Home Praca w Rzeszowie i lokalnych miejscowościach Oferta pracy: Serwisant Instalacji Sanitarnych (Krosno)

Oferta pracy: Serwisant Instalacji Sanitarnych (Krosno)

0 comment

Działamy na rynku od 2004 roku.
Specjalizujemy się w wykonawstwie dużych i profesjonalnych instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Zatrudniamy ponad 170 osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Serwisanta Instalacji Sanitarnych

Miejsce pracy: Krosno (południowa i południowo – wschodnia część Polski)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00,
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Wyjścia integracyjne.

  Zakres obowiązków:
  ·         Przeglądy, konserwacja, naprawa instalacji i urządzeń sanitarnych oraz HVAC

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku,       Jeśli zainteresowała Cię oferta – wyślij CV i daj się poznać.

Orginalne ogłoszenie o pracę: https://jobtime.pl/praca/112081/Serwisant-Instalacji-Sanitarnych.html