Home Biznes i finanse Komfortowa podróż z POLREGIO na majówkę – Bilety turystyczne i Mini turystyczne ważne od 28 kwietnia do 4 maja

Komfortowa podróż z POLREGIO na majówkę – Bilety turystyczne i Mini turystyczne ważne od 28 kwietnia do 4 maja

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Ciesz się majówką z POLREGIO, która trwa prawie cały tydzień, oferując podróże w atrakcyjnej cenie. We wszystkich kanałach sprzedaży, w tym aplikacji mPOLREGIO i videomatach, Mini bilet turystyczny umożliwia nieograniczoną liczbę przejazdów po całym kraju już od 28 kwietnia od godz. 18:00 do 4 maja do godz. 6:00 za jedyne 46,40 zł.

Korzystanie z oferty POLREGIO to tańsze i ekologiczniejsze rozwiązanie w porównaniu do podróżowania samochodem. Bilety wielokrotnego użytku na każdej trasie dają możliwość wygodnych i częstszych przejazdów. Zasady ważności biletów, określone w taryfie przewozowej, są obowiązujące we wszystkich województwach, z wyjątkiem województwa pomorskiego, gdzie decyzją organizatora transportu zostały wydłużone.

  • pociąg „Karkonosze” z Wrocławia Głównego do Szklarskiej Poręby
  • pociąg „Śnieżka” z Wrocławia Głównego do Karpacza

W długi weekend majowy POLREGIO uruchamia dodatkowe połączenia, które pozwolą turystom odwiedzić nadmorskie kurorty oraz inne ciekawe miejsca w Polsce. Trasy obejmują Pomorze Zachodnie, Wielkopolskę, Lubuskie oraz Dolny Śląsk.

Pomorze Zachodnie/Wielkopolskę/Lubuskie:

Na trasie Poznań – Kołobrzeg pojawią się dwa dodatkowe pociągi „Riwiera i Harpun”, pociąg „Błękitny” zabierze podróżnych z Szczecina Głównego do Świnoujścia, a „Orkan” pozwoli szybciej dotrzeć z Poznania Głównego do Międzyzdrojów i Świnoujścia. Zaś pociąg „Karsibór” połączy Zieloną Górę Główną z Kostrzynem, Szczecinem, Międzyzdrojami i Świnoujściem. Zielona Góra Główna będzie również połączona z Łagowem w dniach 29 kwietnia- 3 maja (z wyjątkiem 2 maja).

Dolny Śląsk:

Na trasie Wrocław Główny – Szklarska Poręba pojawi się pociąg „Karkonosze”, natomiast pociąg „Śnieżka” zabierze podróżnych do Karpacza.

Pociąg „Kamieńczyk” relacji Poznań-Wrocław – Szklarska Poręba będzie częściej kursować w okresie majówki, aby zapewnić wygodny dojazd do Orientarium ZOO Łódź. Zmiany te obejmują dodatkowe przystanki w miejscowościach pośrednich oraz skrócenie czasu przejazdu.

Tym samym pasażerowie będą mieli możliwość dotarcia do Orientarium ZOO Łódź w komfortowych warunkach, bez konieczności wybierania innych środków transportu.

POLREGIO S.A. to największy pasażerski przewoźnik w Polsce, obecny na 27% rynku. W ciągu doby 1500 pociągów zamawianych przez urzędy marszałkowskie odwiedza ponad 1900 stacji, dzięki czemu ponad 90 mln pasażerów rocznie korzysta z usług Spółki. Większościowym akcjonariuszem jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., która posiada 50% i jeden udział, pozostała część należy do samorządów wojewódzkich.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ