Home Polityka i społeczeństwo #FakeHunter Challenge: Zdobądź nagrody walcząc z fake newsami w konkursie „Energia i Klimat”!

#FakeHunter Challenge: Zdobądź nagrody walcząc z fake newsami w konkursie „Energia i Klimat”!

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Nadszedł czas na kolejną, ósmą edycję #FakeHunter Challenge! Tym razem skupiamy się na dezinformacji z dziedziny energetyki oraz problemów klimatycznych Ziemi. Dla najlepszych łowców fake newsów przygotowaliśmy wyjątkowe, atrakcyjne nagrody pieniężne!

Konkurs #FakeHunter Challenge: „Energia i Klimat” rozpocznie się 23 listopada 2023 r. i potrwa do 25 listopada 2023 r.

Każdy zarejestrowany uczestnik będzie miał okazję przeszukać sieć w poszukiwaniu fałszywych informacji dotyczących wszelkich aspektów energetyki – od dostępności i emisyjności paliw po transport paliw, energetykę odnawialną i jądrową.

„Konkurs jest o wszystkim, co dotyczy energetyki, czyli bardzo ważnej części naszego życia. Wystarczy zgłosić domniemany fake news, czyli informację, która wydaje się nieprawdziwa. Nasi ludzie ją zweryfikują i ocenią” – powiedział red. Wiktor Świetlik, jeden z organizatorów VIII edycji #FakeHunter Challenge „Energia i Klimat”.

Przystępujący do konkursu powinni poszukiwać artykułów i informacji odnoszących się do odnawialnych źródeł energii, pomp ciepła i innych urządzeń zastępujących tradycyjne metody wytwarzania energii. Uczestnicy powinni zwracać uwagę na wszystkie aspekty gospodarcze i zmiany klimatu związane z energetyką.

„Pragniemy podejmować aktywną walkę z dezinformacją obejmującą sferę energetyczną, paliwową oraz wszelkie jej aspekty gospodarcze, społeczno-polityczne, dotyczące bezpieczeństwa państwa oraz obywateli” – powiedziała Dorota Jeziorowska, dyrektor Polskiego Towarzystwa Elektrociepłowni Zawodowych. 

Konkurs skierowany jest do osób, które interesują się nowymi technologiami powiązanymi ze zmianami w energetyce, samochodami elektrycznymi, energią odnawialną i alternatywnymi paliwami. Uczestnicy mają za zadanie wykazać się wyjątkową wiedzą w tych tematach, prezentując swoje prace w postaci artykułów, fotografii i materiałów wideo.

Konkurs „#FakeHunter Challenge: Energia i Klimat” proponuje uczestnikom okazję do wykazania się wiedzą na temat nowych technologii związanych z przemysłem energetycznym, samochodami elektrycznymi, energią odnawialną i alternatywnymi paliwami. Aby wziąć udział w konkursie, uczestnik musi przygotować i złożyć pracę w postaci artykułu, fotografii lub filmu.

Konkurs „#FakeHunter Challenge: Energia i Klimat” oferuje atrakcyjne nagrody dla najlepszych. Zwycięzcy w dwóch konkurencjach – „Polowanie na fake newsy” i „#FakeHunter Detektyw Foto-Wideo” – otrzymają łącznie następujące nagrody: 8 tys. zł za pierwsze miejsce, 6 tys. zł za drugie miejsce oraz 3 tys. zł za trzecie miejsce. O wynikach konkursu poznamy 1 grudnia 2023 o godzinie 13.00.


Źródło: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ