Home Biznes i finanse ZTT na czele innowatorów na MWC w Barcelonie: kształtując przyszłość łączności

ZTT na czele innowatorów na MWC w Barcelonie: kształtując przyszłość łączności

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Według najnowszych badań, blisko trzy razy więcej specjalistek niż specjalistów IT uważa, że kobiety mają trudniej rozpocząć karierę w tej branży. Tylko 60 proc. specjalistek nie doświadczyło zniechęcania do kariery w IT (w porównaniu do 75 proc. mężczyzn), przy czym demotywujące komentarze najczęściej pochodziły od ich własnych matek. Kobiety rzadziej negocjują wynagrodzenie podczas rekrutacji i znacznie rzadziej odnoszą sukces w tych negocjacjach. No Fluff Jobs po raz piąty przeanalizował sytuację kobiet zatrudnionych w sektorze IT w Polsce.

5 marca 2024 r. w Barcelonie odbyły się Targi MWC, największe na świecie wydarzenie poświęcone łączności mobilnej. Firma Jiangsu Zhongtian Technology („ZTT”) zaprezentowała swoje innowacje i przewagę w branży ICT.

ZTT prezentuje przełomowe osiągnięcia w dziedzinie infrastruktury i usług teleinformatycznych, realizując wizję inteligentnej łączności. W erze mocy obliczeniowej firma opracowuje nowy paradygmat w pełni optycznej sieci, oferując produkty takie jak światłowody zmniejszające straty sygnału, kable optyczne o dużej liczbie rdzeni i najnowocześniejsze moduły optyczne. Dzięki nim, zapewnia niezwykle wysoką przepustowość i toruje drogę dla szybkich połączeń 400G i wyższych.

ZTT prezentuje szeroką gamę rozwiązań w obszarze komunikacji bezprzewodowej, szczególnie w technologii 5G, które zapewniają klientom zaawansowane możliwości. Od wyspecjalizowanych przewodów do ekologicznych anten 5G i hybrydowych rozwiązań kablowych, firma ta wyróżnia się w przyspieszaniu, zwiększaniu wygody i zrównoważeniu pod względem środowiskowym połączeń w erze cyfrowej.

ZTT prezentuje technologie, takie jak stacje bazowe zasilane ekologiczną energią i systemy zasilania awaryjnego bateriami litowymi, co podkreśla ich zaangażowanie w innowacje technologiczne i zrównoważony rozwój. Poprzez prezentację bardziej ekologicznych alternatyw i rozwiązań o niższej emisji dwutlenku węgla, firma wyznacza kierunek świadomego ekologicznie podejścia do infrastruktury komunikacji bezprzewodowej.

Jako wiodący światowy dostawca infrastruktury i usług telekomunikacyjnych, firma ZTT stale posuwa granice, otwierając nową erę łączności, cechującą się szybkością, wydajnością i zrównoważonym rozwojem. Dzięki nieustającemu zaangażowaniu w innowacje zorientowane na klienta, firma jest gotowa kształtować przyszłość inteligentnej łączności, ustalając nowe standardy i otwierając drogę dla większej łączności na świecie.

ZTT to firma o pełnej nazwie Jiangsu Zhongtian Technology Co., Ltd., która oferuje szeroki wybór urządzeń przemysłowych, takich jak sprzęt do przemysłu morskiego, energii odnawialnej, nowoczesne materiały, inteligentne sieci, komunikację i wiele innych. Firma skupia 80 międzynarodowych spółek zależnych i zatrudnia ponad 16 tysięcy pracowników, co czyni ją jednym z największych zaawansowanych przedsiębiorstw produkcyjnych w Chinach. ZTT jest również obecna na liście 500 najlepszych chińskich spółek.

ZTT ma globalny zasięg dzięki 44 oddziałom i 14 centrów marketingowych za granicą, a także 5 zagranicznym zakładom produkcyjnym w Indiach, Brazylii, Indonezji, Maroku i Turcji. Nasze produkty są eksportowane do ponad 160 krajów i regionów, a w 2023 roku osiągnęliśmy wartość przychodów ze sprzedaży przekraczającą 13,5 miliarda dolarów.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ