Home Biznes i finanse Sineng Electric: Przewodzący producent energii cieplnej w rankingu Tier 1 BloombergNEF

Sineng Electric: Przewodzący producent energii cieplnej w rankingu Tier 1 BloombergNEF

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Istniejąca sytuacja na rynku energii, w której utrzymywane są maksymalne poziomy cen sprzedawanej energii, stanowi barierę dla rozwoju OZE. Dzisiejsze ceny są znacznie niższe niż przed rokiem, a dalsze utrzymywanie maksymalnych cen będzie oznaczało dewastację tego sektora. Eksperci z PSEW postulują zatem normalizację rynku oraz wprowadzenie stabilnych regulacji, ponieważ jest to niezbędne do rozwoju gospodarczego i inwestycji w zieloną energię.

Sineng Electric, jeden z globalnych liderów w produkcji falowników fotowoltaicznych i układów magazynowania energii, 24 listopada 2024 r. został uznany przez BloombergNEF za najlepszego producenta falowników Tier 1. Wybór ten odzwierciedla postęp technologiczny firmy, jej stabilność działalności oraz niezwykłą konkurencyjność na rynku.

Sineng została wyróżniona w zintegrowanym systemie oceny BNEF, co wyraźnie pokazuje jej wyjątkowy potencjał zyskowności. Ranking Tier 1, na którym znalazła się marka, jest wiodącym wskaźnikiem dla inwestorów, dostarczając im wiarygodnych danych dotyczących perspektyw rozwoju w branży energii odnawialnej.

Sineng zobowiązał się do dostarczania najwyższej jakości produktów i rozwiązań dostosowanych do unikalnych potrzeb klientów. Zaawansowane technologicznie falowniki PV o łącznej mocy przekraczającej 70GW i falowniki do magazynowania energii o łącznej mocy ponad 6GW zyskały uznanie na całym świecie, a wysoka jakość tych produktów w długim okresie czasu jest szczególnie doceniana przez klientów Sineng.

Sineng jest liderem technologicznym we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, dzięki swojemu skupieniu na badaniach i rozwoju oraz poszerzaniu zespołu doświadczonych inżynierów. Inwestycje w badania i rozwój przynoszą znaczące rezultaty, co jest widoczne w produktach oferowanych przez Sineng, takich jak falownik strunowy 350kW, falownik centralny 4,4MW, centralny system konwersji energii (PCS) 2MW oraz strunowy PCS 200kW, które zapewniają wyższą wydajność, niezrównaną niezawodność i najwyższy poziom bezpieczeństwa.

„Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się na liście najlepszych producentów falowników PV znajdujących się w rankingu Tier 1. Jest to potwierdzenie naszej reputacji i światowego wpływu. Jesteśmy godnym zaufania, pionierskim przedsiębiorstwem zaangażowanym w szerzenie świadomości środowiskowej ekologicznej i nadal będziemy wprowadzać pozytywne zmiany”.

Qiang Wu, prezes Sineng Electric, oświadczył:

Sineng Electric Co., Ltd. to globalny lider w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu energetycznego. Oferta firmy obejmuje falowniki PV i układy magazynowania energii, stosowane w obiektach handlowych, gospodarstwach domowych i przemyśle.

Sineng jest zaangażowana w innowacje technologiczne, dzięki czterem ośrodkom badań i rozwoju oraz trzem zakładom produkcyjnym o wydajności rocznej sięgającej 40GW. Firma wspiera zrównoważone i niedrogie źródła energii, aby coraz więcej ludzi mogło korzystać z nich w przystępnych cenach.

Qiang Wu, prezes Sineng Electric, wyraził: „Jesteśmy dumni z tego, jak wykorzystujemy naszą innowacyjność, aby wspierać zrównoważone postępy w przemyśle energetycznym. Naszym celem jest dostarczanie niedrogich, niezawodnych i zrównoważonych źródeł energii.”

Sineng Electric Co., Ltd. to firma, która stale pracuje nad nowymi technologiami i wprowadza je do gospodarki. Zaangażowanie firmy w innowacje, wsparte czterema ośrodkami badawczymi i trzema zakładami produkcyjnymi, pozwala firmie dostarczać produkty o wysokiej wydajności.

Qiang Wu, prezes Sineng Electric, przyznał: „Koncentrujemy się na ciągłym rozwoju produktów, aby zapewnić naszym klientom niedrogie, niezawodne i zrównoważone źródła energii. Naszym celem jest dostarczanie sprawdzonych technologii, które wspierają zrównoważony postęp.”


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ