Home Nauka i technologie Arctech – trzy lata na giełdzie i wizja globalnego rozwoju

Arctech – trzy lata na giełdzie i wizja globalnego rozwoju

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa będzie prezentował podczas XXXI Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego MSPO w Kielcach swój najnowszy produkt – system bezzałogowy HAASTA. System został zaprojektowany i stworzony, aby w pełni odpowiadać na realne potrzeby pola walki. Jego konstrukcja jest efektem współpracy z firmą Eurotech oraz wielu lat doświadczeń bojowych.

28 sierpnia 2020 r. był dniem, który zapisał się na kartach historii firmy Arctech. W tym dniu akcje spółki zostały wprowadzone do indeksu STAR – chińskiego odpowiednika Nasdaq. Jest to wyraz uznania dla imponującego wzrostu firmy, która od trzech lat jako lider w dziedzinie energii odnawialnej dostarcza na rynek innowacyjne rozwiązania z zakresu śledzenia położenia słońca, systemów montażowych dla instalacji fotowoltaicznych oraz modułów BIPV.

Jako firma zaangażowana w walkę ze zmianami klimatycznymi, Arctech dostarczyła systemy montażowe i śledzące położenie słońca do ponad 1500 elektrowni fotowoltaicznych w 40 krajach, co łącznie daje moc 50GW. Dzięki nowoczesnym technologiom Arctech, wszyscy mamy dostęp do czystej i zrównoważonej energii, co przyczynia się do zmniejszenia zmian klimatycznych i jest kamieniem milowym w jej historii giełdowej.

Dzięki wszechstronnym innowacjom i technologicznej doskonałości firmy Arctech, zapewnienie najwyższej jakości usług i satysfakcji klientów stało się możliwe. Zatrudniając ponad 1,300 wykwalifikowanych pracowników, Arctech bardzo szybko rozszerzyło zasięg swoich działań na globalną skalę, założyło biura regionalne w wielu krajach, takich jak Chiny, Japonia, Indie, USA, Hiszpania, Australia, ZEA, Meksyk, Chile, Brazylia, Wietnam, Kolumbia, Argentyna i innych. Dzięki tym działaniom firma jest w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich klientów, wykonywać zlecenia sprawnie i utrzymywać bliskie relacje z partnerami.

„Osiągnięcie tego kamienia milowego stanowi dowód nieustającego zaangażowania Arctech w rewolucjonizowanie branży energii odnawialnej – powiedział Cai Hao, prezes Arctech. – Od czasu wejścia na rynek STAR odnotowujemy znaczący wzrost, wydatnie przyczyniając się do rozwoju światowej branży solarnej. Jesteśmy wdzięczni naszym klientom, partnerom i pracownikom za nieustające wsparcie i wiarę w nasze możliwości”.

Arctech oferuje systemy najwyższej jakości, które zapewniają doskonały design, wytrzymałość i niezawodność. Produkty z serii SkyLine, SkySmart i SkyWings wykorzystują innowacyjne technologie śledzenia położenia słońca i montażu instalacji fotowoltaicznych, co pozwala na uzyskanie optymalnych parametrów produkcyjno-wydajnościowych elektrowni słonecznych.

Nasze systemy optymalizują wykorzystanie energii słonecznej i zapewniają wyższy poziom wydajności, a także są łatwe w montażu i konserwacji. Większość produktów Arctech ma również zaawansowaną analizę danych i funkcje monitorowania w celu zapewnienia maksymalnej wydajności systemu.

Arctech skupia się na inwestowaniu w zrozumienie lokalnych uwarunkowań, współpracę i satysfakcję klientów, aby zwiększyć jego zasięg na arenie międzynarodowej. Dlatego wprowadza innowacyjne rozwiązania śledzące położenie słońca, systemy montażowe do instalacji solarnych i moduły BIPV, które są dostosowane do specyficznych potrzeb różnych regionów. Strategia lokalizacji Arctech obejmuje działalność od produkcji do opieki posprzedażowej, aby zapewnić najwyższą jakość produktów i usług na każdym etapie cyklu życia.

Od początku Arctech stosuje strategię tworzenia lokalnych zakładów produkcyjnych, aby poprawić jakość i wydajność swoich produktów. Obecnie, firma posiada zakłady na terenie wielu krajów, w tym w Chinach i Indiach, a planuje rozszerzać je na inne regiony świata. Strategia ta pozwala Arctech na szybkie dostarczanie produktów do klientów, a także na dostosowanie ich do lokalnych norm jakościowych i prawnych. Ponadto, lokalne oddziały firmy umożliwiają skuteczne zarządzanie łańcuchem dostaw, co w efekcie przekłada się na wyższy poziom jakości usług i spełnianie oczekiwań różnych rynków.

Strategia lokalizacyjna Arctech nie ogranicza się do produkcji. Firma inwestuje w tworzenie miejscowych centrów usług i opieki posprzedażowej na całym świecie. Pracują tam eksperci, którzy oferują wszechstronne wsparcie techniczne, naprawy i usuwanie problemów.

Po trzech latach od debiutu na giełdzie Arctech wybiło się na arenie międzynarodowej, ciesząc się zasłużoną sławą. Spółka zdobyła liczne nagrody branżowe, w tym prestiżowe „Global Innovation Technology Award 2022” oraz „Top Solar PV Brands in the World”, przyznane przez PVBL. Te wyróżnienia świadczą o wysokich standardach, jakie stawia Arctech w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań, które są w stanie zaspokoić potrzeby rozwijającego się sektora fotowoltaiki.


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ