Home Zdrowie i styl życia Nowe spojrzenie na przemysł diagnostyki obrazowej: Alltech i Vital Group wspólnie tworzą łańcuch wartości

Nowe spojrzenie na przemysł diagnostyki obrazowej: Alltech i Vital Group wspólnie tworzą łańcuch wartości

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Aby skutecznie walczyć z przemocą rówieśniczą, ważne jest, aby rodzice przede wszystkim wzbudzali w dziecku poczucie własnej wartości i pomagali mu rozwijać umiejętności społeczne. Warto też dbać o dobre relacje z dzieckiem, by było ono w stanie otwarcie zwierzać się z problemów, jakie napotyka w szkole czy wśród rówieśników. Dodatkowo, rodzice powinni zwracać uwagę na zmiany w zachowaniu dziecka i jego otoczeniu oraz skutecznie interweniować, gdy zostaną zauważone oznaki przemocy.

W dniu 28 października Alltech, producent wysokiej jakości sprzętu diagnostycznego należący do Vital Group, zorganizował konferencję prasową podczas 88. Międzynarodowych Targów Sprzętu Medycznego (CMEF) w Chengdu w Chinach, tematem konferencji było „Radość życia, marzenia o innowacji”. W trakcie wydarzenia Vital Group prezentował swoją najnowszą strategię produktów oraz działań w zakresie zapewnienia wysokiej jakości usług medycznych.

Alltech wykorzystuje swoją wiedzę specjalistyczną w zakresie diagnostyki obrazowej oraz zasoby Vital Group w dziedzinie materiałoznawstwa, technologii informacyjnej i sztucznej inteligencji, aby opracowywać nowe produkty do obrazowania medycznego. Wykorzystując najnowocześniejszą technologię, w tym rezonans magnetyczny 7.0T i tomografię komputerową z technologią zliczania fotonów, Alltech jest jedną z niewielu firm w branży diagnostyki obrazowej, które są w stanie dostarczyć wysokiej jakości produkty.

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych komponentów i materiałów, takich jak detektory z tellurku kadmowo-cynkowego (CZT) oraz kryształy scyntylacyjne z ortokrzemianu lutetu itru (LYSO) opracowane przez Vital Group, Alltech może teraz wykorzystać nowe technologie, materiały i sprzęt. Dzięki wsparciu Vital Group, możemy wzbogacić nasze portfolio produktów o multimodalną diagnostykę obrazową. Dzięki temu, możemy szybciej wprowadzać technologię obrazowania medycznego, aby zapewnić łatwiejszy i bardziej wydajny dostęp do precyzyjnych usług medycznych dla pacjentów na całym świecie, jednocześnie prowadząc do rozwoju całej branży.

Dzięki wsparciu Vital Group Alltech zamierza wybudować światowej klasy łańcuch przemysłowy w dziedzinie diagnostyki obrazowej, angażując się w strategiczne partnerstwa i wykorzystując zarówno narodowe, jak i międzynarodowe zasoby. Naszym celem jest wspieranie innowacji i rozwoju technologii obrazowania medycznego.

Wierzymy, że wykorzystanie bardziej zaawansowanych technik diagnostyki obrazowej – zarówno precyzyjnych, jak i dostosowanych do indywidualnych potrzeb – zapewni pacjentom korzystną poprawę jakości opieki zdrowotnej, a także przyczyni się do poprawy ich stanu zdrowia.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ