Home Biznes i finanse Nowe produkty termograficzne firmy Guide Sensmart na wystawie ELEX SHOW SURREY 2023

Nowe produkty termograficzne firmy Guide Sensmart na wystawie ELEX SHOW SURREY 2023

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

3 listopada, branża elektryczna i energetyczna zebrała się w Wielkiej Brytanii na wystawie ELEX SHOW SURREY 2023. Wydarzenie to przyciągnęło szerokie grono profesjonalistów i firm zainteresowanych nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami. Guide Sensmart, jedna z prezentujących się firm, zaprezentowała swoją najnowszą serię PR z zakresu energetyki, ochrony przeciwpożarowej, pomiaru temperatury i innych przemysłowych produktów. W ten sposób firma chce zaoferować swoim klientom z całego świata innowacyjne i praktyczne produkty i usługi.

Guide Sensmart oferuje szeroką gamę innowacyjnych produktów termograficznych, w tym przenośne kamery termowizyjne, urządzenia do termografii online i inteligentne platformy zarządzania oparte na IoT. Te wydajne, dokładne i niezawodne rozwiązania w zakresie pomiaru temperatury w podczerwieni są idealne dla wielu branż, w tym energetyki, przemysłu, medycyny i badań naukowych. Guide Sensmart zapewnia doskonałą wydajność pomiaru temperatury produktów, które zaspokoją każde potrzebne zastosowanie.

Jeżeli chcesz zobaczyć, jak działa technologia termografii w podczerwieni, odwiedź stoisko Guide Sensmart na targach Consumer Electronics Show (CES), które odbędą się od 9 do 12 stycznia 2024 roku w Las Vegas Convention Center w Stanach Zjednoczonych. Przygotowaliśmy dla Ciebie najnowocześniejsze produkty, w tym kamery termowizyjne i rozwiązania z zakresu obrazowania w podczerwieni, idealne do inteligentnych domów, inteligentnej produkcji i elektroniki użytkowej. Dołącz do nas w Central Hall 21844, aby doświadczyć niesamowitych możliwości oferowanych przez termografię w podczerwieni!

Guide Sensmart będzie również obecny na wystawie Big 5 Global 2023, która odbędzie się w Dubaju World Trade Center w dniach 4-7 grudnia. Wystawa ta daje Guide Sensmart okazję do zaprezentowania szerokiego asortymentu innowacyjnych produktów i rozwiązań, które są dostosowane do potrzeb branży HVAC. Zapraszamy wszystkich uczestników do odwiedzenia naszego stoiska w hali 1, strefa 50. Będzie to okazja do przeprowadzenia interesujących dyskusji i poznania użytkowania nowoczesnych produktów obrazowania w podczerwieni.

Nowa wersja:

Guide Sensmart jest wiodącym dostawcą układów obrazowania termowizyjnego w podczerwieni, z szerokim zasięgiem sprzedaży. Nasze produkty znajdują się w ponad 70 krajach i regionach świata. Szczegółowe informacje o naszych produktach są dostępne na naszej stronie internetowej: https://www.guideir.com/.

Guide Sensmart jest liderem w dziedzinie technologii obrazowania termowizyjnego w podczerwieni. Nasze produkty zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu niezawodności, wytrzymałości i najwyższej jakości obrazu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji dotyczących naszych produktów i usług.

Zespół Sensmart Guide na wystawie Elex Surrey 2023. Zespół Sensmart Guide jest zaangażowany w tworzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które mają służyć jako narzędzia do zwiększania produktywności i zmniejszania zużycia energii. Pracują nad stworzeniem inteligentnych systemów, które połączą się z istniejącymi systemami w celu poprawy efektywności i wydajności. Przedstawiciele Sensmart Guide na wystawie Elex Surrey 2023 prezentują swoje najnowsze produkty i technologie, aby pomóc firmom w osiąganiu ich celów biznesowych.

Elex Surrey 2023 to wyjątkowa okazja dla zespołu Sensmart Guide, aby przedstawić swoje innowacyjne produkty i technologie. Zespół wykorzysta tę okazję, aby pokazać, jak ich produkty i usługi mogą pomóc przedsiębiorstwom w osiąganiu ich celów biznesowych i zwiększeniu efektywności. Będą prezentować swoje najnowocześniejsze produkty, w tym inteligentne systemy, aby pomóc firmom w oszczędzaniu energii i zwiększaniu wydajności.


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ