dofinansowana karta Multisport, świadczenia pieniężne z ZFŚS, paczki dla dzieci, ubezpieczenie grupowe, dofinansowane posiłki w kantynie
·         Pracę w systemie 8 godzinnym od poniedziałku do piątku

Zachęcamy do aplikowania!
https://grhpolska.recruitify.ai/job/87aaa1af-0d8b-42ae-9abe-40b3539b886e?sourceId=800 501 013 515

Źródłowe ogłoszenie o pracę: https://jobtime.pl/praca/111510/Dyrektora-Pelnomocnika-ds-Jakosci-.html