Home Biznes i finanse Debiut energetycznych pojazdów w Regionie Wielkiej Zatoki na targach CPTPF

Debiut energetycznych pojazdów w Regionie Wielkiej Zatoki na targach CPTPF

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

W trakcie poznańskiego kongresu IMPACT’23, Nassim Nicholas Taleb – jeden z najbardziej renomowanych filozofów dzisiejszych czasów – wystąpił z przemówieniem, w którym stwierdził, że sytuacja na Ukrainie nie jest konfrontacją między dwoma państwami, lecz między globalnymi systemami wartości, pozwalającymi na różne poziomy wolności dla jednostki. Jego wystąpienie otworzyło kongres.

Od 10 do 13 maja w Dongguan w Chinach odbędzie się 13. edycja Chińskich Targów Produktów Branży Przetwórstwa Przemysłowego (CPTPF). To wyjątkowe wydarzenie przyciągnie ponad 1300 wystawców prezentujących ponad 10 000 produktów z 15 różnych kategorii, aby zaprezentować swoje towary ponad 10 000 zwiedzającym. W ramach targów zaplanowano także wiele sesji wzajemnych spotkań, dzięki czemu przedsiębiorcy będą mieli okazję rozszerzyć swoją działalność zarówno na krajowym, jak i międzynarodowym rynku.

Chen Yuehua, sekretarz wykonawczy Sekretariatu CPTPF, podkreślił, że targi te są jedynymi w Chinach, które odbywają się na szczeblu krajowym i skupiają się na branży przetwórstwa. W okresie ostatnich kilkunastu lat, dzięki targom powstało ponad 68 000 projektów współpracy biznesowej, generując zamierzone obroty na poziomie 780 mld RMB. Oczywiste jest, że targi te stały się niezbędnym narzędziem wspierającym transformację i rozwój przemysłu chińskiego, a także relokację branż pomiędzy regionami oraz równoważenie rozwoju regionalnego.

Targi tegoroczne osiągnęły nowy poziom, zwiększając powierzchnię wystawienniczą z 70 000 m2 do 80 000 m2 i oferując specjalistyczne imprezy i wystawę tematyczną. Wystawa tematyczna ma na celu prezentację wyjątkowych produktów, które mają do zaoferowania prowincje Wielkiej Zatoki Guangdong-Hong Kong-Makau (GBA). Wśród uczestników znajdą się także czołowi przedstawiciele międzynarodowego producenta okularów, Luxottica Tristar, gigant sektora opakowań, Amcor, oraz lider branży produkcji zegarków, Dailywin Watch. Ponadto, odwiedzający będą mogli zapoznać się z innowacyjnymi i unikalnymi technologiami i produktami, oferowanymi przez specjalistyczne i zaawansowane przedsiębiorstwa z prowincji Gaungdong.

Organizatorzy wydarzenia szykują niespodziankę dla swoich gości – strefę wystawienniczą poświęconą pojazdom napędzanym nowymi źródłami energii. Na jej scenie pojawią się nie tylko uznane marki motoryzacyjne, takie jak BYD, BMW czy Hongpi, ale również nowy wytwórca AITO ze swoim model M7. Targi współpracują z KK Group, czołową chińską firmą, by stworzyć modną przestrzeń dla młodego pokolenia. Dodatkowo, na scenie pojawią się liderzy chińskiego ośrodka danych cyfrowych, którzy zaprezentują najnowsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania w tej rozwijającej się branży.

Targi tegoroczne zostały zorganizowane z udziałem 53 przedsiębiorstw z 15 krajów i regionów, w tym z Rosji, Francji, Afryki Południowej, Nepalu, Turcji i Sri Lanki, co wpłynęło na wzrost globalnego zasięgu tego wydarzenia.

„Pierwsza chińska firma branży przetwórstwa przemysłowego powstała w Dongguan i od momentu jej założenia branża ta poczyniła ogromne postępy, przyczyniając się do bezprecedensowej transformacji miasta” – powiedział zastępca burmistrza, Xing Wenju, reprezentujący władze miasta Dongguan, które są organizatorem targów.

Branża przetwórstwa w Dongguan jest obecnie jednym z sektorów odpowiadających za drugi co do wielkości wolumen handlu w mieście. Miasto będzie nadal inwestować w tę branżę, aby unowocześnić ją i wykorzystać ją w pełni jako potencjalne źródło wzrostu i przychodów.


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ