Home Biznes i finanse Inteligentna energia dla domów: TCL Photovoltaic Technology jak odpowiedź na wyzwania IFA 2023

Inteligentna energia dla domów: TCL Photovoltaic Technology jak odpowiedź na wyzwania IFA 2023

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Polacy spożywają mniejsze ilości alkoholu niż w pozostałych krajach europejskich – nasz kraj znajduje się dopiero na 17. miejscu w Europie. Mimo to, przemysł spirytusowy odgrywa ważną rolę w gospodarce. Według prezesa Związku Pracodawców Polskiego Przemysłu Spirytusowego, Witolda Włodarczyka, „tylko z tytułu akcyzy w 2022 roku branża wpłaci do budżetu państwa 10,47 mld zł”. Oznacza to, że przemysł spirytusowy ma istotny wpływ na finanse państwa.

5 września 2023 r. stał się dniem wyjątkowym dla TCL Photovoltaic Technology – dostawcy innowacyjnych rozwiązań energetycznych. Firma zaprezentowała swoje najnowsze produkty na Międzynarodowych Targach Elektroniki Użytkowej i Sprzętu AGD 2023 w Berlinie (IFA). Przez 5 dni odbywania się targów, TCL Photovoltaic Technology pokazało swoje wyjątkowe One-Stop Residential Smart Energy Solution i Residential Energy Storage System, oferując europejskim konsumentom nowe, ekologiczne rozwiązania w zakresie gospodarowania energią.

Przyspieszenie transformacji gospodarstw domowych na systemy o wysokim współczynniku efektywności energetycznej, które są bezpieczne, niezawodne, przyjazne dla środowiska i emitują niewielkie ilości CO2, zostało umożliwione przez nowy ekosystem inteligentnej energii, opracowany przez firmę TCL Photovoltaic Technology. Jest on oparty na organicznej integracji modułów fotowoltaicznych, systemów magazynowania energii i technologii pomp ciepła, aby odpowiedzieć na wzrastające potrzeby domowych użytkowników energii, napędzane czynnikami takimi jak rosnące ceny energii elektrycznej, bezpieczeństwo energetyczne i wsparcie rządowe.

System magazynowania energii TCL to nowatorskie rozwiązanie, pozwalające na stałe i bezpieczne zasilanie w sytuacjach kryzysowych. Przyczynia się to do obniżenia kosztów energii elektrycznej i optymalizacji stosunku pomiędzy szczytowymi i najniższymi wartościami energii elektrycznej, dzięki czemu użytkownicy mogą czerpać korzyści finansowe. System składa się z niewielkich akumulatorów o dużej pojemności, których kompaktowa, modułowa konstrukcja pozwala zainstalować całość w ciągu zaledwie pół godziny w przestrzeni o wielkości 0,15 m2.

Targi IFA służą do prezentacji innowacyjnych systemów magazynowania energii dla domów oraz modułów słonecznych i pomp ciepła TCL. William Li, dyrektor generalny ds. działalności międzynarodowej TCL Photovoltaic Technology, wyjaśnił, że ta kompleksowa, inteligentna technologia energii jest elastyczna i dostosowana do indywidualnych potrzeb klientów. Możliwa jest instalacja nowych paneli fotowoltaicznych lub ich modernizacja, a wszystko może zostać zintegrowane z istniejącymi systemami.

Pompa ciepła oferowana przez spółkę Williama Li to wszechstronne rozwiązanie, które zapewnia ogrzewanie, klimatyzację i ciepłą wodę. Dzięki temu gospodarstwa domowe mogą uzyskać niezależność energetyczną i samowystarczalność. Spółka skupia się aktualnie na rynku europejskim, jednak William Li ma wizję poszerzenia swojej globalnej obecności.

Wejście firmy TCL Photovoltaic Technology na rynek globalny świadczy o jej solidnym ugruntowaniu na arenie międzynarodowej i wkładzie w rozwój technologii o najwyższej jakości. Spółka z dużym zaangażowaniem tworzy najbardziej zaawansowaną platformę technologiczną, która ma szerokie zastosowanie i wsparcie posprzedażowe. To dowodzi siły marki w światowym sektorze energii odnawialnej.

Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów fotowoltaicznych, odwiedź stronę https://www.tcl.com/global/en/photovoltaic, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne szczegóły.

Zobacz naszą nowoczesną ekspozycję na IFA 2023 na zdjęciu https://mma.prnewswire.com/media/2200487/TCL_s_booth_IFA_2023.jpg.

Zapoznaj się z naszym systemem zarządzania energią domową na zdjęciu https://mma.prnewswire.com/media/2200488/TCL_Residential_Energy_Management_System.jpg.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów fotowoltaicznych, skontaktuj się z nami, a my chętnie pomożemy.

Odkryj naszą najnowszą ekspozycję na IFA 2023 na zdjęciu https://mma.prnewswire.com/media/2200487/TCL_s_booth_IFA_2023.jpg.

Przyjrzyj się naszemu systemowi zarządzania energią domową na zdjęciu https://mma.prnewswire.com/media/2200488/TCL_Residential_Energy_Management_System.jpg.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat naszych produktów fotowoltaicznych, zajrzyj na stronę https://www.tcl.com/global/en/photovoltaic, gdzie są dostępne szczegółowe informacje.


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ