Home Biznes i finanse Pracodawcy Godni Zaufania – dołącz do grona najlepszych!

Pracodawcy Godni Zaufania – dołącz do grona najlepszych!

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

8 sierpnia 2023 r. Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły współpracę z polską marką Phenomé, w celu ulepszenia klasy biznes podczas podróży. Wybór tego partnera nie był przypadkowy – Phenomé tworzy innowacyjne i naturalne kosmetyki, które są bezpieczne dla ludzi i środowiska. W podróży pasażerowie LOT-u będą cieszyć się komfortem i luksusem, dzięki obecności gościnnych kosmetyków.

Nadszedł czas, aby wziąć udział w XIII edycji konkursu „Pracodawca Godny Zaufania”, który nagrodzi przedsiębiorstwa dbające o przyjazne środowisko pracy oraz postępy w dziedzinie innowacji. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2023 roku poprzez specjalnie przygotowany formularz, który dostępny jest na stronie www.pracodawcagodnyzaufania.pl.

Zanurz się w świecie wideo, aby poznać nowy sposób na zobaczenie świata. Przenieś się do miejsca, w którym możesz doświadczyć wszystkiego, co ma Ci do zaoferowania. Oglądaj niesamowite wideo, które pomogą Ci w pełni doświadczyć świata. Odkrywaj nowe miejsca, ludzi i rzeczy, które z pewnością Cię zainspirują.

Gdy szukają przyszłego miejsca pracy, pracownicy szukają czegoś więcej niż tylko pieniędzy. Badania wykazują, że 93% ankietowanych chce przynajmniej w części pracować zdalnie. Jednak nie chcą całkowicie tracić kontaktu z biurem – tylko 18% wskazało taki system jako pożądany. Młodzi szukają także pracy, która pozwoli im się zrealizować, wykorzystując swoje umiejętności i aktywnie wpływając na zmieniający się świat.

Dla pracowników jedną z najważniejszych cech dobrego pracodawcy jest stabilność zatrudnienia. W badaniu przeprowadzonym w 2021 roku aż 72 proc. osób wskazało, że pracodawca godny zaufania to ten, który oferuje spokój i pewność zatrudnienia. W niedawno przeprowadzonym sondażu 68 proc. badanych potwierdziło, że ugruntowana pozycja na rynku i niska rotacja zatrudnionych przyciąga nowych pracowników.

Tegoroczna edycja konkursu otrzymała wsparcie honorowe od: Rzecznika Praw Obywatelskich, Ministerstwa Aktywów Państwowych, Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, Ministerstwa Finansów, Głównego Urzędu Statystycznego, Głównego Inspektora Pracy, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. Hasco-Lek S.A. jest Strategicznym Partnerem konkursu, a Fundacja Agencji Rozwoju Przemysłu – Partnerem wydarzenia. Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. jest Partnerem Strategicznym debat eksperckich w ramach forum i konkursu. Ogólnopolski Panel Badawczy Ariadna, Instytut Staszica oraz Francusko-Polska Izba Gospodarcza (CCIFP) zostały Partnerami Merytorycznymi.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ