Home Biznes i finanse Sarah Vidgen na stanowisku Dyrektora ds. Zasobów Ludzkich w Grupie OASIS

Sarah Vidgen na stanowisku Dyrektora ds. Zasobów Ludzkich w Grupie OASIS

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Firma OASIS ogłasza z radością, że Sarah Vidgen dołączyła do zespołu i będzie kierować działem zasobów ludzkich. Sarah stanowić będzie wielką wartość dla grupy, ponieważ posiada szerokie doświadczenie w zarządzaniu zespołami w sektorze finansowym. Grupa OASIS jest największym prywatnym zarządcą informacji w Europie i cieszy się, że Sarah dołączyła do drużyny.

Vidgen posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi zdobyte w wielu różnych dziedzinach, w tym w sektorze publicznym, budownictwie, logistyce oraz gospodarce wiedzy. Ostatnio sprawowała stanowisko Dyrektora ds. Zasobów Ludzkich, Usług i Operacji Globalnych w EMEA w Iron Mountain.

Bogate doświadczenie i wiedza zawodowa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi pozwoliły jej zgłębić potrzeby pracowników celem zapewnienia maksymalnego wsparcia dla klientów zewnętrznych.

Jako dyrektor ds. zasobów ludzkich Vidgen będzie odpowiedzialna za kreowanie i wdrażanie strategii zatrudnienia, której celem będzie zapewnienie grupy najlepszych pracowników i zachęcanie ich do rozwijania swojego potencjału.

Vidgen, która rozpoczęła pracę w OASIS z dniem 3 lipca, powiedziała: „Cieszę się, że dołączam do OASIS i będę towarzyszyć firmie w jej rozwoju, wraz z Eddiem Astonem i resztą zespołu kierowniczego. Jestem szczególnie podekscytowana możliwością zbudowania wyjątkowej, globalnej społeczności, która podziela wspólne wartości i kulturę, jednocześnie wykazując się zrozumieniem dla potrzeby zachowania tożsamości regionalnej”.

Grupa OASIS, największa prywatna organizacja zarządzająca informacjami w Europie, ogłosiła dzisiaj z radością, że Sarah Vidgen dołącza do zespołu i obejmuje funkcję dyrektora ds. zasobów ludzkich. Vidgen ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, dzięki czemu jest w stanie zrozumieć potrzeby wewnętrznych pracownik

Eddie Aston, dyrektor generalny OASIS, powiedział: „Nominacja Sarah jest ważnym krokiem dla OASIS, ponieważ wkraczamy w nową fazę wzrostu. Nasi ludzie są fundamentem naszej działalności i ważne jest, aby każdy członek zespołu czuł, że OASIS jest miejscem, w którym może się rozwijać. Mamy wyjątkową okazję, aby zmienić sposób, w jaki wspieramy nasz zespół, a Sarah odegra w tym procesie ważną rolę”.

OASIS oferuje zaawansowane usługi zarządzania informacją, w tym skanowanie, drukowanie, archiwizację, konwersję, indeksowanie, kserowanie, składowanie i wiele innych. Firma wykorzystuje najnowsze technologie, aby zapewnić swoim klientom bezpieczeństwo i wygodę.

Nowa wersja:

Grupa OASIS to lider wśród prywatnych dostawców usług zarządzania informacją w Europie. Firma specjalizuje się w zabezpieczaniu i zarządzaniu dużymi ilościami danych, w tym ponad 120 milionów przedmiotów z kodami kreskowymi, 230 terabajtów cyfrowych danych, 512 milionów dokumentów i 17 milionów obrazów miesięcznie. OASIS oferuje szeroki zakres usług obejmujących skanowanie, drukowanie, archiwizację, konwersję, indeksowanie, kserowanie, składowanie i wiele innych z wykorzystaniem najnowszych technologii, zapewniając swoim klientom bezpieczeństwo i wygodę.

Grupa OASIS wykorzystuje innowacyjne technologie, aby zapewnić swoim klientom wyśmienite doświadczenia. Firma jest w stanie dostarczyć najnowocześniejsze rozwiązania zarządzania informacją, w tym skanowanie, drukowanie, archiwizację, konwersje, indeksowanie, kserowanie, składowanie i wiele innych. Korzystanie z ich usług pozwala zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz swobodę w zarządzaniu danymi.

Od początku istnienia w 1999 r. Grupa OASIS stale się rozwija, dziś zatrudniając ponad 1700 pracowników. Nasze usługi są obecnie wykorzystywane przez ponad 11,5 tys. klientów z przeszło 70 lokalizacji w sześciu krajach Europy: Belgii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Irlandii Północnej, Polsce i Republice Irlandii.

Nasza grupa stara się zapewnić bezpieczne, ekonomiczne i kompleksowe wsparcie informacyjne dla klientów z wielu branż, w tym szkolnictwa, energetyki, finansów, sektora publicznego, opieki zdrowotnej, prawa, przemysłu i handlu detalicznego.

Od 2019 roku firma OASIS zdobyła uznanie branży, otrzymując cztery z rzędu tytuły najlepszego produktu roku w zakresie oprogramowania do zarządzania dokumentami i zapisami. Ich flagowy produkt „Omnidox” to system elektronicznego zarządzania dokumentami i zapisami, który otrzymał tę prestiżową nagrodę.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ