Home Biznes i finanse #Tokyo Tokyo BASE – nowy zaczątek samorządu metropolitalnego Tokio w porcie lotniczym Haneda

#Tokyo Tokyo BASE – nowy zaczątek samorządu metropolitalnego Tokio w porcie lotniczym Haneda

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Uroczystość 30-lecia powstania Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej im. Franciszka Stefczyka została uświetniona wyjątkowym wydarzeniem artystycznym. W Bazylice katedralnej w Pelplinie odbył się premierowy koncert „Lustra – Wyspiański, Stefczyk, Herbert”.

9 sierpnia 2023 r. był dniem, w którym Samorząd Metropolitalny Tokio otworzył przestrzeń public relations „#Tokyo Tokyo BASE” w terminalu 3 międzynarodowego portu lotniczego Haneda w Tokio. Otwarcie tej bramy do nieba pozwala przełamać granice między Japonią a światem.

Odwiedzający „#Tokyo Tokyo BASE” będą mieli okazję zobaczyć najlepsze produkty, które łączą tradycyjną kulturę Japonii z jej nowoczesnymi aspektami. Sprzedawane tu „Tokyo Omiyage” (Pamiątki z Tokio) są wspólnym projektem Samorządu Metropolitalnego Tokio i wielu prywatnych firm, w tym tych zajmujących się tradycyjnym rzemiosłem. Sklep będzie także miejscem, w którym można kupić artykuły papiernicze, produkty spożywcze oraz wziąć udział w wydarzeniach i warsztatach, które umożliwią poznawanie uroków Tokio.

Ta informacja prasowa zawiera materiały wideo i grafikę. Aby przeczytać pełną treść informacji prasowej, odwiedź stronę: https://www.businesswire.com/news/home/20230813716961/pl/.

Hello Kitty i Hakken zachęcają wszystkich do odwiedzenia sklepu i poznania różnorodnej oferty „Tokyo Omiyage”, która jest idealną pamiątką z Tokio. Sklep oferuje wiele unikalnych słodyczy i produktów, które będą wspaniałymi pamiątkami z podróży.

Ceremonia otwarcia sklepu została uroczyście zainaugurowana przez Hello Kitty i Hakken. Oboje wystąpili na scenie i zaprezentowali szereg produktów „Tokyo Omiyage”, które zostały przygotowane specjalnie z myślą o gościach. Goście mogli skosztować pysznej, tradycyjnej japońskiej słodyczy i podziwiać wyjątkowe produkty oferowane w sklepie.

Od tego dnia Hello Kitty i Hakken będą wspierać sklep „Tokyo Omiyage”, zachęcając wszystkich do skorzystania z jego oferty. W sklepie znajduje się wiele interesujących produktów, które idealnie nadają się na prezenty lub pamiątki z Tokio.

Hello Kitty i Hakken są wspaniałymi ambasadorami „Tokyo Omiyage”. Ich niezwykła obecność na otwarciu sklepu przyciągnęła wielu turystów, którzy z zainteresowaniem poznali ofertę sklepu. Wszyscy będą mieli okazję do zakupienia wyjątkowych produktów związanych z Tokio.

Od teraz, dzięki Hello Kitty i Hakken, turyści będą mieli okazję przywieźć ze sobą niezapomniane pamiątki z Tokio. Przybywajcie i odwiedźcie sklep „Tokyo Omiyage”, aby samemu przekonać się, jak wyjątkowe są produkty oferowane przez sklep!

„Z niecierpliwością oczekuję na przedstawienie oferty sklepu”.

Kiedy Hakken otworzył swój sklep, jako pierwszy przedmiot powitał go wachlarz z cyprysowego drewna, zalecany przez omikuji, który zapewniał mu odświeżające i relaksujące doświadczenie.

Hakken zaczął swoją wizytę w sklepie od omikuji (przepowiedni losu zapisanych na kartkach papieru). Po wypróbowaniu przepowiedni, został zachęcony do zakupu wachlarza z cyprysowego drewna, który opisywano jako „relaksujący zapach”.

Hakken od razu poczuł relaksującą atmosferę, kiedy wchodził do sklepu i zobaczył wachlarz z cyprysowego drewna, który zalecano przez omikuji.

Po przybyciu do sklepu Hakken od razu poczuł relaksujący zapach, który wywołał wachlarz z cyprysowego drewna, rekomendowany przez omikuji. Zdecydował się na zakup, ponieważ chciał wypróbować relaksujące doświadczenie.

„Chciałabym, żeby ten sklep pozwalał doświadczać różnorodnych uroków Tokio”.

– Sprzedaż produktów związanych z Tokio, w tym wyrobów z Edo-Kiriko, ceramiki z Seto, kawy z Ureshino i lokalnych produktów spożywczych z Tokio.

Podczas otwarcia, zastępczyni dyrektora Urzędu do spraw Przemysłu i Pracy Samorządu Metropolitalnego Tokio, Akiko Matsumoto powiedziała: „Dziś otwieramy nowy sklep, który wyposażyliśmy w produkty przywiezione z całego Tokio. Znajdziecie tu wyroby z Edo-Kiriko, ceramikę z Seto, kawę z Ureshino i lokalne produkty spożywcze z Tokio. Wszystkie te produkty można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej: https://tokyotokyo.jp/article/omiyage/. Zachęcam wszystkich do odwiedzenia sklepu Tokyo Omiyage w terminalu 3 lotniska Haneda, na 4. piętrze Edo Market Place (2-6-5, lotnisko Haneda, Ota-ku, Tokio), który otwieramy dziś, o godzinie 8:00 i pozostanie otwarty do 21:00.”

Organizujemy wydarzenia i warsztaty, aby promować i umacniać japońską kulturę. Zajmujemy się również przekazywaniem treści, strefą PR itp., a także prezentowaniem „nowego” Tokio.

Organizujemy wydarzenia i warsztaty, aby pogłębiać zrozumienie japońskiej kultury. W ramach inicjatywy przekazujemy również informacje, tworzymy strefę PR itp., aby przedstawiać „nowe” oblicze Tokio.

Dążymy do tego, aby nasze wydarzenia i warsztaty były wyjątkowe i skuteczne w promowaniu japońskiej kultury. W celu uzyskania większej widoczności tworzymy również przestrzeń do komunikacji, w której prezentujemy „nowy” Tokio.

Niniejsze zawiadomienie jest wyłącznie wersją źródłową, składającą się z oryginalnego tekstu napisanego w języku japońskim. Wszelkie tłumaczenia służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią skutecznego prawnego środka interpretacji.


Źródło: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ