Home Praca w Rzeszowie i lokalnych miejscowościach Oferta pracy w Rzeszów na stanowisko – Kierowca kat. D – Umowa o Pracę

Oferta pracy w Rzeszów na stanowisko – Kierowca kat. D – Umowa o Pracę

Jesteś Kierowcą Autobusu, ale męczą Cię długie i monotonne trasy?
Zatrudnimy KIEROWCĘ KAT. D (krótkie trasy) do firmy przewozowej z RZESZOWA.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie ok. 4000 zł netto/mies.
  • Pracę od poniedziałku do piątku i czasem w niedzielę (według ustalonego grafiku)
  • Jedną stałą trasę (Rzeszów-Jasionka-Rzeszów)
  • Tylko 2 kursy na zmianę (pozostały czas jest dla Ciebie)
  • Możliwość dodatkowych kursów i wyższych zarobków

  ZAKRES OBOWIĄZKÓW: ·         Transport pracowników do zakładu produkcyjnego w Jasionce (tylko 2 kursy dziennie, a w przerwie między kursami możesz odpoczywać lub więcej zarobić na dodatkowych kursach)   WYMAGANIA:

  • Prawo jazdy kat. D
  • Licencja na przewóz osób

  Zainteresowanych zapraszam do APLIKOWANIA przez poniższy link !

Źródło: https://jobtime.pl/praca/110550/Kierowca-kat-D—Umowa-o-Prace.html

office@zp20.pl
+48 733 644 002