Home Nauka i technologie Innowacyjne rozwiązanie Tigo Energy dla produkcji i magazynowania energii słonecznej – zobacz na targach ENEX”!

Innowacyjne rozwiązanie Tigo Energy dla produkcji i magazynowania energii słonecznej – zobacz na targach ENEX”!

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Ciesz się szybkim i niezawodnym wytwarzaniem energii słonecznej z Tigo

Tigo EI Residential jest pierwszym systemem na rynku, który łączy elastyczne czujniki termiczne, inteligentne łączenie modułów i moduł automatyki budynku. Dzięki temu systemowi, użytkownicy mogą zyskać duże oszczędności na rachunkach za energię słoneczną i magazynowanie energii. Wielkość i wydajność systemu można łatwo zmienić zgodnie z potrzebami użytkownika.

Nowoczesne funkcje Tigo EI Residential ułatwiają instalatorom szybkie i bezpieczne wdrożenie systemu. Ponadto, Tigo oferuje wiele opcji dla wsparcia wykonawczego, w tym telefoniczne wsparcie techniczne, szkolenia online i laboratoria, aby pomóc instalatorom w zamontowaniu i konfiguracji systemu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Tigo EI Residential, zapoznaj się z naszą stroną internetową.

Korzyści wynikające z wykorzystania Tigo EI Residential

 • Elastyczne czujniki termiczne – zapewniają optymalizację wytwarzania energii słonecznej i magazynowania, a także umożliwiają bezpieczne łączenie wielu modułów fotowoltaicznych
 • Inteligentne łączenie modułów – umożliwia dostosowanie wielkości systemu do potrzeb użytkownika
 • Moduł automatyki budynku – umożliwia monitorowanie i kontrolę systemu oraz wykorzystanie danych o mocy wytwarzanej i magazynowanej energii

Ponadto, Tigo EI Residential wykorzystuje interfejs API, aby ułatwić integrację z różnymi platformami systemów automatyki domowej, dając użytkownikom pełną kontrolę nad systemem z dowolnego miejsca. Dzięki temu, użytkownicy mogą w pełni wykorzystać energię słoneczną i magazynowanie w domu, aby uzyskać oszczędności i poprawić swój komfort.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Tigo EI Residential? Skontaktuj się z nami już dziś! Z nami możesz doświadczyć szybkiego i niezawodnego wytwarzania energii słonecznej z pełną kontrolą i oszczędnościami dla Twojego domu.

System Tigo EI Residential oferuje:

 • TS4 Flex MLPE – nowa lina produktów falowników jedno- i trójfazowych
 • Modułowe komponenty – do magazynowania energii ze złączem po stronie DC
 • Tigo EI Link – centrum komunikacyjne i centralny punkt przyłączeniowy obsługujący wszystkie połączenia sieci, falownika, modułu fotowoltaicznego i magazynu energii

Oprogramowanie Tigo Energy Intelligence umożliwia monitorowanie floty systemów i łatwe zarządzanie nimi. Klienci w Polsce mogą liczyć na wysoką jakość produktów, wiodące w branży gwarancje oraz wsparcie polskojęzycznych pracowników działu pomocy technicznej. Wszystko to sprawia, że instalatorzy mogą być pewni, że ich systemy zostaną zamontowane i wdrożone w krótkim czasie.

Tigo EI Residential to doskonała propozycja dla klientów, którzy chcą skorzystać z korzyści jakie niesie ze sobą inwestycja w systemy fotowoltaiczne, jednocześnie nie narażając się na niepotrzebny stres związany z ich eksploatacją.

Korzyści z zastosowania systemu Tigo EI Residential

System Tigo EI Residential daje instalatorom oraz właścicielom instalacji fotowoltaicznych szereg korzyści, w tym:

 • Optymalizacja produkcji energii – System umożliwia dostosowanie produkcji energii w celu maksymalizacji wytwarzanej mocy.
 • Zintegrowane monitorowanie – System pozwala na monitorowanie instalacji fotowoltaicznej w czasie rzeczywistym i raportowanie zdarzeń za pośrednictwem aplikacji mobilnej.
 • Wyłączanie w przypadku awarii – Podłączenie modułu bezpieczeństwa do systemu umożliwia wykrywanie awarii i wyłączanie instalacji w przypadku wystąpienia zagrożenia.

Tigo EI Residential jest zintegrowanym systemem, który umożliwia właścicielom instalacji fotowoltaicznych zautomatyzowane zarządzanie i monitorowanie instalacji. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie zwrotu z inwestycji oraz zapewnienie bezpieczeństwa instalacji. System jest obecnie dostępny na rynku polskim.

Pomimo, że system Tigo EI Residential jest odpowiedni dla wszystkich instalacji fotowoltaicznych, sprawdzi się szczególnie dobrze w przypadku budynków mieszkalnych, w których wymagana jest wyższa wydajność i bezpieczeństwo. System ten zoptymalizuje produkcję energii i zapewni zintegrowane monitorowanie oraz wyłączanie w razie awarii, umożliwiając właścicielom domów zapewnienie wyższego poziomu bezpieczeństwa i komfortu.

Nasza firma jest dumna z tego, że możemy wnieść swój wkład w transformację energetyczną, dostarczając innowacyjne rozwiązania, które umożliwiają skuteczne wykorzystanie energii słonecznej w gospodarstwach domowych. Uważamy, że technologia Tigo EI Residential ma szansę w istotny sposób wpłynąć na zwiększenie zaangażowania w energię odnawialną.

Tigo Energy jest liderem technologii MLPE (Modularnego Wejścia Poziomu Energii) dla systemów fotowoltaicznych. Firma dostarcza inteligentne, kompleksowe i elastyczne rozwiązania do zarządzania energią, które zwiększają wydajność energii słonecznej, zwiększają bezpieczeństwo sieci i zmniejszają koszty eksploatacji. Tigo oferuje innowacyjne technologie – od systemów śledzenia słońca do inteligentnych systemów magazynowania energii – dla zastosowań komercyjnych, budynków mieszkalnych i przemysłowych.

Korzyści dla instalatorów

UltraPV i Tigo Energy współpracując ze sobą dają instalatorom możliwość zwiększenia przychodów i zaoferowania swoim klientom wyższych poziomów wydajności. Korzyści wynikające z wykorzystania produktów MLPE Tigo to:

 • Szybszy montaż: Instalatorzy mogą zaoszczędzić czas i pieniądze, wykorzystując w pełni zautomatyzowane i zoptymalizowane produkty Tigo.
 • Mniejszy koszt: Mniejsze koszty instalacji i eksploatacji oferowane przez Tigo pozwalają instalatorom oferować konkurencyjne ceny swoim klientom.
 • Większa elastyczność: Produkty Tigo oferują instalatorom możliwość zarabiania większych zysków, nawet w trudnych do zainstalowania systemach.

Zaangażowanie firmy Tigo w zakresie zapewniania elastycznych i skalowalnych systemów fotowoltaicznych, które oferują szersze możliwości dla instalatorów i klientów, jest bezcenne. Dzięki rozwiązaniu Tigo EI Residential instalatorzy mogą szybciej i łatwiej wykonywać swoją pracę i przekazywać swoim klientom najlepsze produkty i usługi w zakresie energii słonecznej.

Tigo Energy jest liderem w branży i jest gotowa do współpracy z instalatorami na całym świecie, aby zapewnić im najlepszą jakość produktów i usług. Nasz zespół jest zawsze gotowy do wsparcia instalatorów w zakresie zarządzania energią słoneczną i optymalizacji systemu fotowoltaicznego.

Produkty Tigo MLPE

 • Flex MLPE (Module Level Power Electronics) i technologia optymalizatorów mocy
 • Inteligentne funkcje oprogramowania w chmurze
 • Zaawansowane monitorowanie i kontrola energii
 • Maksymalizacja wydajności
 • Monitorowanie energii w czasie rzeczywistym
 • Funkcja szybkiego wyłączania na poziomie modułu

Produkty Tigo zapewniają rozwiązania z zakresu zarówno sprzętu, jak i oprogramowania, które pomagają w zwiększaniu bezpieczeństwa i wydajności. Firma zapewnia również szeroką gamę funkcji dla falowników i systemów magazynowania energii, które są idealne dla budynków mieszkalnych. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę Tigo i dowiedz się jak możesz wykorzystać ich produkty w swoim życiu.

Tigo Energy wchodzi na rynek europejski

Tigo Energy, światowy lider w rozwiązaniach technologicznych dla przemysłu fotowoltaicznego (PV), ogłosił wchodzenie na rynek europejski dzięki partnerom, którzy wspierają jego wzrost w regionie. Tigo oferuje inteligentne rozwiązania optymalizujące wydajność systemów PV i zwiększające ich przydatność dla klientów.

Tigo oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, niezawodności, wydajności i monitoringu, które umożliwiają systemom PV lepszą integrację z siecią i bardziej efektywne wykorzystanie energii. Rozwiązania te obejmują:

 • Optymalizację równowagi mocy – umożliwiającą optymalizację produkcji energii i zmniejszenie strat sieciowych
 • Ochronę antyprzepięciową – zmniejszającą ryzyko uszkodzenia inwerterów w wyniku wyładowań atmosferycznych
 • Monitorowanie na żywo – dostarczające klientom przejrzystych informacji o działaniu systemu PV
 • Inteligentne alerty – umożliwiające szybkie wykrywanie potencjalnych problemów i umożliwienie klientom szybkiego reagowania na nie

Tigo jest liderem w dziedzinie inteligentnych systemów optymalizacji mocy, obecnie oferującym swoje rozwiązania w ponad 40 krajach. W Europie produkty Tigo zostały już zatwierdzone przez wszystkie wiodące znaki jakości i certyfikaty, w tym TUV Rheinland, VDE oraz UL.

Gilberto Lembo, europejski dyrektor ds. marketingu w Tigo Energy, powiedział: „Jesteśmy bardzo podekscytowani wchodzeniem na rynek europejski. Nasze rozwiązania są jednymi z najbardziej innowacyjnych i uznanych na świecie w branży PV. Wierzymy, że wspomogą one europejskich klientów w zwiększeniu wydajności ich systemów PV i zminimalizowaniu strat sieciowych.”

Tigo dąży do tego, aby być pierwszym wyborem dla instalatorów systemów PV, poprzez umożliwienie im dostarczania klientom wyjątkowej wydajności i bezpieczeństwa w zakresie nowych technologii. Tigo oferuje profesjonalnym instalatorom i partnerom szkolenia, wsparcie techniczne oraz narzędzia, aby ułatwić im proces tworzenia i promowania rozwiązań Tigo.

Tigo Energy ma nadzieję, że ich wprowadzenie na rynek europejski zwiększy współpracę z najlepszymi partnerami, aby wykorzystać szansę na wzmocnienie lokalnej obecności i ich światowej działalności. Poprzez ciągłe ulepszanie swoich produktów i rozwiązań, Tigo chce pomóc klientom w osiągnięciu maksymalnej wydajności systemu PV i zwiększyć wykorzystanie energii słonecznej.

Dzięki swojej ofercie innowacyjnych rozwiązań, Tigo Energy wprowadza nowy wymiar w zakresie wydajności i bezpieczeństwa systemów PV, przyczyniając się do rozwoju odnawialnych źródeł energii. Wraz z wejściem na europejski rynek, Tigo wspiera wzrost wykorzystania odnawialnych źródeł energii w całej Europie.


Treść pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ