Home Biznes i finanse Zoomlion wyróżnia się podczas INTERMAT 2024 dzięki wizji jeszcze bardziej ekologicznej i inteligentnej przyszłości

Zoomlion wyróżnia się podczas INTERMAT 2024 dzięki wizji jeszcze bardziej ekologicznej i inteligentnej przyszłości

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Zgodnie z Rafałem Beneckim, głównym ekonomistą ING Banku Śląskiego, rozmowy z biznesem rysują dwa skrajne obrazy polskiej gospodarki – jeden wskazujący na powolne zakończenie się ery opartej na taniej pracy, a drugi prezentujący perspektywy w nowych obszarach, takich jak produkcja półprzewodników. To wszystko zostało przedstawione w raporcie „Inwestycje w Polsce oczami biznesu. Regres i nadzieje”.

Zoomlion Heavy Industry Science & Technology Co. Ltd. („Zoomlion”, 01157.HK) z dumą zaprezentowała swoje najnowsze osiągnięcia na targach INTERMAT w Paryżu. Pod hasłem „Ekologiczny rozwój, jaśniejsza przyszłość”, zaprezentowano około 30 najnowocześniejszych produktów w siedmiu głównych kategoriach, potwierdzając zaangażowanie spółki w zrównoważone i inteligentne rozwiązania produktowe.

Na ekspozycji prezentowano różnorodne maszyny najnowszej generacji, takie jak dźwigi inżynieryjne, maszyny do betonu, sprzęt do robót ziemnych, podnośniki koszowe i wiele innych. Wszystkie cechowały się zaawansowanymi, inteligentnymi i przyjaznymi dla środowiska funkcjami.

Zoomlion zaprezentował swój najnowszy dźwig wieżowy R135-8RA, który wykorzystuje innowacyjne technologie, takie jak zdalne kontrole bezpieczeństwa i regulacje sprzętowe. Podczas targów w Paryżu odwiedzający mieli okazję zdalnie obsługiwać dźwig, znajdujący się w odległości ponad 8000 kilometrów, korzystając z technologii 5G. Dzięki temu mogli osobiście doświadczyć możliwości inteligentnych funkcji produktów Zoomlion, potwierdzając czołową pozycję firmy w dziedzinie inteligentnych maszyn.

Podczas wystawy prezentowano najnowsze produkty z dziedziny energetyki, takie jak hybrydowe betoniarki, elektryczne podnośniki koszowe i pojazdy przemysłowe zasilane akumulatorami litowymi, które wpisują się w temat przewodni „Ekologiczny rozwój, jaśniejsza przyszłość”. Ponadto, zwrócono uwagę na energooszczędne technologie zastosowane w pompach, dźwigach i sprzęcie do robót ziemnych, podkreślając zaangażowanie spółki w rozwój niskoemisyjny.

Firma Zoomlion wyraźnie pokazuje swoje zaangażowanie w lokalizację poprzez produkty takie jak pompa do betonu 43X-5RZ, spełniająca rygorystyczne europejskie przepisy drogowe oraz normy certyfikacji CE. Dzięki tym dostosowaniom, oferta firmy doskonale odpowiada na potrzeby rynku europejskiego, kładąc nacisk na efektywność, innowacje technologiczne oraz przyjazny dla użytkownika design.

Zoomlion ma na celu zwiększenie udziału w rynku europejskim poprzez lepszą współpracę ze swoimi spółkami zależnymi, takimi jak CIFA we Włoszech i m-tec w Niemczech. Pierwszego dnia targów firma ogłosiła podpisanie ważnych umów z klientami z Niemiec i Polski, a wartość kontraktu na produkty betonowe wyniosła prawie 100 milionów juanów (13,8 miliona dolarów), co stanowi imponujący początek.

W ostatnich latach Zoomlion skorzystał z strategii opartej na Internecie w celu opracowania unikalnego, kompleksowego, cyfrowego i zlokalizowanego międzynarodowego systemu biznesowego. Dzięki temu firma odnotowała silny wzrost na rynkach światowych, a jej produkty i usługi są teraz dostępne w ponad 140 krajach i regionach, za sprawą wsparcia ponad 3000 pracowników w lokalizacjach na całym świecie.

„Zoomlion zobowiązuje się do stymulowania zrównoważonego i wysokiej jakości rozwoju w branży maszyn budowlanych. Ponieważ targi INTERMAT nadal trwają, serdecznie zapraszamy uczestników do zapoznania się z naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami – powiedział Yuan Ye, zastępca prezesa Zoomlion. – Z niecierpliwością wyczekujemy zacieśnienia współpracy i zaprezentowania naszych osiągnięć technologicznych, które są motorem napędowym globalnego przemysłu” – dodał Yuan.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ