Home Praca w Rzeszowie i lokalnych miejscowościach Oferta pracy Dębica – Operator maszyn konwencjonalnych – Um. o pracę – WOLNE WEEKENDY

Oferta pracy Dębica – Operator maszyn konwencjonalnych – Um. o pracę – WOLNE WEEKENDY

Jeśli poszukujesz pracy jako OPERATOR MASZYN KONWENCJONALNYCH, chcesz się dalej rozwijać w tym kierunku, posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku a dodatkowo nie masz problemów z czytaniem rysunku technicznego, obsługą narzędzi pomiarowych to GWARANTUJE Ci, że Idealnie Trafiłeś.
Poszukujemy Właśnie Ciebie!
Miejsce pracy: Dębica
Za swoją pracę otrzymasz:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie podstawowe w przedziale 15 – 25 zł netto/h za każdą godzinę na START
• Premia uznaniowa oraz możliwość nadgodzin w soboty dla osób chętnych
• Pracę od poniedziałku do piątku: 6:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00
• Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym (praca wewnątrz)
• Stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy
• Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
• Dojazd bez korków z większości lokalizacji (Rzeszów, Tarnów, Mielec) 🙂
Opis stanowiska:
• Obsługa maszyn konwencjonalnych – frezarek, wytaczarek lub tokarek do produkcji elementów metalowych
• Kontrola wykonanych detali
• Obsługa suwnic z poziomu roboczego i hakowego
KAŻDY OPERATOR MA PRZYPISANĄ SWOJĄ MASZYNĘ, ZGODNIE Z DOŚWIADCZENIEM I UMIEJĘTNOŚCIAMI!
Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:
• Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego i hakowego
Zainteresowany? Nie czekaj, zrób pierwszy krok i wyślij CV!

Orginalne ogłoszenie o pracę: http://jobtime.pl/praca/103343/Operator-maszyn-konwencjonalnych—Um-o-prace—WOLNE-WEEKENDY.html