Home Praca w Rzeszowie i lokalnych miejscowościach Przedstawiciel handlowy podstawa do 8000zł brutto | Praca Rzeszów

Przedstawiciel handlowy podstawa do 8000zł brutto | Praca Rzeszów

Jesteś osobą komunikatywną? Posiadasz prawo jazdy kat. B i doświadczenie w sprzedaży?
Jeśli tak to ta oferta jest dla Ciebie!

Poszukujemy: Przedstawiciela handlowego
Miejsce pracy: Kolbuszowa

Oferujemy:

•    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
•    Wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia kandydata miedzy 5000- 8000zł brutto + system prowizyjny
•    Pracę od poniedziałku do piątku od 8-16
•    Pracodawca zapewnia: samochód służbowy, telefon i laptop
•    Ubezpieczenie grupowe
•    Paczki na święta

Twoja zadania:

•    Aktywne pozyskiwanie oraz bieżący kontakt z Klientami
•    Analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji
•    Negocjacje z Klientami
•    Tworzenie zapytań ofertowych
•    Nadzór i realizacja procesu sprzedażowego
•    Nadzorowanie terminów dostaw

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij swoje CV!

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Ogłoszenie źródłowe: http://jobtime.pl/praca/101895/Przedstawiciel-handlowy-podstawa-do-8000zl-brutto.html