Home Biznes i finanse Jedynki z okręgu poznańskiego dyskutują o wyborach 2023 na Poznańskim Kongresie Gospodarczym

Jedynki z okręgu poznańskiego dyskutują o wyborach 2023 na Poznańskim Kongresie Gospodarczym

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Nadchodzi wielka chwila, gdy w najbliższy weekend (28-29 września) odbędzie się Poznański Kongres Gospodarczy. Jest to największa impreza tego typu na zachodzie Polski, która oferuje ponad 20 wyjątkowych paneli dotyczących gospodarki, przedsiębiorczości, geopolityki czy nawet ekologii. 28 września rozpoczniemy od niezwykłej debaty przedwyborczej, która otworzy wyjątkowe wydarzenie.

Debata, która rozpocznie się o godzinie 10:30, zostanie poprowadzona przez dziennikarza DGP Szymona Glonka. Kandydaci z list pierwszych miejsc z okręgu poznańskiego, zaproszeni przez Koalicję Obywatelską (Adam Szłapka), Prawo i Sprawiedliwość (Szymon Szynkowski vel Sęk), Trzecią Drogę (Ewa Schaedler), Lewicę (Katarzyna Ueberhan) oraz Konfederację (Piotr Tuczyński), potwierdzili swój udział w debacie.

„Kongres rozpoczniemy debatą wyborczą, która jest kwintesencją demokracji i sednem debaty publicznej. Wybory parlamentarne – najważniejsze wydarzenie polityczne w tym roku – już za niecały miesiąc, więc nie mogło tego wątku zabraknąć na PKG. Mamy nadzieję, że to spotkanie będzie cieszyło się zainteresowaniem wśród uczestników Kongresu i będzie istotnym elementem decyzji przy urnie” – mówi Jan Zujewicz, fundator Instytutu Poznańskiego, organizatora Poznańskiego Kongresu Gospodarczego.

2023 rok zapowiada się obiecująco, jeśli chodzi o debaty w ramach PKG. Oprócz spotkania z Agnieszką Radwańską w ramach panelu „Game, set, match: Agnieszka Radwańska o sukcesach na korcie i w biznesie”, zaplanowano również panele poświęcone wyzwaniom stojącym przed Polską, Europą i światem. Uczestnicy panelu „Gospodarka i sprawy globalne” obejmą m.in. Pavela Laushkę, zastępcę szefa Zjednoczonego Gabinetu Przejściowego Białorusi i przewodniczącego Narodowego Zarządu Antykryzysowego, Michała Fijoła, prezesa zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT, oraz Marka Dietla, prezesa zarządu Giełdy Papierów Wartościowych.

PKG 2023 zapowiada się jako wyjątkowo interesujące wydarzenie, w którym debata ma zostać zakrojona na szeroką skalę. Opłaca się wybrać się na to wyjątkowe wydarzenie, aby wysłuchać wystąpień takich jak panel poświęcony Agnieszce Radwańskiej lub panel „Gospodarka i sprawy globalne”, w którym wezmą udział wybitni przedstawiciele biznesu i przemysłu.

Aby wziąć udział w Poznańskim Kongresie Gospodarczym, wystarczy zarejestrować się na stronie https://pkg2023.konfeo.com. Uczestnictwo w tym wyjątkowym wydarzeniu jest bezpłatne.

Aktualny program wydarzenia jest dostępny na stronie internetowej pod adresem: https://kongres.poznanski.org/pkg2023/program/. Organizatorzy stale uaktualniają go o nowe informacje dotyczące gości, prelegentów i innych podanych w programie.

Uczestnicy mają dostęp do Strefy VIP, która oferuje specjalne wyjątkowe atrakcje. Więcej informacji o Strefie i rejestracji można znaleźć na stronie: https://kongres.poznanski.org/pkg2023/strefavip/.


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ