Home Polityka i społeczeństwo Rozwiązanie dla przedsiębiorców: Nowa kompleksowa wyszukiwarka ofert wsparcia

Rozwiązanie dla przedsiębiorców: Nowa kompleksowa wyszukiwarka ofert wsparcia

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

BiznesPortal.pl to pierwsza w Polsce platforma, która od 1 lipca 2023 r. umożliwia szybkie i wygodne wyszukanie ofert wsparcia finansowego i pozafinansowego dla przedsiębiorców.

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. we współpracy z Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej stworzyła innowacyjne narzędzie, które umożliwia wszystkim przedsiębiorcom znalezienie odpowiednich dotacji na rozwój ich biznesu.

BiznesPortal.pl to niewyczerpane źródło wiedzy na temat dostępnych długoterminowych finansowania. Użytkownicy znajdą tu informacje o środkach europejskich, międzynarodowych oraz programach krajowych. Wyszukiwarka umożliwi szybkie i łatwe odnalezienie ofert dopasowanych do potrzeb przedsiębiorcy – m.in. kredytów, pożyczek, gwarancji finansowych i ulg podatkowych.

BiznesPortal to innowacyjny system informatyczny, który dzięki integracji z rejestrami państwowymi, bazami i systemami innych podmiotów publicznych (KRS, CEiDG, REGON, SUDOP) pomaga przedsiębiorcom w szybkim zdobywaniu informacji dotyczących możliwych form wsparcia. Za pomocą narzędzia przedsiębiorcy wpisując swój NIP uzyskają dostęp do ofert dopasowanych do wielkości firmy, jej branży i lokalizacji. Zapraszamy do korzystania z serwisu Samorządowego PAP, w którym znajdują się informacje dotyczące dostępnych wsparć.


Źródło dystrybucji: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ