Home Ludzie i kultura Stalowa Wola: Młodzież zaprojektuje swoje centrum

Stalowa Wola: Młodzież zaprojektuje swoje centrum

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Centrum Młodzieżowe w budynku Mostostalu w Stalowej Woli będzie zaprojektowane we współpracy z Radą Młodzieżową Miejskiej Rady. 11 kwietnia odbyło się spotkanie projektantów, młodzieży, prezydenta miasta Stalowej Woli Lucjusza Nadbereżnego oraz pracowników Urzędu Miasta odpowiedzialnych za ten projekt.

Chciałbym, abyście, droga młodzieży, zaprojektowali to miejsce. To będzie Wasze miejsce, Wasza przestrzeń, znacie najnowsze trendy i najlepiej rozumiecie, co będzie Wam służyć. Bo ani prezydent, ani projektant nie będzie Wam narzucał, co ma się tutaj znaleźć. To jest miejsce dedykowane tylko Wam – zbudujcie tutaj przestrzeń, w której będziecie się dobrze czuć i która będzie dla Was najbardziej funkcjonalna – podkreślił włodarz miasta.

Podczas spotkania Radni Młodzieżowej Rady Miejskiej uzgodnili wspólną koncepcję dla tego miejsca. Dodatkowe konsultacje w szkołach mają doprowadzić do dopracowania koncepcji, na bazie której powstanie projekt budowlany niezbędny do ogłoszenia przetargu na realizację nowoczesnego Centrum Młodzieżowego w Stalowej Woli.


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ