Home Biznes i finanse Partnerstwo dla zmian ekologicznych: SANY Heavy Industry i Shenglong Metallurgical łączą siły

Partnerstwo dla zmian ekologicznych: SANY Heavy Industry i Shenglong Metallurgical łączą siły

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

19 maja 2023 roku w Changsha, Chiny, SANY Heavy Industry – międzynarodowy producent ciężkiego sprzętu – i Guangxi Shenglong Metallurgical Co. Ltd. (Shenglong Metallurgical) świętowały podpisanie porozumienia o strategicznej współpracy. Prezes SANY Heavy Truck, Liang Linhe i dyrektor generalny Shenglong Metallurgy, Lin Nengjing, złożyli swoje podpisy w celu ratyfikacji tego istotnego porozumienia.

Dyrektor generalny Shenglong Metallurgical, Lin Nengjing oraz prezes Sany Heavy Truck Business Group, Liang Linhe, złożyli dziś przysięgę strategicznej współpracy między ich firmami. Uroczysta ceremonia zakończyła się podpisaniem umowy, której wartość wynosi 90 milionów RMB (12 milionów USD). W ramach tego porozumienia, SANY dostarczyło Shenglong Metallurgical trzydzieści pięć ciągników elektrycznych EV550, pięćdziesiąt wywrotek elektrycznych oraz stację wymiany akumulatorów – co było bezprecedensowym krokiem naprzód w ich współpracy.

Shenglong Metallurgy jest jednym z największych producentów żelaza i stali na świecie, znajdując się wśród 500 najważniejszych przedsiębiorstw w Chinach i 50 czołowych producentów stali na całym globie. Oprócz tego, spółka osiąga roczną produkcję stali surowej na poziomie 35. miejsca globalnie. Aby umożliwić Chinom osiągnięcie neutralności węglowej oraz szczytowej emisji, Shenglong Metallurgy stale zwiększa swoje ekologiczne inicjatywy, z naciskiem na zrównoważony rozwój i niskoemisyjną gospodarkę, a także poprawiając swoje zdolności ekologicznej logistyki.

Shenglong Metallurgy otrzymało dostawę nowego sprzętu elektrycznego SANY, co pozwoliło jej osiągnąć znaczny postęp w dekarbonizacji jej sieci logistycznej. Jest to największe zamówienie na elektryczne pojazdy logistyczne, jakie kiedykolwiek odnotowano w całym przemyśle stalowym Guangxing, ustanawiając nowy rekord.

Prezes Shenglong Metallurgy, Ke Xueli, podkreślił swoje zaangażowanie w głębszą współpracę z SANY, wskazując, że obie firmy wspólnie mają na celu dalszą elektryfikację środowiska Fangchenggang, rodzinnego miasta przemysłu stalowego. Poprzez współpracę można umożliwić miejskim i krajowym firmom stalowym „zieloną” transformację zapewniając jednocześnie wysoką jakość rozwoju.

Prezes Xiang Wenbo z SANY podkreślił, jak istotna jest współpraca w kontekście realizacji chińskich celów dekarbonizacyjnych oraz wspierania ekologicznej produkcji i zrównoważonego rozwoju. Jego firma została nagrodzona przez Forbes China jako jedna z „50 najlepszych zrównoważonych przedsiębiorstw przemysłowych 2022”, a także doceniona przez branżę za wyjątkowe wysiłki w zakresie ochrony środowiska.

Spółka SANY została wyróżniona w zestawieniu 2023 ESG Inspiration Cases magazynu Forbes China, za jej zaangażowanie w produkcję ekologiczną, tworzenie innowacyjnych produktów, prowadzenie niskoemisyjnej produkcji, budowanie zrównoważonego łańcucha dostaw oraz wzmacnianie pozycji pracowników i społeczności. Jest to świadectwo wysiłków, jakie podjęła SANY, aby osiągnąć zrównoważony rozwój i zarządzać swoimi działaniami odpowiedzialnie.

Fabryka SANY Heavy Industry w Changsha otrzymała również wyróżnienie „fabryki latarni” od Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), stając się drugim zakładem przemysłu ciężkiego SANY, który otrzymał to prestiżowe wyróżnienie. W celu zmniejszenia niekorzystnych warunków rynkowych, fabryka przeszła na zautomatyzowany model produkcji oparty na technologiach z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i przemysłowego Internetu Rzeczy (IoT), aby osiągnąć inteligentną transformację produkcji (IM). Ta nowa strategia pozwoliła na stworzenie cyfrowego systemu produkcji ciężkiego sprzętu, w efekcie czego wydajność pracy wzrosła o niemal 100%, a zdolność produkcyjna o 123%, przy jednoczesnej redukcji kosztów produkcji na jednostkę o 29%.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.sanyglobal.com lub śledzenia naszych kont na Facebooku i YouTube, aby dowiedzieć się więcej o SANY Group.

SANY jest wiodącym producentem maszyn budowlanych z szerokim zastosowaniem w sektorze przemysłowym. Przedsiębiorstwo oferuje szereg produktów, w tym koparki, ładowarki, ładowarki teleskopowe, wywrotek, ciągniki do równania terenu, żurawie, platformy wiertnicze, części i akcesoria. Ponadto SANY wzbogaca swoją ofertę o produkty elektryczne, które wspierają rewolucję energetyczną.

Grupa SANY jest jednym z największych i najbardziej zaawansowanych producentów maszyn budowlanych na świecie. Przedsiębiorstwo oferuje szeroką gamę produktów, które są wykorzystywane w budownictwie, przemyśle górniczym, energetyce i wielu innych gałęziach przemysłu. SANY jest również liderem w zakresie produktów elektrycznych, które są niezbędne do wspierania rewolucji energetycznej.

SANY jest wiodącym producentem maszyn budowlanych, który oferuje wszechstronne rozwiązania dla różnych sektorów przemysłu. Oferta obejmuje szeroką gamę produktów, w tym koparki, ładowarki, ładowarki teleskopowe, wywrotek, ciągniki do równania terenu, żurawie, platformy wiertnicze, części i akcesoria. Ponadto, SANY stawia na ekologiczne produkty elektryczne, które są niezbędne do wspierania rewolucji energetycznej.

Grupa SANY jest czołowym producentem wysokiej jakości maszyn budowlanych, które są wykorzystywane w budownictwie, przemyśle górniczym, energetyce i wielu innych gałęziach przemysłu. Jakość produktów jest gwarantowana poprzez stosowanie najnowszych technologii i zaawansowanych procesów projektowania i produkcji. SANY jest również liderem w zakresie produktów elektrycznych, które są niezbędne do wspierania rewolucji energetycznej.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ