Home Biznes i finanse Nowe wyposażenie testowe do kompleksowych testów elementów bezpieczeństwa samochodowego

Nowe wyposażenie testowe do kompleksowych testów elementów bezpieczeństwa samochodowego

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

20 lipca 2023 roku Yanfeng, czołowy globalny dostawca dla przemysłu motoryzacyjnego, ogłosił rozszerzenie swoich działań badawczych i rozwojowych w Europie. Nowe wyposażenie jest częścią jego Centrum Technicznego w Trenčín na Słowacji, którego skupia się na Safety Systems biznesie firmy. To uzupełnia istniejący portfel produktów wewnętrznych i możliwości testowania na miejscu. Dzięki tej inwestycji w nowe wyposażenie i technologie, Yanfeng rozszerza swoje możliwości rozwoju i testowania komponentów bezpieczeństwa poza Chinami.

Centrum Techniczne w Trenčín było jednym z pierwszych ośrodków w Europie, który otworzył Yanfeng w 2015 roku. Dzięki nowym inwestycjom w sprzęt i technologie, firma zwiększa swoją zdolność do wdrażania innowacji, rozwijania i testowania aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. Yanfeng aktywnie wspiera swoich klientów w dziedzinie bezpieczeństwa i komfortu jazdy.

A picture of the new test stations is available to view at AP Multimedia Newsroom. The company has invested extensively in the state-of-the-art equipment, including a mechanical shock test station, a drop tester, an inflator deployment test machine, an additional climate chamber, a salt spray chamber and a dust test station. The dust used in the test station is even sourced from the Arizona desert! Additionally, a temperature shock tester, an airbag test center and a robot test system have all been installed.

For further information, visit AP’s Multimedia Newsroom to find a picture of the new test stations.

Bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów jest kluczowe, zarówno dla modułów poduszek powietrznych, które działają tylko raz, jak i kierownic, które muszą działać bez zarzutu każdego dnia – powiedział Ivan Kebísek, Dyrektor ds. Inżynierii i Kierownik Strefy Yanfeng w Trenczynie. Oznacza to, że nasze produkty muszą spełniać najwyższe standardy jakości i działać doskonale.

Yanfeng Automotive Interiors, z siedzibą w Europie i Ameryce Północnej, oferuje jedyny na rynku kompleksowy system rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa pasywnego i integracji wnętrza pojazdu – zgodnie z wypowiedzią Francois Stouvenota, Dyrektora Generalnego ds. Europy i Ameryki Północnej w Yanfeng Automotive Interiors. Naszymi szerokimi doświadczeniami w dziedzinie wnętrz, foteli i bezpieczeństwa pasywnego jesteśmy w stanie tworzyć holistyczne systemy wyposażenia wnętrza zintegrowane z systemami bezpieczeństwa.

Nasze zaawansowane technologie bezpieczeństwa obejmują inteligentne kierownice, które ostrzegają kierowców w postaci wizualnych sygnałów lub wibracji, gdy niespodziewanie zbaczają z wyznaczonej drogi, a także systemy siedzeń wyposażone w automatyczne napinacze pasów bezpieczeństwa i poduszki powietrzne.

Yanfeng’s Global Engineering Network is working to provide the best possible service to customers worldwide. The Trenčín Technical Center is a key part of this, providing a comprehensive range of tests to ensure the highest quality of service. This is particularly important in the automotive industry, where safety and performance are of paramount importance. The center also provides a platform for Yanfeng to develop new technologies and processes, enabling the company to stay ahead of the competition.

Yanfeng’s Global Engineering Network is dedicated to delivering high-quality products to customers around the world. With its Trenčín Technical Center, the company is able to provide advanced testing capabilities and develop new technologies to ensure that its customers receive the best possible service. This dedication to excellence has enabled Yanfeng to become a leader in the automotive industry, setting the standard for safety and performance.

Francois Stouvenot, dyrektor ds. technicznych w Trenčínie, podkreślił: „Centrum Techniczne w Trenčín jest jednym z 12 miejsc w naszej globalnej sieci inżynierii i ma niezwykle ważną rolę w naszych badaniach i rozwoju. Inwestycja w nowe wyposażenie do testowania bezpieczeństwa pozwala nam na zwiększenie naszych możliwości i lepsze wsparcie dla naszych klientów na miejscu.”

Odwiedź naszą stronę internetową https://www.yanfeng.com/en/company-news, aby dowiedzieć się więcej.

Yanfeng jest jednym z czołowych globalnych dostawców samochodowych, specjalizującym się w wyposażeniu wnętrz, zewnętrznych, siedzeń, elektroniki kokpitu i bezpieczeństwa pasywnego. Yanfeng ma ponad 240 lokalizacji i około 57 000 pracowników na całym świecie. Zespół techniczny 4 100 ekspertów zlokalizowany jest w 12 centrach badawczo-rozwojowych i innych oddziałach regionalnych, z pełnymi możliwościami w tym inżynierią i oprogramowaniem, projektowaniem i doświadczeniami użytkownika oraz walidacją testów. Skupiając się na technologii Smart Cabin i lekkich materiałów, Yanfeng pomaga producentom samochodów w eksplorowaniu przyszłych koncepcji mobilności i dostarcza prowadzących rozwiązań w zakresie kabiny.

Yanfeng oferuje szeroką gamę produktów wspierających wszystkie aspekty procesu tworzenia samochodów, w tym wzornictwo przemysłowe, produkcję, tworzenie oprogramowania, testowanie i nadzór nad jakością.

Yanfeng proponuje innowacyjne rozwiązania, takie jak inteligentna kabina, która umożliwia połączenie samochodu ze światem cyfrowym.

Yanfeng wykorzystuje nowe technologie, aby ulepszyć samochody na wszystkich etapach produkcji, od projektowania do produkcji.

Jeśli szukasz więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową www.yanfeng.com lub skontaktuj się z nami poprzez e-mail lub telefonicznie.

Kontakt: Yanfeng International, Jagenbergstraße 1, 41468 Neuss, Niemcy. Astrid Schafmeister, tel.: +49 2131 609-3028, e-mail: astrid.schafmeister@yanfeng.com 


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ