Home Biznes i finanse Viettel Group i Grupa WB: Nawiązując międzynarodową współpracę na MSPO 2023

Viettel Group i Grupa WB: Nawiązując międzynarodową współpracę na MSPO 2023

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

7 września 2023 r. Viettel High Tech, oddział Viettel Group zajmujący się badaniami i rozwojem, podpisał strategiczną umowę z Grupą WB, największą polską grupą technologiczną. Partnerstwo to zostało ogłoszone podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego (MSPO) w Kielcach. Obie strony wykorzystają swoje mocne strony, aby zgłębić możliwości biznesowe na arenie międzynarodowej.

Viettel High Tech będzie odgrywać kluczową rolę w zwiększaniu świadomości marki Grupy WB w Wietnamie, w regionie Azji Południowo-Wschodniej oraz w Azji Południowej. Firma Viettel posiada silną pozycję w tych regionach i wzmocniła swoją markę w tych miejscach. Z kolei Grupa WB Electronics odwdzięczy się firmie Viettel High Tech, stanowiąc dla niej platformę do ekspansji w Polsce, w Europie oraz w całej globalnej sieci dostaw zaawansowanej technologii.

Dzięki współpracy między Viettel High Tech a Grupą WB istnieje możliwość wykorzystania synergii poprzez udoskonalenie ekosystemu produktów i dystrybucji, co pozwoli na efektywne wykorzystanie obu stron w promowaniu swoich ofert na wielu rynkach.

Viettel jest liderem w dziedzinie innowacyjnych technologii, który odnosi sukcesy w 11 krajach Azji Południowo-Wschodniej i Azji Południowej. Wsparcie oferowane przez specjalistów od badań, projektowania, produkcji i dystrybucji sprawia, że firma jest w stanie dalej wzmacniać swoją pozycję w tej części świata. Grupa WB jest również wiodącym dostawcą innowacyjnych technologii wojskowych, które są wykorzystywane na całym świecie.

Według Nguyen Vu Ha, dyrektor generalny Viettel High Tech, wybór Grupy WB na partnera to decyzja strategiczna i jedna z kluczowych części ich planu globalnej ekspansji. Zarówno szeroki zasięg, jak i głębokie relacje zarządcze oraz silny ekosystem, są cechami, które czynią z Grupy WB idealnym partnerem. Współpraca z siecią Grupy WB umożliwi firmie Viettel High Tech wejście w zróżnicowany globalny ekosystem, dzięki czemu będzie miała dostęp do szerokiego wachlarza partnerów.

Grupa WB to międzynarodowy lider w dziedzinie przemysłu obronnego. Spółka specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych systemów obserwacyjno-rozpoznawczych, łączności oraz zarządzania na polu walki. Dzięki wysokiej jakości produktom i usługom WB Electronics, flagowa spółka Grupy, może poszczycić się czołową pozycją w branży wysokich technologii. Grupa działa na rynkach krajowym, europejskim i amerykańskim, oferując nowoczesne rozwiązania dla sił zbrojnych na całym świecie.

Grupa Viettel jest jednym z największych graczy w branży obronnej we Wietnamie, dostarczając usługi zarówno w kraju, jak i na całym świecie. Spółka Viettel High Tech jest wiodącym dostawcą wyposażenia wojskowego, sprzętu, broni i urządzeń technicznych, które są obecnie niezbędne dla branży obronnej. Spółka przeprowadziła także badania i produkcję nowoczesnego uzbrojenia nowej generacji, które zyskały uznanie w krajach Azji Południowo-Wschodniej. Współpraca z klientami na całym świecie stanowi ważny element strategii eksportowej grupy Viettel, która promuje produkty sygnowane „made in Vietnam”.

Firma Viettel i WB Group zawarły w dniu 14 marca 2021 roku umowę o współpracy na Międzynarodowych Targach Obronnych w Kielcach w 2023 roku. Umowa została podpisana w obecności przedstawicieli obu firm. To wspólne przedsięwzięcie pozwoli obu firmom na wzmocnienie ich współpracy, a także zapewni dostęp do najnowszych technologii i usług.

Po podpisaniu umowy, Viettel i WB Group zamierzają współpracować w celu zapewnienia najlepszych technologii i usług dla ich klientów na Międzynarodowych Targach Obronnych w Kielcach w 2023 roku. Współpraca ta umożliwi obu firmom wymianę wiedzy, doświadczeń i najnowocześniejszych technologii, pozwalając na dostarczenie najlepszych rozwiązań dla uczestników targów.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ