Home Biznes i finanse Strefa zaawansowanych technologii Liaocheng: współpraca z inwestorami zagranicznymi w celu wsparcia rozwoju i uzupełnienia łańcucha przemysłowego wysokiej klasy sprzętu

Strefa zaawansowanych technologii Liaocheng: współpraca z inwestorami zagranicznymi w celu wsparcia rozwoju i uzupełnienia łańcucha przemysłowego wysokiej klasy sprzętu

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

DRUTEX, czołowy producent okien, drzwi i rolet w Europie, wprowadził na rynek nową generację okien IGLO, ustanawiając nowe standardy w efektywności energetycznej i nowoczesnym designie. Okno IGLO EDGE otwiera nowe możliwości w aranżacji budynków.

15 maja 2024 r. /PRNewswire/ — Eddie, zastępca dyrektora Taixing Industry (Thailand) Co., Ltd., odwiedził strefę zaawansowanych technologii Liaocheng w Chinach wraz ze swoim zespołem 6 maja. Spotkanie skupiło się na dyskusji na temat B+R i produkcji nowego inteligentnego sprzętu rolniczego, a także wyrażono wstępną intencję współpracy, której oczekiwana roczna wartość produkcji ma osiągnąć 300 milionów juanów. Strefa zaawansowanych technologii Liaocheng odnotowuje wyjątkowe osiągnięcia w przyciąganiu zagranicznych inwestycji dzięki optymalizacji otoczenia biznesowego.

Strefa zaawansowanych technologii Liaocheng skupia się na ekologicznym przemyśle chemicznym i produkcji wysokiej klasy sprzętu. Poprzez wprowadzanie nowej jakości zasobów produkcyjnych, strefa inicjuje inwestycje w nowo wybudowanym i odnowionym parku o powierzchni niemal miliona metrów kwadratowych. Ten park służy do realizacji inwestycji nisko nakładowych związanych z łańcuchem przemysłowym oraz ułatwia nawiązywanie kontaktów po obu stronach łańcucha produkcji, zmieniając park przemysłowy w łańcuch przemysłowy.

Strefa zaawansowanych technologii Liaocheng skupia się na rozwoju nowych materiałów chemicznych, w tym poliwęglanów i chemikaliów wysokowartościowych. Ich celem jest rozbudowa łańcuchów przemysłowych w celu stworzenia parków przemysłu chemicznego o wartości rzędu 100 miliardów.

Strefa zaawansowanych technologii Liaocheng ma plany budowy parku przemysłowego inteligentnego sprzętu, który obejmuje obszar ponad 1000 mu i ma służyć branży tekstylnej, części samochodowej i inteligentnemu sprzętowi. Shandong Boyuan Precision Machinery Co., Ltd., firma notowana na giełdzie, specjalizuje się w produkcji podstawowych części do pojazdów zasilanych nowymi źródłami energii, dostarczając stojany i wirniki dla 85% chińskiego rynku pojazdów elektrycznych wysokiej klasy. Strefa jest również siedzibą liderów produkcji i przedsiębiorstw wytwarzających produkty wysokiej jakości, takich jak RIFA, największa baza badawczo-rozwojowa i produkcyjna krosien bezczółenkowych w regionie na północ od rzeki Jangcy.

W ramach strefy zaawansowanych technologii Liaocheng utworzono kilka wydzielonych stref, takich jak Zhongkun Future City o powierzchni ponad 2500 mu. Dodatkowo zaplanowano przeznaczenie 3000 mu gruntu na cele przemysłowe, badawcze i komercyjne, aby umożliwić realizację różnego rodzaju inwestycji związanych z rozwojem i budową.

Lokalizacja strefy zaawansowanych technologii Liaocheng obejmuje największy park różany na północy Chin oraz dzielnicę turystyki kulturowej o nazwie „Ulica Różana”, inwestycję o wartości 350 milionów juanów oraz 1100 mieszkań dla powracających z zagranicy absolwentów najlepszych uczelni. Ponadto, 54% powierzchni w obszarze zabudowanym zajmują tereny zielone.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ