Home Biznes i finanse Day Zaoszczędź Więcej z Amazon Prime Day: Specjalne Okazje dla Klientów Prime

Day Zaoszczędź Więcej z Amazon Prime Day: Specjalne Okazje dla Klientów Prime

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Klienci Amazon Prime mogą skorzystać z wyjątkowej okazji i wybierać spośród setek produktów z wielu kategorii podczas nowego wydarzenia specjalnych okazji Amazon Prime, które potrwa pięć dni – od 8 do 12 maja. Oferta jest dostępna wyłącznie dla klientów Prime. Przekonaj się sam, jakie korzyści niesie Prime, skorzystaj z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego na stronie amazon.pl/prime. Potem możesz cieszyć się Prime za jedyne 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie. A jeśli zechcesz, możesz anulować subskrypcję w każdej chwili.

8 maja 2023 roku Amazon ogłosił Specjalne okazje Amazon Prime, wyjątkowe pięciodniowe wydarzenie dedykowane dla klientów Amazon Prime. Promocja rozpocznie się o godzinie 18:00 w poniedziałek 8 maja i potrwa do północy w piątek 12 maja. W tym czasie klienci będą mogli cieszyć się wyjątkowymi ofertami i okazjami ze wszystkich kategorii, takich jak elektronika i akcesoria komputerowe, dom i ogród, zabawki i gry. Znajdą tu produkty znanych międzynarodowych i krajowych marek, w tym LEGO, Trefl, Playmobil, TEFAL, WMF, Villeroy & Boch, Philips, Sony, Logitech i JBL. Zniżki sięgną nawet 15%. Wszystkie szczegóły dostępne są na https://www.amazon.pl/.

„Przez cały rok oferujemy klientom szeroki wybór produktów i niskie ceny, a specjalne okazje Amazon Prime to dodatkowa szansa na odniesienie maksimum korzyści dzięki oferowanym przez nas okazjom i zaoszczędzenie na ulubionych produktach, takich jak automatyczny ekspres do kawy od De’Longhi, myszka bezprzewodowa od Logitech czy zestawy klocków LEGO – powiedziała Katarzyna Ciechanowska-Ciosk, Senior Manager w Amazon.pl. – Nasi klienci oczekują teraz atrakcyjnych okazji bardziej niż kiedykolwiek, dlatego w jeszcze większym stopniu ułatwiamy im zakup potrzebnych produktów”.

Odkryj wszelkie fantastyczne okazje, które będą dostępne podczas Specjalnych okazji Amazon Prime, trwających od 8 do 12 maja. Odwiedź stronę amazon.pl/okazjeprime, aby dowiedzieć się więcej.

Specjalne okazje Amazon Prime

Specjalne okazje Amazon Prime to doskonała okazja do cieszenia się wyjątkowymi promocjami i ofertami. Od 8 do 12 maja będą dostępne następujące okazje:

•    Zestaw akcesoriów do wypieków, Phillips
•    Toster, Phillips
•    Automatyczny ekspres do kawy ziarnistej, De’Longhi
•    Świeca zapachowa, Woodwick
•    Przenośny głośnik JBL PartyBox 310, JBL
•    Słuchawki bezprzewodowe Bose 700, Bose
•    Głośnik mobilny Marshall na Bluetooth, Marshall
•    Bezprzewodowa myszka gamingowa, Logitech
•    Zestaw LEGO City Dworzec kolejowy 
•    Zewstw LEGO Duplo Urodzinowy pociąg myszek Miki i Minnie

Niezwykłe okazje czekają na Ciebie! Odwiedź stronę amazon.pl/okazjeprime i sprawdź szczegóły.

Specjalne okazje Amazon Prime są tu!

Czas na nowe okazje! Wybierz coś dla siebie w trakcie Specjalnych okazji Amazon Prime trwających od 8 do 12 maja i ciesz się wyjątkowymi promocjami. Oto niektóre z dostępnych ofert:

•    Zestaw akcesoriów do wypieków, Phillips
•    Toster, Phillips
•    Automatyczny ekspres do kawy ziarnistej, De’Longhi
•    Świeca zapachowa, Woodwick
•    Przenośny głośnik JBL PartyBox 310, JBL
•    Słuchawki bezprzewodowe Bose 700, Bose
•    Głośnik mobilny Marshall na Bluetooth, Marshall
•    Bezprzewodowa myszka gamingowa, Logitech
•    Zestaw LEGO City Dworzec kolejowy 
•    Zewstw LEGO Duplo Urodzinowy pociąg myszek Miki i Minnie

Przygotuj się na oferty bez precedensu, które będą czekać na Ciebie podczas Specjalnych okazji Amazon Prime. Więcej informacji znajdziesz na stronie amazon.pl/okazjeprime.

Doświadcz wszystkich korzyści Amazon Prime za jedyne 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie. Korzystaj z szybkich i darmowych dostaw produktów, oglądaj nagradzane filmy i seriale w Prime Video, graj w darmowe gry z Prime Gaming oraz korzystaj z ekskluzywnych okazji Prime dostępnych przez cały rok. Skorzystaj z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego i przekonaj się sam, jak wiele oferuje Amazon Prime.

Amazon w Polsce to wiodąca platforma e-commerce, która nieustannie wprowadza innowacje, zwiększając swój zasięg i oferując klientom szeroki wachlarz produktów i usług. Amazon stale inwestuje w Polskę, tworząc zatrudnienie i wpływając na rozwój gospodarki. Programy społeczne Amazon są częścią długofalowej strategii – wspieranie lokalnych społeczności i wsparcie dla lokalnych przedsiębiorców. Amazon w Polsce to także wsparcie dla lokalnych wydawców, dostawców i producentów, oferując im możliwości dotarcia do szerokiego grona klientów.

Amazon to najnowocześniejszy podmiot w Polsce, wykorzystujący technologię do tworzenia innowacji, które zmieniają sposób, w jaki klienci mogą kupować produkty i korzystać z usług. Amazon w Polsce oferuje szeroki wachlarz produktów i usług, w tym dostawę w ciągu jednego dnia, usługi kurierskie i darmową dostawę, a także programy lojalnościowe i inne usługi dla klientów. Amazon stale inwestuje w rozwój technologii w Polsce, wspierając rozwój lokalnego przemysłu, tworząc nowe miejsca pracy, wspierając lokalne społeczności i dostarczając rozwiązania dla klientów z całego kraju.

Amazon wykorzystał swoje zasoby i wiedzę, aby od 2012 roku zainwestować w Polsce ponad 18,5 mld zł w infrastrukturę. Inwestycje te obejmowały centra logistyczne, biura korporacyjne, zaplecze technologiczne oraz wzrost wynagrodzeń pracowników, a także rozwój usług dla klientów. Firma wydała również miliardy dolarów na tworzenie infrastruktury i nowych technologii, które pomagają mniejszym i średnim przedsiębiorstwom dotrzeć do nowych kupujących zarówno w kraju, jak i za granicą, wraz z ochroną własności intelektualnej marek.

Nowa wersja:

Amazon dba o jakość świadczonych usług, a jego działalność koncentruje się na kliencie. Przedsiębiorstwo wyznaje cztery zasady przewodnie: koncentrację na kliencie, pasję do innowacyjnych rozwiązań, zaangażowanie na rzecz doskonałości operacyjnej oraz myślenie długofalowe. Amazon stara się być najlepszym pracodawcą, najbezpieczniejszym miejscem pracy oraz firmą, która najbardziej jest zorientowana na klienta. Firma jako pierwsza na świecie wprowadziła szereg innowacji, wśród których wymienić można opinie klientów, zakupy za pomocą jednego kliknięcia, spersonalizowane rekomendacje, Prime, Fulfillment by Amazon, AWS, Kindle Direct Publishing, Kindle, program Postaw na Swój Rozwój, tablety Fire, TV Fire, Amazon Echo, Alexa, technologia Just Walk Out, Amazon Studios i Deklarację Klimatyczną (The Climate Pledge). Więcej informacji można uzyskać odwiedzając biuro prasowe oraz blog Aboutamazon.pl, a także śledząc nas na Facebooku, Instagramie, Twitterze @AmazonNewsPL i YouTube.

Amazon zawsze będzie dążyć do doskonalenia oferowanych usług, a jego celem jest zapewnienie klientom najlepszej jakości produktów i usług, jak również zapewnienie pracownikom bezpiecznego, zrównoważonego i przyjaznego środowiska pracy. Amazon jest głęboko przekonany, że jego działalność biznesowa powinna być zgodna z istotnymi wartościami, w tym społeczną odpowiedzialnością i zrównoważonym rozwojem.


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ