Home Biznes i finanse Chiny na Globalnym Rynku – 133. Chińskie Targi Importu i Eksportu otwarte!

Chiny na Globalnym Rynku – 133. Chińskie Targi Importu i Eksportu otwarte!

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Spółka stara się zapewnić przyspieszenie elektryfikacji w najbardziej klimatycznych regionach świata poprzez swoje akumulatory zapewniające 9 tys. cykli użytkowania nawet w temperaturze do 60 ℃.

Na otwarcie 133. Chińskich Targów Importu i Eksportu i 2. Międzynarodowego Forum Handlu Rzeki Perłowej, które odbyło się 18 kwietnia 2023 r. w Guangzhou w Chinach, He Lifeng, członek Biura Politycznego Komitetu Centralnego KPCh oraz wicepremier Chin, wygłosił przemówienie wideo w celu uroczystego otwarcia tego wydarzenia.

„Prezydent Xi Jinping wielokrotnie mówił o potrzebie budowy tętniącego życiem ośrodka handlu, wskazując kierunek rozwoju handlu zagranicznego” – podkreślił He Lifeng.

„133. Targi kantońskie odbywają się stacjonarnie po raz pierwszy od początku epidemii, pokazując zaangażowanie Chin w kapitalizację względnych korzyści i aktywne uczestnictwo w międzynarodowym podziale pracy, co nie tylko przyczyni się do rozwoju kraju lecz również przyniesie korzyści całemu światu. Targi będą skoncentrowane na promowaniu wysokiej jakości rozwoju i aktywnego poszerzania importu zgodnie ze zmianami trendów konsumenckich. Jednocześnie 133. Targi Kantońskie będą promować transformację przemysłową i rozwój przemysłu, przyczynią się do przyspieszenia rozwoju handlu towarami i usługami, energicznie wesprą innowacje w zakresie modeli biznesowych handlu zagranicznego, przy czym kontynuowany będzie efekt połączenia tych dwóch zasobów na rynku krajowym i na rynkach międzynarodowych” – dodał podczas swojego przemówienia.

Zaszczytnego powitania dokonali również przedstawiciele podmiotów zagranicznych, wśród nich Jennifer Patton, szef zakupów w Coppel SA de CV, John L. Garrison, Jr., prezes Terex Coporation oraz Neha Kumar, dyrektor marketingu i marki w Lulu Group International ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Organizatorzy ceremonii otwarcia zaprosili także zagranicznych przedstawicieli, w tym Jennifer Patton, kierownik zakupów w Coppel SA de CV, John L. Garrison, Jr., prezesa Terex Coporation i Neha Kumar, menedżera marki i marketingu w Lulu Group International ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

133. Tegoroczne Targi Kantońskie to rekordowa edycja, przyciągająca wystawców z 226 krajów i regionów oraz 47 branżowych i handlowych organizacji z całego świata. Co więcej, uczestnicy mogą liczyć na nowe przestrzenie wystawiennicze, strefę specjalną oraz blisko 500 000 produktów ekologicznych, gwarantujących niską emisję CO2. Łączna przestrzeń wystawiennicza targów jest rekordowa, a liczba uczestników sięga 35 000 firm.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat 133. Targów Kantońskich, zarejestruj się na stronie https://invitation.cantonfair.org.cn/BuyerUser/RegisterUser?MediaType=16 lub wyślij wiadomość na adres e-mail: Pani Cai, caiyiyi@cantonfair.org.cn, aby uzyskać więcej informacji o nadchodzących Targach Kantońskich.


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ