Home Biznes i finanse Astronergy wyróżniony Złotym `Znakiem Zaufania” Ariel Re – nowy poziom jakości w produktach fotowoltaicznych

Astronergy wyróżniony Złotym `Znakiem Zaufania” Ariel Re – nowy poziom jakości w produktach fotowoltaicznych

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

MONACHIUM, 16 czerwca 2023 r. /PRNewswire/ — 15 czerwca firma Ariel Re przyznała pierwszą nagrodę Złotego „Znaku Zaufania” (Gold Trust Mark) spółce Astronergy w uznaniu za ich wkład w ochronę planet poprzez 5 lat ścisłej i zaangażowanej współpracy oraz wyjątkową jakość produkcji systemów fotowoltaicznych i przestrzeganie wyższych standardów branżowych. Nagrodę wręczono przedstawicielom Astronergy podczas wystawy Intersolar Europe 2023 w Monachium w Niemczech, gdzie Astronergy otrzymała pierwszy Złoty „Znak Zaufania” jako wyraz uznania od Ariel Re.

Spółka Astronergy była pierwszą firmą produkującą produkty fotowoltaiczne, która zapewniała gwarancję wydajności modułów PV, a pięć lat temu zawarła porozumienie z Ariel Re, dostawcą długoterminowych ubezpieczeń dotyczących wydajności technologii dla przemysłu czystej energii.

„Dzięki wsparciu Ariel Re, klienci Astronergy mogą wybrać ubezpieczenie obejmujące gwarancję wydajności modułów PV lub utratę przychodów z instalacji fotowoltaicznych z zastosowaniem dostosowanych do indywidualnych potrzeb innowacyjnych rozwiązań opartych na potrzebach wynikających z poszczególnych inwestycji” – powiedział Jack Zhou, dyrektor działu zarządzania produktem w Astronergy.

Strengthens global environmental commitment to better protecting the planet.

Firma Ariel Re przyznała 15 czerwca pierwszą nagrodę Złotego „Znaku Zaufania” (Gold Trust Mark) spółce Astronergy, wyrazem uznania za 5 lat współpracy i wyjątkową jakość produkcji systemów fotowoltaicznych. Astronergy jako pierwsza firma otrzymała to oznaczenie standardu w Monachium w Niemczech w trakcie wystawy Intersolar Europe 2023.

Spółka Astronergy była pierwszym producentem produktów fotowoltaicznych, który wprowadził gwarancję wydajności modułów PV. Ariel Re jako specjalista w długoterminowych ubezpieczeniach obejmujących wydajność technologii dla rynku czystej energii, dostarcza klientom Astronergy rozwiązania oparte na potrzebach wynikających z poszczególnych inwestycji.

Jan Napiórkowski, dyrektor ds. sektora czystej energii w Ariel Re skomentował: „Obie strony podjęły współpracę w celu opracowania skutecznych rozwiązań, które spełniają potrzeby klientów Astronergy. Doskonała jakość produktów Astronergy i zarządzanie kwestiami niezawodności świetnie pasują do Ariel Re i naszych restrykcyjnych praktyk udzielania gwarancji”.

Jack Zhou wyjaśnił, że korzystając z produktów Astronergy, klienci otrzymują nie tylko wysokiej jakości moduły fotowoltaiczne, ale także wieloletnią gwarancję Ariel Re, która zapewnia, że będą czerpać korzyści długofalowo.

Ariel Re oferuje wyjątkowe rozwiązania i usługi w zakresie ubezpieczeń i reasekuracji za pośrednictwem swoich oddziałów na Bermudach, w Londynie i Hong Kongu. Jesteśmy w pełni dostosowani do potrzeb biznesowych naszej szerokiej bazy klientów. W ramach usług prowadzonych za pośrednictwem Syndykatu 1910 w Londynie oferujemy dostęp do usług Lloyd’s Europe za pośrednictwem Syndykatu 5336.

Jack Zhou, szef zarządzania produktami globalnymi Astronergy, otrzymał dziś złoty medal za swoje wybitne osiągnięcia w zakresie inżynierii i produkcji w dziedzinie energii słonecznej. Medal jest uznaniem dla wkładu Jacka w rozwój sektora energetycznego.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ