Home Biznes i finanse Ogólnoświatowe magazynowanie energii w budynkach mieszkalnych: Biała Księga Pylontech i BloombergNEF

Ogólnoświatowe magazynowanie energii w budynkach mieszkalnych: Biała Księga Pylontech i BloombergNEF

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Firma AI71 została założona z myślą o wykorzystaniu światowej klasy modelu generatywnej sztucznej inteligencji Falcon. Jej celem jest stworzenie zaawansowanego, wielodomenowego systemu, który będzie wykorzystywany w sektorach medycznym, edukacyjnym i prawnym.

Pylontech i BloombergNEF (BNEF) przyłożyły wkład do rozwoju sektora magazynowania energii, publikując w dniu 27 listopada w Szanghaju białą księgę zatytułowaną „Skalowanie rynku magazynowania energii w budynkach mieszkalnych”. Obydwie firmy wykazały inicjatywę w kierunku wspierania globalnych transformacji energetycznych, wyrażając tym samym swoje partnerstwo w zakresie rozwoju branży.

Od momentu pojawienia się branży magazynowania energii dla gospodarstw domowych, zaszło w niej wiele zmian. Pomimo to, wciąż pozostają wyzwania dotyczące wyboru odpowiednich produktów, tworzenia wartości w całym łańcuchu, a także określenia reguł i modeli biznesowych, które pozwolą wykorzystać elastyczność sieci dostarczaną przez akumulatory domowe. Niniejsza biała księga, poprzez analizę aktualnej sytuacji na rynku mieszkaniowym oraz prognozę przyszłego rozwoju, dostarcza głębokich spostrzeżeń dotyczących tych wyzwań.

Analiza przeprowadzona w tym dokumencie pozwala nam zobaczyć korzyści jakie może przynieść wykorzystanie domowych magazynów energii. Nie tylko wpływa to na poprawę efektywności energetycznej oraz wpływa na portfel użytkowników, ale także staje się integralnym elementem energetyki rozproszonej, oferując usługi systemu elektroenergetycznego. To z kolei pozwala na tworzenie elastycznych, stabilnych i niezawodnych sieci energetycznych, co jest kluczowe dla przyszłości energetycznej.

Biała księga skupia się na zaletach współpracy międzynarodowej w świecie branżowego łańcucha wartości. Chiny zyskały długoterminową przewagę w zakresie technologii, takich jak ogniwa akumulatorowe, moduły akumulatorowe, systemy BMS i wiele innych. Jednakże, zagraniczne firmy mogą oferować usługi związane z wdrożeniami i handlu energią. Poprzez kooperację obu stron, wykorzystanie magazynowania energii w budynkach mieszkalnych może osiągnąć optymalny poziom i generować korzyści.

Pylontech, który ma za sobą ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży, zdobył uznanie na międzynarodowej scenie szczególnie w kontekście magazynowania energii w budynkach mieszkalnych. BloombergNEF, znany dostawca usług badawczych, który zajmuje się analizą trendów energetycznych, współpracuje z Pylontech przy publikacji białej księgi, która zawiera szczegółowe informacje dla tej branży. Wspólne działania tej dwójki firm mają na celu wspieranie innowacji i współpracy, dzięki czemu możliwy jest dalszy rozwój rynku magazynowania energii w budynkach mieszkalnych na całym świecie.

Pierwsza: Dzięki BloombergNEF (BNEF) możemy zaobserwować postępy w kluczowych sektorach energetyki, transportu, przemysłu, budownictwa i rolnictwa. Zespół analityczny BNEF oferuje specjalistyczne wsparcie w zakresie transformacji energetycznej, handlu towarami, strategii korporacyjnej, finansów i polityki, które pomogą Ci wykorzystać wszelkie możliwości.

Druga: Zespół analityczny BloombergNEF (BNEF) śledzi przemiany w międzynarodowych rynkach towarowych i przełomowych technologiach wspierających przejście na gospodarkę niskoemisyjną. Jednocześnie wykwalifikowani specjaliści BNEF pomagają zrozumieć potencjalne szanse i zmiany w kontekście handlu, strategii, finansów i polityki.

Trzecia: Więcej informacji na temat BloombergNEF (BNEF) znajdziesz w naszym dokumencie dostępnym pod adresem https://bit.ly/3sPhVRo. Nasz zespół analityczny zajmuje się międzynarodowymi rynkami towarowymi i technologiami wspierającymi przejście na gospodarkę niskoemisyjną. BNEF oferuje wsparcie specjalistom zarówno w zakresie handlu towarami, strategii korporacyjnej, finansów, jak i polityki, aby wykorzystać szanse jakie stwarza transformacja energetyczna.

Od 2009 roku, Pylontech jest liderem w zakresie magazynowania energii w akumulatorach. Firma wykorzystuje swoje technologie badawczo-rozwojowe i produkcyjne, aby zapewnić kompleksową gamę produktów i rozwiązań, które są dostępne w ponad 80 krajach i regionach na całym świecie. W 2020 roku stała się pierwszą notowaną na giełdzie spółką w Chinach, a w 2022 r. S&P Global Commodity Insights sklasyfikowało ją jako największego dostawcę systemów magazynowania energii w akumulatorach. Do tej pory Pylontech wdrożył ponad milion systemów magazynowania energii.


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ