Home Biznes i finanse Moduł fotowoltaiczny z podwójnym szkłem typu N firmy Shanghai Electric otrzymuje certyfikat TandUuml;V Sanduuml;d

Moduł fotowoltaiczny z podwójnym szkłem typu N firmy Shanghai Electric otrzymuje certyfikat TandUuml;V Sanduuml;d

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Platforma zapewnia kompleksowe monitorowanie i usprawnianie każdego etapu cyklu życia dostarczania oprogramowania, integrując wszystkie niezbędne funkcje.

SHANGHAI, 1 lutego 2024 r. /PRNewswire/ — Shanghai Electric („Spółka”, SEHK:2727, SSE:601727) poinformowała, że Nency Solar Technology (Nantong) Co., Ltd. („Nency Solar”), spółka zależna od Shanghai Electric, otrzymała certyfikat IEC 61215:2021 i IEC 61730:2023 dla modułu fotowoltaicznego (PV) z podwójnym szkłem typu n. Certyfikaty te zostały przyznane przez globalną jednostkę testującą, kontrolującą i certyfikującą TÜV SÜD po szczegółowych ocenach wydajności, bezpieczeństwa, żywotności i niezawodności modułów solarnych, podczas których produkt uzyskał wyjątkowe wyniki.

Shanghai Electric nadal utrzymuje swoją czołową pozycję w technologii solarnej, co potwierdza nowy kamień milowy. Firma inwestuje w badania i rozwój, aby zwiększyć innowacyjność technologiczną i wzmocnić swoją pozycję w branży energii odnawialnej, tworząc bardziej wydajne, niezawodne i wysokowydajne produkty solarnych, które przyspieszą świat w kierunku bardziej ekologicznej przyszłości.

Nency Solar, wprowadzony na rynek w 2023 r., to nowy moduł fotowoltaiczny stworzony z myślą o wysokiej wydajności. Dysponuje mocą wyjściową do 630 W, współczynnikiem efektywności na poziomie 3% i wysokim wskaźnikiem dwustronności. Jego zaletami są niska temperatura, niska degradacja wywołana światłem i napięciem, co poprawia jego wszechstronność i trwałość w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Nowy moduł fotowoltaiczny wprowadzony na rynek stanowi przełomowe osiągnięcie Shanghai Electric w dziedzinie nowych produktów energetycznych. To dowód na autonomię firmy w produkcji i rozwoju fotowoltaiki, a także ważny krok w kierunku ekologicznego, niskoemisyjnego i wysokiej jakości rozwoju, tworząc ważne podstawy dla globalnej ekspansji.

Nency Solar, spółka zależna Shanghai Electric, została założona w czerwcu 2023 r. po porozumieniu między Shanghai Electric a władzami dzielnicy Haimen w Nantong. Umowa umożliwiła spółce utworzenie bazy produkcyjnej i badawczo-rozwojowej w dziedzinie energii słonecznej. Partnerstwo między miastem Nantong a spółką ma na celu przyspieszenie rozwoju sektora energii słonecznej i osiągnięcie zdolności produkcyjnej 4,8 GW w zakresie modułów HJT. Planuje się, że powstanie Nency Solar przekształci Nantong w centrum fotowoltaiki, co będzie miało duże znaczenie dla modernizacji przemysłowej miasta.

W sierpniu 2023 r. Nency Solar i TÜV SÜD rozpoczęły strategiczne partnerstwo, które skupia się na innowacjach w dziedzinie fotowoltaiki. Współpraca obejmuje projekty związane z testowaniem produktów, certyfikacją, usługami wiedzy i szkoleniami. Partnerzy połączą siły w celu badania technologii neutralnych pod względem emisji dwutlenku węgla oraz wykorzystania swoich zasobów i wiedzy specjalistycznej do współpracy w obszarach takich jak łańcuch przemysłowy, standardowe systemy oraz integracja przemysłu i finansów.

Wspólny sojusz biznesowy ma na celu opracowanie standardów przemysłowych dla technologii wysokowydajnych modułów typu N oraz ocenę ich niezawodności w realnych warunkach. Dodatkowo, planowane są projekty dotyczące oceny zastosowania i emisji dwutlenku węgla modułów typu N w zewnętrznych elektrowniach słonecznych. Shanghai Electric zamierza wykorzystać swoje osiągnięcia techniczne do katalizowania innowacji w dziedzinie energii. Poprzez rozszerzenie partnerstw w sektorze energetycznym, firma dąży do zwiększenia swojego globalnego zasięgu i inwestycji w badania nowych technologii, aby wspierać rozwój sektora i pomagać krajom na całym świecie w osiągnięciu celów dotyczących emisji dwutlenku węgla.


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ