Home Biznes i finanse Europejski Kongres MŚP – Twoja szansa na sukces przedsiębiorcy

Europejski Kongres MŚP – Twoja szansa na sukces przedsiębiorcy

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw powraca, aby zaprosić ludzi z całego świata do wzięcia udziału w wspaniałym wydarzeniu 25-27 października 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Uczestnicy będą mieli możliwość wspólnego rozmawiania na temat przyszłości biznesu, a wszelkie dyskusje i inspiracje będą bezpłatne.

Zarejestruj się już dziś i bądź gotowy na zmiany! Rejestracja i program są bezpłatne na stronie: www.ekmsp.eu.

Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, pracownikiem, czy też jesteś po prostu zainteresowany tematem zmian, nie możesz przegapić #EKMSP. Podczas kongresu będziemy dyskutować o tym, jak przygotować się na przyszłe przemiany i jak wyciągnąć z nich jak najwięcej – wszystko to z inspirującymi wystąpieniami Jana Meliego i Rafała Sonika. Dołącz do nas i poznaj konkretne wskazówki dotyczące przetrwania i rozwoju w szybko zmieniającym się świecie.

Uczestnicy będą mogli wybrać interesujące ich ścieżki tematyczne, w czasie których spotkają się z prelegentami – praktykami, którzy zdradzą wszystkie tajniki funkcjonowania w zakresie wskazanych wyżej dziedzin.

Głównie zależy nam na tym, aby uczestnicy na imprezie otrzymali konkretną wiedzę, która będzie miała zastosowanie w praktyce.

Wydarzenie będzie miało na celu realne zwiększenie efektywności prowadzenia firmy poprzez podnoszenie wiedzy z zakresu prawa i podatków, finansowania, inwestowania, HR, technologii, marketingu i sprzedaży, miast dla biznesu oraz współpracy międzynarodowej. Uczestnicy szkoleń spotkają się z prelegentami, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na tematy związane z funkcjonowaniem w zakresie wybranych zagadnień.

Impreza ma na celu przekazanie wiedzy, która będzie miała bezpośrednie przełożenie na efektywność prowadzenia firmy przez uczestników.

Rejestracja na wydarzenie jest bezpłatna i możliwa za pośrednictwem strony www.ekmsp.eu. Na stronie tej znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat wszystkich wydarzeń, programu oraz niezbędnych dokumentów.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu! Dokonując bezpłatnej rejestracji na stronie www.ekmsp.eu, otrzymają Państwo dostęp do paneli, wystąpień, warsztatów, spotkań B2B, targów Biznes Expo oraz targów pracy Work for All.

Na stronie www.ekmsp.eu znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat wszystkich wydarzeń oraz niezbędnych dokumentów. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej rejestracji i uczestnictwa w wydarzeniu!

Business as Usual?

Ścieżka ta skoncentruje się na kwestiach dotyczących finansów i rynków kapitałowych. Dyskutowane będą trendy w inwestowaniu, przyszłość sektora bankowego, kwestie zarządzania ryzykiem i odpowiedzialnością biznesową. Zostanie przyjrzane się również wyzwaniom związanym z wykorzystaniem nowych technologii w finansach, takich jak blockchain czy rozwiązania z zakresu fintech. Przybliżone zostaną również zagadnienia związane z kryptowalutami, tokenizacją i tokenom.

People & Planet?

Ścieżka ta odnosić się będzie do zagadnień związanych z prawami człowieka, zrównoważoną produkcją i konsumpcją, działaniami na rzecz ochrony środowiska oraz zarządzania zasobami naturalnymi. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w debatach dotyczących przyszłości przemysłu, zrównoważonego rozwoju, zarządzania odpadami i zmian klimatu. Omówione zostaną również zagadnienia związane z bezpieczeństwem żywnościowym, wykorzystaniem nowych technologii w zarządzaniu zasobami wodnymi i przywództwem w odniesieniu do zrównoważonego rozwoju.

Pierwsza część

Konferencja dotyczyć będzie innowacji w zarządzaniu, profilaktyki w biznesie oraz przedsiębiorczości. Prelegenci koncentrować się będą na wdrażaniu nowych technologii w biznesie, innowacjach społecznych oraz przyszłościowych modelach biznesowych.

Prawo i podatki:

Podczas konferencji eksperci będą poruszać kwestie nowych zmian prawnych mających wpływ na rok 2024, wprowadzenia systemu e-faktur, raportowania ESG oraz minimalizowania ryzyka prowadzenia działalności gospodarczej.

Firma to ludzie:

Uczestnicy będą dyskutować na temat postępu i nowych trendów w edukacji, jak również na temat umiejętności niezbędnych w XXI wieku. Ważnym punktem obrad będzie aktywizacja zawodowa osób z zagranicy oraz wpływ benefitów pozapłacowych na pracowników.

Pierwsza część:

Konferencja skupi się na nowoczesnym zarządzaniu, profilaktyce biznesowej oraz zachęcaniu do przedsiębiorczości. Prelegenci zaprezentują nowatorskie technologie, innowacje społeczne oraz przyszłościowe modele biznesowe.

Pierwsza część spotkania skupi się na omówieniu, jak można wykorzystać technologię, aby wzmocnić kulturę innowacyjną. Eksperci z dziedziny technologii przedstawią najnowsze trendy w zakresie innowacji oraz wyjaśnią, jakie są najlepsze praktyki w tworzeniu wydajnych i zwinnych organizacji.

Druga część spotkania będzie dotyczyła zarządzania wiedzą w przedsiębiorstwach. Uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie wykorzystywać narzędzia do zarządzania wiedzą, aby pomóc w tworzeniu bardziej wydajnych, zwinnych organizacji.

Ostatnia część spotkania będzie poświęcona wykorzystaniu technologii do motoryzacji rozwoju w tej dekadzie. Eksperci przedstawią najnowsze technologie, które są obecnie wykorzystywane do wspierania i wzmacniania rozwoju organizacji.

Pierwsza część naszego spotkania skupi się na omówieniu, jak wykorzystać technologię w celu budowania przyjaznej kultury innowacji. Uczestnicy zostaną zapoznani z najnowszymi trendami w zakresie innowacji oraz najlepszymi praktykami w tworzeniu skutecznych i zwinnych organizacji.

Druga część spotkania będzie dotyczyć sposobów wykorzystywania narzędzi do zarządzania wiedzą, aby stworzyć wydajne i zwinne przedsiębiorstwa. Uczestnicy poznają różne techniki służące do zbierania, przechowywania i udostępniania wiedzy, aby wspierać ich rozwój.

Pierwszy paragraf:

Inwestowanie w przedsiębiorstwa i rozwiązania zapewni możliwość wykorzystania szans i stawienia czoła wyzwaniom nowej perspektywy finansowej UE. Płynność finansowa małych i średnich przedsiębiorstw oraz finansowanie innowacji będzie istotne dla postępu cywilizacyjnego.

Drugi paragraf:

Długofalowe inwestycje w nowe technologie i rozwiązania pozwolą na wzmocnienie gospodarki i stworzenie miejsc pracy na lokalnym rynku. Finanse i inwestycje będą ważne dla przedsiębiorczości i innowacji, a także wzmocnienia ekonomicznych i społecznych aspektów gospodarki.

Nowa wersja:

1. W obszarze marketingu i sprzedaży eksperci zajmą się zarządzaniem produktami w zmiennym otoczeniu rynkowym, a także wykorzystaniem e-commerce jako szansy dla MŚP oraz wpływem AI na kampanie marketingowe.

2. Uczestnicy omówią zasadność wprowadzania koncepcji smart city dla różnych miast, wkład biznesu w ich tworzenie, technologie, które wspierają inteligentne miasta oraz narzędzia wsparcia przedsiębiorców przez lokalne władze.

3. Dowiedzą się jakie są korzyści z budowania inteligentnych miast dla przedsiębiorców, jakie są najlepsze sposoby wykorzystania technologii w tego typu projektach oraz jakie narzędzia można wykorzystać do ich monitorowania.

4. Przyjrzą się również kwestii bezpieczeństwa związanego z wprowadzaniem smart city, a także wyzwaniom, z którymi będą musieli się zmierzyć przedsiębiorcy w związku z wdrożeniem takich rozwiązań.

Konferencja Global Business Meeting to doskonała okazja, aby zarówno polskie firmy, jak i firmy zagraniczne, mogły wymieniać się doświadczeniami w zakresie współpracy międzynarodowej. Będzie to świetna okazja do nawiązania i poszerzenia relacji biznesowych z firmami z innych krajów. Podczas spotkania będzie możliwość pogłębienia wiedzy na temat możliwości rozwoju biznesu na międzynarodową skalę.

EKMŚP zapewni wydarzenie, podczas którego polskie firmy będą miały okazję do poznania i zaprezentowania swoich usług na rynkach międzynarodowych. Goście z Kolumbii, Meksyku i Peru będą mieli okazję zaprezentować swoje firmy wraz z możliwościami współpracy międzynarodowej. Wszyscy uczestnicy spotkania będą mieli okazję zdobycia wiedzy na temat geopolityki, rynków zagranicznych, jak i nowych technik handlowych.

13. edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw będzie miała miejsce w dniach 3-4 lipca 2019 w Katowicach. To niepowtarzalna okazja do spotkania, wymiany doświadczeń i wiedzy, wspierania rozwoju przedsiębiorczości i innowacyjności.

Kongres oferuje możliwość wzmocnienia wiedzy, inspiracji i networkingu, stwarzając przestrzeń do rozwoju biznesu w czasach ciągłych zmian i poszukiwania nowych rozwiązań.

Przybądź i dołącz do naszej wspólnoty przedsiębiorców, którzy chcą osiągnąć sukces w biznesie. Rejestracja trwa już teraz na stronie www.ekmsp.eu.

Bez względu na to, czy jesteś przedsiębiorcą, przedsiębiorcą, przedsiębiorcą, pracownikiem sfery publicznej lub przemysłu, dołącz do nas i odbierz wiedzę i inspirację, która pomoże Ci w rozwijaniu Twojej kariery.

13. edycja EKMŚP to szansa na uczestnictwo w wydarzeniu, które może zmienić Twoje podejście do biznesu. Dołącz do nas już dziś!


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ