Home Biznes i finanse Pylontech: Przełomowy krok na rynku międzynarodowym

Pylontech: Przełomowy krok na rynku międzynarodowym

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Mniejsze miasta, szczególnie z terenów dawnej „ściany wschodniej”, które od dekad zmagały się z wieloma problemami gospodarczymi i demograficznymi, mogą cieszyć się rosnącym zainteresowaniem ze strony biznesu. Stalowa Wola jest doskonałym przykładem tego trendu, gdzie wraz z Agencją Rozwoju Przemysłu powstał Strategiczny Park Inwestycyjny, który może stać się miejscem innowacyjnych inwestycji.

18 maja 2023 r. Pylon Technologies Co., Ltd. ogłosiła swoje plany na konferencji prasowej w Wenecji, zgodnie z którymi zostanie wybudowany pierwszy zagraniczny zakład firmy w Sant’Angelo di Piove di Sacco we Włoszech.

Pylon LiFeEU S.r.l., joint venture z siedzibą w Sant’Angelo di Piove di Sacco (PD), wybuduje swój pierwszy zagraniczny zakład, aby dostarczyć klientom w Europie stabilne i bezpieczne rozwiązania do magazynowania energii. Projekt jest wspólnym przedsięwzięciem Pylontech Europe Holding B.V. („Pylontech EU”) oraz Energy S.p.A. („Energy”), które współpracują ze sobą od 10 lat, wspierając działania na rzecz odnawialnych źródeł energii i dekarbonizacji. Zakład skorzysta z doświadczenia obu firm, aby stworzyć nowe innowacyjne produkty do magazynowania energii, zapewniając innowacyjne rozwiązania tej problematyki.

W 2022 roku, Pylontech zdobyła czołową pozycję na globalnym rynku magazynowania energii w budynkach mieszkalnych. Od czasu wprowadzenia na rynek pierwszych systemów w 2013 roku, dostarczyliśmy ponad milion zestawów do ponad 80 krajów i regionów. Nowy zakład to kolejny ważny krok w naszej nieustannie dynamicznie rozwijającej się firmie, która wyznacza trendy w swojej branży.

Pylontech decydując się na nową lokalizację produkcji, chce zapewnić swoim partnerom z Europy bezpieczny i stabilny łańcuch dostaw – powiedział Geoffrey Song, wiceprezes firmy. – Wybraliśmy Wenecję Euganejską jako miejsce budowy naszego zakładu, łącząc wielowiekową tradycję Galileusza z nowym partnerstwem z Energy. Wiara w sukces branży energii odnawialnej w EU pozwoliła nam skorzystać ze światowej wiedzy i lokalnych zasobów.

Pylontech jest jednym z czołowych producentów systemów magazynowania energii na świecie. Firma opracowała wyspecjalizowane rozwiązania BESS, z wykorzystaniem swojej wiedzy w zakresie elektrochemii, energoelektroniki i integracji systemów. Wszystko to pozwoliło spółce zapewnić niezawodne rozwiązania dla magazynowania energii, które są wykorzystywane na całym świecie.

Pylontech jest jednym z najbardziej innowacyjnych producentów systemów magazynowania energii na świecie. Firma koncentruje się na zapewnianiu najnowocześniejszych rozwiązań BESS, wykorzystując swoją wiedzę w dziedzinie elektrochemii, energoelektroniki i integracji systemów. Innowacje firmy pozwalają jej stale i dynamicznie się rozwijać i zapewniać niezawodne rozwiązania dla magazynowania energii o szerokim zastosowaniu na całym świecie.

Pierwszy paragraf:

Energy S.p.A. to firma założona w 2013 roku, notowana na giełdzie Euronext Growth Milan we Włoszech. Jest liderem w dziedzinie magazynowania energii dla sektora mieszkalnego i wielkoskalowych zastosowań. Spółka sprzedała i zainstalowała więcej niż 53 000 systemów w kraju, a jej działalność obejmuje budynki mieszkalne, handlowe, przemysłowe, użytkowe i rynek mobilności elektrycznej.

Drugi paragraf:

Energy S.p.A. oferuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinie magazynowania energii, które są dostępne dla sektora mieszkalnego i wielkoskalowych zastosowań. Firma sprzedała i zainstalowała ponad 53 000 systemów w kraju i stale rozwija swoją działalność, skupiając się na sektorach budynków mieszkalnych, handlowych, przemysłowych, użytkowych i mobilności elektrycznej.


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ