Home Biznes i finanse XDR: Hillstone Networks wiodącą siłą w raporcie Frost Radarandtrade; 2023

XDR: Hillstone Networks wiodącą siłą w raporcie Frost Radarandtrade; 2023

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Frost & Sullivan, firma doradztwa strategicznego, przyznała Hillstone Networks tytuł lidera wzrostu i innowacji w ramach raportu Frost Radar™ 2023, który został poświęcony technologii wielowarstwowego wykrywania i reagowania (XDR).

Hillstone Networks wykorzystuje swoje zaawansowane rozwiązania do zapewnienia kompleksowego bezpieczeństwa organizacji w zakresie sieci, bezpieczeństwa aplikacji, ochrony danych oraz detekcji i reagowania na zagrożenia. Przyjazny dla użytkownika interfejs i elastyczna architektura rozwiązania Hillstone zapewniają bezpieczną i skuteczną ochronę wymaganej infrastruktury sieciowej.

Raport Frost Radar™ 2023 to autorska analiza rynku przeprowadzona przez firmę Frost & Sullivan, która ocenia firmy sektora pod względem ich strategii wzrostu, innowacji, podejścia do obsługi klienta i udziału w rynku. Celem raportu jest pomoc organizacjom w dokonywaniu świadomych wyborów i wybieraniu zaufanego dostawcy XDR.

„Umieszczenie nas na pozycji lidera w raporcie Frost Radar™ 2023 dowodzi naszego zaangażowania w dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań, które skutecznie przeciwdziałają zmieniającym się zagrożeniom cyfrowym – oświadczył Tim Liu, dyrektor technologiczny i współzałożyciel Hillstone Networks. – Nasze rozwiązanie obejmuje zaawansowane wykrywanie zagrożeń, reagowanie na incydenty i możliwości śledcze w ramach jednej platformy, dzięki której firmy mogą proaktywnie chronić swoje aktywa cyfrowe”.

XDR to innowacyjne rozwiązanie, które może zapewnić przedsiębiorstwom dostęp do kompleksowej widoczności, integracji, analityki, elastyczności i automatyzacji w ich złożonym środowisku IT. Zgodnie z Frost & Sullivan, XDR oferuje trzy kluczowe obietnice dla klientów: wielowarstwowe wykrywanie i reagowanie, rozsądne automatyczne działania i integrację z istniejącymi systemami zabezpieczeń.

Technologia XDR jest coraz bardziej popularna na całym świecie, w różnych sektorach i przedsiębiorstwach o każdej wielkości. Przedsiębiorstwa poszukują wygodnych i skutecznych sposobów wykrywania niezgodności i ochrony swojej infrastruktury IT. XDR jest w stanie zapewnić to wszystko, dlatego coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na jego wdrożenie.

„Hillstone Networks stawia na podejście Open XDR, dlatego inwestuje znaczne środki ze swojego budżetu na badania i rozwój w zwiększenie procesów integracji podmiotów trzecich oraz dostarczanie zestawów narzędzi dla programistów (ang. software development kit – SDK), aby ułatwić integrację ze swoją platformą – powiedział Lucas Ferreyra, analityk branżowy w firmie Frost & Sullivan. – W Hillstone Networks opracowaliśmy przekonującą strategię wzrostu, która zakłada wykorzystanie rosnącego znaczenia zarządzanych usług bezpieczeństwa, tak aby umożliwić dostawcom tych usług wykorzystanie naszego rozwiązania XDR, co pozwoli poszerzyć jego zasięg, a przy okazji dotrzeć do sektorów o wysokim potencjale wzrostu, takich jak administracja publiczna, opieka zdrowotna, edukacja i przemysł wytwórczy. Takie pojmowanie rynku pozwoli naszej firmie odblokować dalsze możliwości wzrostu na niezwykle konkurencyjnym rynku XDR”.

Hillstone zawsze inwestuje w innowacje technologiczne, aby oferować swoim klientom najbardziej nowoczesne rozwiązania XDR. Dzięki temu firma wyprzedza konkurencję, oferując zaawansowane funkcje i najnowsze technologie wspierające procesy wdrożeniowe.

Hillstone jest dumna ze swojej roli lidera w obszarze XDR, dostarczając klientom innowacyjnych, niezawodnych i skutecznych rozwiązań. Firma ciągle ulepsza swoje produkty, aby zaspokoić potrzeby klientów i wprowadzać coraz to bardziej zaawansowane technologie, które pomagają w osiąganiu wyznaczonych celów.

Hillstone stale inwestuje w rozwój technologiczny, aby zapewnić swoim klientom najbardziej nowoczesne i skuteczne rozwiązania w zakresie XDR. Firma wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie i zaawansowaną technologię do tworzenia skutecznych strategii wdrożeniowych i dostarczania wyjątkowo innowacyjnych produktów, co pozwala jej zajmować miejsce jako lidera w segmencie XDR.

Technologia Hillstone XDR wykorzystuje sztuczną inteligencję do wykrywania i zwalczania zagrożeń, zanim będą miały one szansę wykorzystać kluczowe dane. Algorytmy uczenia maszynowego, analityka korelacji zagrożeń i automatyczne niwelowanie zagrożeń są wykorzystywane do szybkiego wykrywania i eliminowania niebezpieczeństw dzięki zautomatyzowanej orkiestracji i reagowania. Hillstone XDR łączy różne rodzaje danych, od NetFlow, Syslogs, metadany, informacje o zagrożeniach i dzienniki podmiotów trzecich, w celu uzyskania lepszej widoczności bezpieczeństwa, standaryzacji i analizy.

Nowa wersja

Hillstone Networks to lider w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, oferujący wszechstronną ochronę dla firm o różnych rozmiarach i wymaganiach, od brzegu sieci do rozwiązań chmury. Wszechstronne podejście do cyberbezpieczeństwa Hillstone Networks zapewnia bezpieczeństwo, kontrolę i konsolidację dla ponad 26 tys. klientów na całym świecie. www.hillstonenet.com

Zintegrowany system bezpieczeństwa Hillstone Networks oferuje szeroki zakres i poziom szczegółowości dla firm w każdej skali i obciążeniu. Dzięki naszemu opatentowanemu systemowi bezpieczeństwa sieciowego, firma jest w stanie chronić, monitorować i zarządzać przedsiębiorstwami na całym świecie. www.hillstonenet.com

Tłumaczenie niniejszego zawiadomienia ma jedynie na celu ułatwienie jego zrozumienia. Jedyną wersją zawiadomienia, która ma skutki prawne, jest jego oryginalny tekst napisany w języku źródłowym.


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ