Home Nauka i technologie Otwarte Oczy Współczesnej Gospodarki – Summit 2023

Otwarte Oczy Współczesnej Gospodarki – Summit 2023

by Wiadomości Rzeszów
0 comment

Otwarte Oczy Gospodarki Summit to niezwykła okazja, aby zapoznać się z najnowszymi trendami w zakresie energetyzacji społecznej, sztucznej inteligencji, transformacji energetycznej, sytuacji samorządów, raportowania ESG i bezpieczeństwa zdrowotnego. Odwiedź Kraków i dowiedz się, jak te czynniki wpływają na dzisiejszą gospodarkę na świecie 21 i 22 listopada 2023 r. albo online!

Energia społeczna to jeden z elementów wpływających na gospodarkę opartą na wartości. Podczas OEES-a omawiane będą również inne układy wartości, takie jak: współpraca, solidarność, zaufanie, wiedza, innowacje, społeczna odpowiedzialność biznesu oraz współdecydowanie. Wszystkie te koncepcje będą dyskutowane i analizowane podczas spotkań, prezentacji oraz paneli dyskusyjnych.

Podczas wydarzenia będzie miała miejsce prezentacja drugiej edycji „Indeksu Wiarygodności Ekonomicznej Polski” – eksperckiego raportu dotyczącego stanu polskiej gospodarki. Tym razem autorzy porównali Polskę z krajami V4 – Czechami, Słowacją i Węgrami. Raport porówna więc wiarygodność ekonomiczną naszego kraju z pozostałymi państwami wschodniej Europy.

Kongres Open Eyes Economy Summit 2023 odbędzie się w dniach 7-9 lipca, a jego uczestnicy będą mieli okazję do dyskusji na temat ważnych zagadnień związanych z przemysłem, polityką, nauką, kulturą i zdrowiem. Wśród wystąpień zaplanowanych podczas Kongresu znalazły się m.in.:

Konferencja zapowiada się na niezwykle interesującą, ponieważ wśród prelegentów znalazły się osobistości znane z polskiej sceny politycznej, biznesu, nauki i kultury, takie jak: Rafał Brzoska, Misia Furtak, Beata Mońka, Jakub Mazur, Taras Vysotskyi, Tomasz Wróblewski.

Kongres Open Eyes Economy Summit 2023 to doskonała okazja do przeanalizowania takich zagadnień jak: polityka gospodarcza w państwach populistycznych, wojna w Ukrainie, dekarbonizacja i zeroemisyjność w przemyśle, transformacja energetyczna w odbudowie miast, samorząd terytorialny, jak i rola raportowania ESG w inwestycjach i biznesie.

Kongres oferuje uczestnikom możliwość pogłębienia wiedzy i wymiany doświadczeń z zakresu sztucznej inteligencji oraz ukazanie jak kultura może wyzwalać energię społeczną.

Uczestnicy Kongresu Open Eyes Economy wezmą udział w wydarzeniach artystycznych, które odbędą się w ramach Open Eyes Art Festival, trwającego od 7 do 23 listopada. Festiwal zapewni przestrzeń dla zarówno uznanych artystów, jak i młodych, dopiero zaczynających swoją drogę tworzenia. W Centrum Kongresowym zostanie wyświetlony film dokumentalny Ewy Ewart „Do ostatniej kropli”, a Łukasz Błażejewski wypełni przestrzeń sztuką performatywną.

Nowa wersja paragrafów:

Open Eyes Economy Summit 2023 otwiera swoje podwoje dla wolontariuszy! Jeśli chcesz dołączyć do ósmej edycji Kongresu, by zaangażować się w wolontariat i poznać tajniki zarządzania wydarzeniami na skalę międzynarodową – gorąco zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji!

Dołącz do naszej społeczności i otwórz swoje oczy na tematy ekonomii wartości, energii społecznej i zrównoważonego rozwoju!

Dołączając do naszego zespołu wolontariuszy/wolontariuszek, będziesz miał/miała okazję zdobyć cenne doświadczenia, które pomogą Ci w dalszym rozwoju. Organizatorzy oferują także wiele korzyści, w tym: umowę o współpracy wolontariackiej, opiekę koordynatora wolontariatu, możliwość pracy w młodym, kreatywnym i energicznym zespole oraz zaświadczenie po zakończeniu wydarzenia.

Aby dołączyć, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny pod adresem: https://bit.ly/wolontariatOEES23

W tym roku, Open Eyes Economy Summit wychodzi poza ramy tematyczne zrównoważonego rozwoju, stawiając sobie za cel szerokie wprowadzenie innowacyjnych narzędzi ekonomii, które zapewnią zrównoważony wzrost gospodarczy, jednocześnie chroniąc środowisko i wspierając społeczne dobro. Podczas spotkania zostaną omówione główne kwestie związane z wprowadzaniem innowacyjnych modeli ekonomicznych, takich jak zielona gospodarka i cyfrowa transformacja.

Open Eyes Economy Summit stanowi doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i pomysłów pomiędzy ekspertami z różnych dziedzin, ponieważ wydarzenie łączy wszystkie elementy zrównoważonego rozwoju, takie jak biznes, społeczeństwo, środowisko i technologię. Zgromadzeni goście będą mieli możliwość wymieniać się poglądami, zdobywać nową wiedzę na temat innowacyjnych narzędzi ekonomii i współpracować nad rozwiązaniami zgodnymi z ekonomią wartości.

O Open Eyes Economy Summit

Open Eyes Economy Summit jest jednym z najważniejszych wydarzeń w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, koncentrujących się na poruszaniu tematyki zrównoważonego rozwoju. W listopadzie, szczyt ekonomii wartości będzie kulminacją całorocznej pracy Open Eyes Economy, mającej na celu łączenie wartości ekonomicznych z niematerialnymi, takimi jak społeczna i środowiskowa odpowiedzialność.

Open Eyes Economy Summit przyjmuje szerszą perspektywę, koncentrując się na wprowadzaniu innowacyjnych narzędzi ekonomii, które zapewnią zrównoważony wzrost, zarówno pod względem dbałości o środowisko, jak i wspierania społecznego dobra. Podczas spotkania, uczestnicy będą dyskutować na temat takich narzędzi jak zielona gospodarka i cyfrowa transformacja.

Open Eyes Economy Summit to doskonała okazja do nawiązania współpracy między ekspertami z różnych dziedzin, którzy będą mogli wymieniać się opiniami, poznawać nowe narzędzia ekonomiczne oraz współpracować nad rozwiązaniami wymaganymi przez ekonomię wartości.

Kongres stanowi platformę, w której wszyscy uczestnicy bez względu na wiek, status społeczny, ekonomiczny czy polityczny, mogą wymieniać się poglądami i doświadczeniami. Przyciąga on nie tylko ludzi ze świata biznesu i polityki, ale także specjalistów w wielu dziedzinach, którzy przyczyniają się do tworzenia interdyscyplinarnego programu. Poprzez atrakcyjny format i wybitne osobistości z życia gospodarczego i społecznego, kongres z roku na rok buduje swoją pozycję jako jedno z ważniejszych wydarzeń w Krakowie, potwierdzone zarówno przez opinie uczestników, mówców i partnerów, jak i przyznane nagrody, m.in. MP Power Awards oraz Conventa Best Event Award.

Do grona partnerów 8. edycji 8. edycji Kongresu Krakowskiego dołączyli już tacy znani i cenieni przedstawiciele branży jak Akademia Górniczo-Hutnicza, Szkoła Główna Handlowa, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, ING Bank Śląski, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Krakowski Holding Komunalny, Fortum, Allegro, Shell, IKEA, Górażdże, Veolia i InPost. Główni Patroni Medialni wydarzenia to Radio Zet, TOK FM oraz Dziennik Gazeta Prawna. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Miasta Gospodarza – Krakowa!

Udział w OEES to jedyna w swoim rodzaju szansa na poznanie najważniejszych trendów w sferze społeczno-gospodarczej, wysłuchanie inspirujących wystąpień osób z całego świata oraz nawiązanie ciekawych kontaktów.


Źródło: pap-mediaroom.pl

You may also like

Regionalne informacje z Rzeszowa i okolic.
Lokalny serwis informacyjny.

 

ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Wybrane losowo

Najnowsze Artykuły

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ