Home Biznes i finanse Międzynarodowy dzień kierowcy zawodowego. Wyzwania branży transportowej z perspektywy kierowcy

Międzynarodowy dzień kierowcy zawodowego. Wyzwania branży transportowej z perspektywy kierowcy

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Branża transportowa w Polsce i nie tylko od dłuższego czasu boryka się z problemem niedoboru kierowców. Istnieje wiele powodów braku zainteresowania pracą w tej dziedzinie. Z okazji Międzynarodowego Dnia Kierowcy Zawodowego, obchodzonego 10 maja, MAOBI Group i ASMO Solutions przygotowały raport „Praca kierowcy zawodowego w Polsce. Ocena sytuacji”.

Dokument zawiera ważne dane statystyczne oraz prezentuje wyniki badań, doświadczeń i obserwacji agencji zajmującej się zatrudnieniem w branży transportowej przez ponad 10 lat.

Długoletnie doświadczenie i tysiące dialogów z kandydatami, pracownikami i przedstawicielami firm transportowych zainspirowały ASMO Solutions do zebrania spostrzeżeń i wniosków dotyczących trudności, z jakimi boryka się branża, zarówno firmy, jak i kierowcy.

Zapraszamy do przeczytania raportu w całości, aby dowiedzieć się więcej.

MAOBI Group istnieje na rynku od 2014 roku i posiada w swoim portfolio spółki takie jak ASMO Solutions Deutshland Gmbh, Dungito Polska, Dungito Recrutare Rumunia. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników, outsourcingu oraz leasingu pracowniczym.

MAOBI Group łączy zapotrzebowanie międzynarodowego i polskiego rynku pracy poprzez pozyskiwanie kandydatów z krajów Europy Środkowo-Wschodniej dla klientów z krajów DACH i Kanady. Specjalizuje się w rekrutacji pracowników wyspecjalizowanych w branżach takich jak transport, logistyka i przemysł, zapewniając kompleksową opiekę i obsługę podczas trwania zatrudnienia.

Link do strony MAOBI GROUP Sp. z o.o.: maobi-group.com

ASMO Solutions to agencja zatrudnienia działająca od 2014 roku, której misją jest łączenie potrzeb niemieckiego rynku pracy z potrzebami pracowników pochodzących z Polski. Firma rekrutuje i obsługuje kierowców, pracowników przemysłu i logistyki, gwarantując stabilne, bezpieczne i uczciwe zatrudnienie głównie w Niemczech.


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ