Home Biznes i finanse Innowacje Hiconics w zakresie zintegrowanych rozwiązań energetycznych dla budynków mieszkalnych: europejski debiut

Innowacje Hiconics w zakresie zintegrowanych rozwiązań energetycznych dla budynków mieszkalnych: europejski debiut

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Cognizant będzie nadal świadczyć ISS usługi w dziedzinie finansów i rachunkowości, które już przyczyniły się do zwiększenia efektywności procesów w jednej z największych firm zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami.

25-26 października 2023 r. Hiconics Eco-Energy Drive Technology („Hiconic”, SHE300048), spółka z branży ekologicznej energii należąca do Midea Industrial Technology, zaprezentowała swój system magazynowania energii dla gospodarstw domowych z serii HiEnergy podczas wystawy solarnych w Kortrijk w Belgii. Wystawa pod hasłem „Odkrywając piękno HiEnergy” ma na celu zrewolucjonizowanie standardów w zakresie domowych rozwiązań magazynowania energii.

Kompleksowe portfolio firmy Hiconics obejmuje serie produktów HiEnergy, MINERGY i WISDOM, zapewniając klientom z Europy szeroki wybór rozwiązań magazynowania energii. Systemy HiEnergy i MINERGY oferują zarówno jednofazowe, jak i trójfazowe rozwiązania, pozwalając właścicielom domów osiągnąć niezależność energetyczną. Ich wszechstronne funkcje umożliwiają łatwe dostosowanie trybów pracy do indywidualnych potrzeb energetycznych.

Hiconics zapewnia bezpieczeństwo i wygodę, oferując rozwiązania najwyższej jakości. Seria HiEnergy wyposażona jest w aerozolową technologię przeciwwybuchową, system kontroli temperatury oraz stopień ochrony IP65, dzięki czemu jest w pełni wodoodporna i pyłoszczelna, a jej instalacja zazwyczaj trwa tylko 30 minut. Ponadto wszystkie produkty są wstępnie okablowane, co zmniejsza ryzyko popełnienia błędów podczas okablowania.

Serię WISDOM tworzą inteligentne, trójfazowe systemy magazynowania energii, specjalnie zaprojektowane do stosowania w ekstremalnych warunkach niskotemperaturowych. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii energetycznych i inteligentnych systemów magazynowania, Midea Hiconics oferuje kompleksowe rozwiązanie dla gospodarstw domowych, pozwalające na optymalizację ich niezależności energetycznej w zakresie mocy od 6 do 69 kWh.

HiEnergy i WISDOM firmy Hiconics to produkty wyposażone w zaawansowany system zarządzania energią oparty na sztucznej inteligencji. Konsumenci w coraz większym stopniu oczekują nowych rozwiązań, pozwalających na prowadzenie bardziej zrównoważonego i wygodnego stylu życia. Dzięki temu, aplikacja do zarządzania energią wykorzystująca algorytmy sztucznej inteligencji, umożliwia przeprowadzenie wielowymiarowej analizy czynników środowiskowych, obciążenia i energii w czasie rzeczywistym. Dzięki temu użytkownik może dynamicznie dostosowywać strategie energetyczne w oparciu o swoje indywidualne cele.

Hiconics została stworzona w 2003 roku, a jej notowania na giełdzie rozpoczęły się w 2010 roku. Po siedmiu latach wsparcia Grupy Midea i dzięki kompleksowej ofercie obejmującej domowe magazyny energii, napędy o zmiennej częstotliwości (VFD) oraz rozproszone elektrownie fotowoltaiczne, firma osiągnęła międzynarodowy sukces. Grupa Midea, która powstała 55 lat temu, przeobraziła się w globalny konglomerat technologiczny zajmujący się inteligentnymi urządzeniami, technologią przemysłową, budowlaną, robotyką i automatyzacją. W 2023 roku znalazła się na liście Fortune Global 500 (278. miejsce) oraz Global Tech 100 Brand Finance (36. miejsce).

Pierwszorzędne działania Hiconics w zakresie zielonej energii obejmują:

Paragraf 1: Firma Hiconics została założona w 2003 roku i jest jednym z czołowych przedsiębiorstw sektora energii odnawialnej na świecie. Podlega ona Grupy Midea, a jej akcje są wystawiane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Shenzen. Obecnie Hiconics dostarcza zaawansowanych produktów i usług związanych z magazynowaniem energii do gospodarstw domowych, przemysłu i handlu, w tym napędów VFD i rozproszonych elektrowni fotowoltaicznych.

Paragraf 2: Hiconics wykazuje zaangażowanie w działania na rzecz zielonej energii. Firma angażuje się w szereg projektów, których celem jest zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych i zwiększenie udziału energii odnawialnej w globalnym miksie energetycznym.

Paragraf 3: Więcej informacji na temat działalności Hiconics można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej firmy pod adresem www.hiconics-global.com. Przejrzenie jej zawartości pozwoli uzyskać szczegółowe informacje na temat produktów, usług i inicjatyw, które Hiconics ma w ofercie.

Hiconics wprowadza na rynek europejski nową linię zintegrowanych rozwiązań energetycznych dla domów jednorodzinnych. Zespół Hiconics zaprojektował tę linię z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie wygodę i efektywność. W skład rozwiązań wchodzą zarówno panele fotowoltaiczne, jak i systemy magazynowania energii.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, nowa linia produktów Hiconics zapewnia wydajne źródło energii dla domów jednorodzinnych w Europie. Użytkownicy mogą dzięki temu w pełni wykorzystać odnawialne źródła energii, a także oszczędzać na rachunkach za prąd. Produkty Hiconics zapewniają także wygodę, ponieważ są one łatwe w instalacji i konfiguracji.


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ