Home Nauka i technologie Zaszczytny powrót: NEWAG S.A. z certyfikatem IRIS Gold po raz drugi

Zaszczytny powrót: NEWAG S.A. z certyfikatem IRIS Gold po raz drugi

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

NEWAG S.A. – wiodący producent taboru kolejowego – po raz drugi osiągnął Gold Quality Performance Level, najwyższy poziom uznania w Systemie Zarządzania Jakością ze standardem ISO/TS 22163:2017 (IRIS rev.03). To kolejny dowód wyjątkowo wysokiego poziomu jakości naszych usług i produktów.

Certyfikat IRIS Gold jest szczególnym wyróżnieniem w dziedzinie transportu kolejowego, przyznawanym przez wykonawczy organ IRIS Management Center (IMC), Europejskie Stowarzyszenie Przemysłu Kolejowego (UNIFE*) oraz Bureau Veritas Certification. Posiadanie tego certyfikatu po raz drugi świadczy o wyższym poziomie jakości i bezpieczeństwa w produkcji taboru kolejowego.

„Otrzymanie Certyfikatu IRIS Gold po raz drugi z rzędu jest wynikiem naszej stałej pracy nad doskonaleniem procesów i podnoszeniem standardów jakości w naszej organizacji. Jest to dowód na nieustającą determinację w dostarczaniu naszym klientom produktów najwyższej jakości” – powiedział Zbigniew Konieczek, prezes zarządu NEWAG S.A.

NEWAG S.A. – wiodący producent taboru kolejowego – po raz drugi otrzymał Certyfikat IRIS Gold Quality Performance Level. To najwyższy i najbardziej prestiżowy stopień oceny Systemu Zarządzania Jakością na zgodność ze standardem ISO/TS 22163:2017 (IRIS rev.03). Uzyskanie go jest potwierdzeniem wysokiego poziomu jakości i bezpieczeństwa produktów firmy NEWAG S.A.

„Otrzymanie Certyfikatu IRIS Gold po raz drugi jest najlepszym dowodem na to, że nasza organizacja stale dąży do doskonałości. Dzięki konsekwentnej pracy nad doskonaleniem procesów i podnoszeniem standardów jakości, klienci firmy NEWAG S.A. mogą cieszyć się produktami najwyższej jakości” – powiedział Zbigniew Konieczek, prezes zarządu NEWAG S.A.

„Naszym celem jest nie tylko utrzymanie, ale także stałe podnoszenie jakości naszych produktów i zadowolenia naszych klientów. Nadal będziemy zgłębiać wiedzę i wprowadzać innowacje, aby sprostać dynamicznym potrzebom branży kolejowej” – dodał.

„Otrzymanie Certyfikatu IRIS Gold po raz drugi nie oznacza, że przestajemy się rozwijać. Nadal będziemy dążyć do doskonałości i wprowadzać innowacje, aby sprostać dynamicznym potrzebom branży kolejowej. Naszym celem jest nie tylko utrzymanie, ale także stałe podnoszenie jakości naszych produktów i satysfakcji naszych klientów” – dodał.


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ