Home Biznes i finanse Globalny sukces: Impact’23 w zasięgu ręki

Globalny sukces: Impact’23 w zasięgu ręki

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

FDH Aero przyjęło pozycję lidera w dystrybucji produktów elektronicznych, wzbogacając swoją ofertę o szeroki wybór komponentów elektrycznych i elektronicznych.

W maju Poznań stanie się centrum biznesu i technologii, a nie Nowy Jork czy Londyn. W stolicy Wielkopolski odbędzie się wyjątkowe wydarzenie skupiające się wokół rozmowy na temat odpowiedzialnego biznesu, potrzeb świata, technologii, ekonomii i polityki. Impact CEE to jedna z najważniejszych konferencji gospodarczo-ekonomicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Przyjrzyj się bliżej programowi wydarzenia!

Płatna współpraca z Impact’23 to doskonała okazja do zaprezentowania swoich produktów i usług wśród tysięcy uczestników, wśród których znajdują się przedstawiciele największych firm i organizacji. Dzięki temu uczestnicy mogą nawiązać różnego rodzaju współprace i nawiązać nowe kontakty.

Jeśli więc jesteś przedstawicielem firmy lub organizacji, która chce wziąć udział w Impact’23, możesz skorzystać z płatnej współpracy dostępnej dla uczestników. Ta współpraca zapewni Ci dostęp do wszystkich udogodnień, które są dostępne dla uczestników, w tym możliwość brania udziału w wykładach, spotkaniach z mentorami i wykładach.

Aby skorzystać z oferty płatnej współpracy, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, aby otrzymać więcej informacji na temat tej wyjątkowej okazji. Po zakwalifikowaniu, będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w ceremonii otwarcia, a także w wybranych wydarzeniach. Dzięki temu Twoja firma lub organizacja będzie miała możliwość wypracowania nowych kontaktów i wzmocnienia swojej pozycji na rynku.

Jeśli więc chcesz wziąć udział w Impact’23 i skorzystać z płatnej współpracy, odwiedź naszą stronę internetową i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów współpracy i oferty.

Płatna współpraca z Impact’23

Impact’23 to wydarzenie, które oferuje płatną współpracę dla uczestników. Ten dwudniowy wyjątkowy event oferuje 23 ścieżki tematyczne, ponad 70 agendowych godzin oraz 200 wystąpień i dyskusji. To doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów, prezentowania produktów i usług przed tysiącami uczestników, w tym przedstawicielami największych firm i organizacji.

Aby skorzystać z oferty płatnej współpracy, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej. Po zakwalifikowaniu będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w ceremonii otwarcia, a także w wybranych wydarzeniach, co pozwoli Twojej firmie lub organizacji wypracować nowe kontakty i wzmocnić swoją pozycję na rynku.

Program Impact’23 będzie szansą na przyjrzenie się najnowszym wynikom badań socjologicznych i marketingowych oraz potrzebom, które stawia przed nami współczesny świat. Dyskusje z udziałem wybitnych prelegentów i uczestników dostarczą wskazówek dotyczących odpowiedzialnego biznesu, który będzie w stanie zapewnić zarówno korzyści ekonomiczne, jak i troskę o środowisko naturalne oraz dobre relacje społeczne.

Odwiedź Poznań i posłuchaj najlepszych! To szansa na zdobycie nowej wiedzy, zobaczenie jak wygląda praca znanego eksperta, zobaczenie jak wygląda praca w małych i dużych firmach, a także na poznanie nowych ludzi.

Wybierz się do Poznania i nie przegap szansy na skorzystanie z wiedzy najlepszych. Posłuchaj jak radzą sobie w konkretnych sytuacjach, w jaki sposób wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie. Poznaj nowe pomysły, które mogą Ci pomóc w Twojej pracy zawodowej.

Wyślij zgłoszenie już dziś i przekonaj się jakie korzyści możesz czerpać z posłuchania najlepszych!

Dołącz do innych i zdobądź zupełnie nowe doświadczenie. Nie czekaj – odwiedź Poznań i posłuchaj najlepszych już teraz!

Odwiedź Poznań i przyłącz się do tysięcy uczestników, którzy skorzystali z możliwości posłuchania najlepszych. Zdobądź zupełnie nowe doświadczenie i uzyskaj cenne wskazówki od najbardziej znanych ekspertów. Przekonaj się, jak wiele można się nauczyć, jeśli tylko posłuchasz rad najlepszych.

Już teraz zapisz się na wyjątkową okazję do posłuchania najlepszych! Wyślij zgłoszenie i zobacz jak wiele korzyści możesz czerpać z wiedzy wybitnych speakerów.

Natalie Portman to wielokrotnie nagradzana aktorka, scenarzystka, reżyserka, matka i feministka, która zasłynęła swoim innowacyjnym spojrzeniem na świat i działaniami na rzecz równouprawnienia. Jej niezwykła kariera obejmuje m.in. Oscara za główną rolę w filmie „Czarny łabędź”, drugoplanową w „Bliżej”, księżniczkę Amidala z „Gwiezdnych Wojen” i Matyldę z „Leona Zawodowca”. Poza aktorstwem, Natalie jest także gorącą zwolenniczką ekologii, przyczyniając się do poprawy warunków klimatycznych na świecie. Jej pasja do edukacji również nie zna granic – jest autorką książki dla dzieci, w której stare motywy i mity są przedstawiane w nowym świetle.

Valerie Jarrett, była doradczyni Baracka Obamy w latach 2009-2017 i najdłużej urzędująca na tym stanowisku polityczka, opowie o konsekwentnym realizowaniu swoich pasji i planów oraz o trudnościach, jakie może przynieść pochodzenie. Jarrett jest obecnie szefową fundacji Obamów, przyjaciółką pary a także prezeską zarządu Civic Nation i współprzewodniczącą The United State of Women.

Impact’23 przyjął zaproszenie Nassima Nicholasa Taleba – autora wielotomowej eseistyki Incerto. Jego specjalistyczna wiedza obejmuje matematykę, fizykę, medycynę, ekonomię i sprawy międzynarodowe, która stanowi podstawę dla jego refleksji filozoficznych i etycznych. Nassim Nicholas Taleb skupia się na badaniu ryzyka i wszystkich czynników, które mogą wywołać chaos, zamieszanie i niepewność w świecie.

Ponadto, na Poznań Congress Centre pojawi się brytyjski archeolog i popularny prezenter telewizyjny, profesor Neil Oliver. Jest on autorem wielu książek i wielokrotnie nagradzanym prezenterem, znanym z programów takich jak Coast, A History Of Ancient Britain czy Vikings. Profesor Oliver zainspiruje publiczność swoimi fascynującymi opowieściami o historii ludzkości, o zjawiskach, które zmieniały świat i nieprzewidywalnych wydarzeniach.

Nowoczesne technologie marketingu i reklamy będą również tematem tegorocznego Poznań Congress Centre. Na scenie wystąpią specjaliści w tej dziedzinie, w tym amerykański strateg marketingowy, John Smith. John Smith jest menedżerem ds. marketingu w firmie Google, która założyła Google Cloud Platform i prowadzi projekty w zakresie reklamy online, usług w chmurze i analityki. John dzielić się będzie swoim wieloletnim doświadczeniem w zakresie marketingu i skutecznych technik reklamy.

Uczestnicy Poznań Congress Centre będą również mieć okazję posłuchać ekspertów w dziedzinie ekologii. Przedstawiciele Greenpeace oraz World Wildlife Fund (WWF) przekażą wiele cennych wskazówek dotyczących ochrony środowiska i świadomego życia. Na spotkaniu będzie można poznać wiele praktycznych sposobów na ochronę naszych ekosystemów i ich zasobów naturalnych.

Poznań Congress Centre oferuje wiele wyjątkowych okazji do wymiany wiedzy i doświadczeń w wielu dziedzinach. Od marketingu po ekologię, od archeologii po nieprzewidywalne wydarzenia, tegoroczne spotkanie ma wszystko, czego potrzeba, by zainspirować publiczność i zmotywować ich do myślenia o przyszłości.

Uczestnicy kongresu Impact’23 będą miały szansę wysłuchać praktycznych porad Raji Rajamannara, globalnego dyrektora marketingu i komunikacji w Mastercard. Od 9 lat Rajamannar zarządza ewolucją identyfikacji marki, wykorzystując dźwiękowy jingiel kojarzony z logo kart jako przykład do studiów i analiz przypadków na uczelniach na całym świecie. Jego 30-letnie doświadczenie w branży jest udokumentowane bestsellerem Wall Street Journal „Quantum Marketing: Mastering the New Marketing Mindset for Tomorrow’s Consumers”, który został przetłumaczony na dziewięć języków.

Adam Tooze to jeden z najbardziej uznanych i szanowanych myślicieli, którzy skupiają się na analizie bieżącej sytuacji społecznej, politycznej i ekonomicznej. Tooze specjalizuje się w historii XX wieku i współczesnej, wykorzystując swoją znajomość historii do tworzenia nowych, innowacyjnych spojrzeń na bieżące wydarzenia. Wybitny wykładowca Uniwersytetu Columbia będzie miał zaszczyt wygłosić swoją prelekcję na tegorocznym kongresie, oferując słuchaczom umiejętność łączenia aktualnych analiz z różnorodną wiedzą historyczną, co może wyprzedzić wyzwania przyszłości.

David Wengrow, ceniony archeolog przeprowadzający badania w różnych częściach Afryki i Bliskiego Wschodu, zaprasza wszystkich na wykład i spotkanie. Przekonajcie się, jak współczesny świat może skorzystać z archeologii i jak dzięki niej możemy lepiej zrozumieć historię i kulturę ludzkości, a także dowiedzieć się więcej na temat zmian społecznych i nierówności.

Europejska i polska czołówka biznesowa spotka się w piątek na najważniejszym w Polsce kongresie gospodarczym. Przedstawiciele największych firm i instytucji finansowych będą dyskutować na temat przyszłości gospodarki w kontekście przemian cyfrowych.

Organizatorzy zapraszają do udziału w kongresie także przedstawicieli polskiej władzy. Gościem specjalnym będzie premier Mateusz Morawiecki, a także Jadwiga Emilewicz, wiceprezes Rady Ministrów, Waldemar Buda, minister rozwoju i technologii oraz Adam Niedzielski, minister zdrowia.

W Poznań Congress Centre spotkają się przedstawiciele wiodących światowych firm finansowych i technologicznych, polskich banków, platform sprzedażowych, instytucji rządowych, organizacji pozarządowych i charytatywnych.

Wśród zaproszonych gości na tegoroczny Kongres Polskiej Kultury znajdą się uznani specjaliści z branży medycznej, tacy jak dr Jacek Jassem, dr Michał Kamiński i dr Anna Kędziora. Wśród wybitnych naukowców będzie prof. Ewa Łobos, profesor klinicznego neurologii dziecięcej.

Nie zabraknie także działaczy społecznych, aktywistów, animatorów kultury, przedstawicieli organizacji pozarządowych i wielu innych. Wśród nich znajdą się m.in. Ewa Zdunek, prezeska Fundacji Inicjatyw Społecznych, dr Anna Kiełbińska, psycholog zajmująca się zagadnieniami zdrowia psychicznego, oraz Agata Pospieszna, wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego.

Pierwszy dzień będzie poświęcony dyskusjom na temat nowych technologii i ich wpływu na biznes. Prelegenci opowiedzą o możliwościach, jakie daje sztuczna inteligencja i nowe technologie, takie jak blockchain, wirtualna rzeczywistość i roboty. Przyjrzymy się również zmianom zachodzącym w biznesie i gospodarce w wyniku pandemii.

Drugi dzień będzie poświęcony budowaniu odpowiedzialnego biznesu. Skupimy się na tym, jak tworzyć przyjazne środowisko, w którym klienci, konsumenci, pracownicy i społeczność lokalna są traktowani sprawiedliwie i z szacunkiem. Dyskutować będziemy również o strategiach dla biznesów w kontekście zrównoważonego rozwoju.

Na Impact’23 zapraszamy najlepszych ekspertów z całej Europy. Przedstawiciele najwyższego szczebla z firm, które już osiągnęły sukces, zdradzą, jak zrealizować swoje pomysły i wprowadzić je na rynek. Będziemy mieli również okazję posłuchać historii ludzi, którzy wykorzystali swoje pasje do stworzenia nowych biznesów.

Impact’23 to wspaniała okazja, aby dowiedzieć się od najlepszych i spotkać ludzi, którzy tworzą przyszłość biznesu. Przyjdź i zainspiruj się najlepszymi praktykami w biznesie.

Jeśli chcesz odkrywać potencjał biznesu przyszłości, Impact’23 to wydarzenie, którego nie możesz przegapić. Spotkanie będzie otwarte dla przedstawicieli różnych branż i z różnych regionów. Przybywający goście będą mieli okazję wymienić się wiedzą i wspólnie tworzyć nowych rozwiązań.

Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wspaniałych prelegentów, którzy podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i historiami sukcesu. Nie sposób wymienić wszystkich prelegentów, ale ich biogramy i pełna lista znajduje się tutaj.

Impact’23 to wydarzenie wyjątkowe, które będzie miało ogromny wpływ na biznes przyszłości. Podczas dwudniowego kongresu przyjrzymy się zarówno nowym trendom, jak i zmianom wprowadzonym w wyniku pandemii. Przyjrzymy się również, jak tworzyć odpowiedzialny biznes, który dba o klientów, konsumentów, pracowników i środowisko. Pełną agendę Impact’23 znajdziesz tutaj.

Nie przegap okazji do wspólnego tworzenia przyszłości biznesu. Zapraszamy do Impact’23. Przyjdź i dziel się swoimi pomysłami, doświadczeniami i wiedzą z innymi uczestnikami!

W programie znalazły się ścieżki tematyczne skupiające się na kluczowych dziedzinach: zdrowie i bezpieczeństwo, sztuka i kultura, technologia żywności, mobilność, energia, ochrona środowiska, przyszłość cyfrowa oraz przemysł i sztuczna inteligencja.

Ścieżka Digital Future dedykowana jest dyskusjom dotyczącym wyzwań, jakie stawia przed nami cyfryzacja. Dyskutowane będą zaufanie w dobie cyfryzacji, jak i przygotowanie na cyberwstrząsy oraz sposoby zapewnienia, by rozwój AI miał miejsce z zachowaniem poszanowania i ochroną praw człowieka.

Industry 5.0 będzie skupiać się na automatyzacji pracy oraz jej wpływie na rynek zatrudnienia. Będą podejmowane tematy dotyczące wykorzystania sztucznej inteligencji, a także korzyści i ryzyk z jej stosowania. Dyskusje będą również dotyczyć możliwych reform ekologicznych, które są niezbędne przy wdrażaniu Industry 5.0.

Inteligentne systemy i technologie zapewniają szansę na zjednoczenie społeczeństwa. Wprowadzając innowacje, które wspierają integrację, szczególnie w przypadku osób z niepełnosprawnościami, możemy stworzyć lepsze społeczeństwo. Ścieżka Future Societes oferuje przegląd tego, jak przyszłość może wyglądać i jak AI może mieć wpływ na rozwój społeczeństwa, jak również na jego zjednoczenie i wsparcie dla wszystkich obywateli.

Zagadnienia związane z ochroną środowiska i zrównoważonym rozwojem będą miały ogromny wpływ na przyszłość. Z tego powodu wyposażenie wiedzą w zakresie odnawialnych źródeł energii, uniwersalnego projektowania i wykorzystywania surowców, odzyskiwania energii i recyklingu oraz zrównoważonego transportu jest kluczowe dla nowego pokolenia.

Uczestnicy kongresu będą mieli okazję zapoznać się ze zrównoważonymi miastami, w których możliwa jest harmonijna współpraca między komfortem życia a gospodarką, a także zmierzenie się z rozwiązaniami, które zapewniają dobrostan i odpowiadają na potrzeby mieszkańców.

1. Wysoki poziom zaangażowania, bez którego humanizacja medycyny jest niemożliwa, wymaga stałej pracy i wzajemnego szacunku między pacjentem a lekarzem. Wymaga to również wprowadzenia nowoczesnych technologii medycznych, aby wspierać wzajemne relacje.

2. W kongresie będą miały miejsce nie tylko dyskusje i wymiana myśli, ale także praktyczne ćwiczenia. Uczestnicy będą mieli okazję do zdobycia wiedzy na Impact Academy, Impact Arena oraz konkursie start-upów, który zaoferuje usługi i produkty spełniające aktualne potrzeby społeczne.

3. W kongresie będą również obecne inne formy aktywności, takie jak koncerty, wystawy, koktajle i wyścig Impact Run. Wszystkie te działania będą inspirować uczestników do poszerzenia swojej wiedzy i zrozumienia tematów związanych z medycyną.

Po raz kolejny Poznań będzie miejscem wielu niezwykłych wydarzeń. Impact’23 to szansa na ciekawe spotkania, interesujące dyskusje oraz konstruktywne wymiany doświadczeń.

Jeśli chcesz dołączyć do Impact’23, możesz wziąć udział w wydarzeniu w Poznaniu lub zarejestrować się online. Każdy, kto przyjedzie do Poznania, będzie miał okazję doświadczyć bogactwa inspirujących spotkań oraz poznać ludzi z całej Europy.

Impact’23 to wyjątkowe wydarzenie, w którym wymiana myśli, pomysłów i doświadczeń będzie przebiegać w najlepszych warunkach. Nie możesz przegapić tego wspaniałego wydarzenia i okazji do poznania ludzi z całego świata!


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ